Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Didžiojo projekto „Šuolis“ dalyvės pusfinalyje įkūnys indėnę, panterą ir boksininkę

2014.03.07 15:26
TV3 nuotr. / Egle Straleckaitė

TV3 tiesioginiame eteryje jau šį sekmadienį, kovo 9 dieną, 19.30 val., – didžiojo projekto „Šuolis“ penktoji laida. Dalyviai vėl stebins žiūrovus ir komisiją įspūdingais šuoliais, nematytais kostiumais ir žadą atimančia drąsa. Šou kūrėjai prasitaria, kad varginančios treniruotės kiekvieną savaitę vis labiau alina dalyvius, tačiau visi jie atkakliai siekia vienintelio tikslo – laimėti nugalėtojo titulą ir pagrindinį 50 000 litų prizą.

Sekmadienį tiesioginiame TV3 eteryje žiūrovai išvys ir indėnę, ir panterą, ir vestuvių temos, kurią praėjusioje laidoje įgyvendino Monika Šalčiūtė, tęsinį. Kas šįkart taps nuotaka ar jaunikiu?

Indėne Pokahonta nusprendė tapti dainininkė Dileta Meškaitė, lengvąjį kultūrizmą praktikuojanti dainininkė Indrė Burlinskaitė virs Rožine pantera, o profesionali šokėja Eglė Straleckaitė imsis boksininkės vaidmens. Ar Eglutė nuo bokšto šoks mūvėdama bokso pirštines?

TV3 nuotr./Dileta Meškaitė
TV3 nuotr./Dileta Meškaitė

Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis jau matuojasi Karibų pirato kostiumą. Negana to, jo pasirodymui prireiks tikrų tikriausių bangų baseine. Dainininkas Deivis Norvilas kovo 8-osios proga žada sužavėti visas moteris, o olimpietis Aleksandras Kazakevičius taps Herakliu. Ką ruošia kiti „Šuolio“ dalyviai – bus parodyta jau sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame eteryje taip pat kausis laidų vedėjas verslininkas Gediminas Juodeika, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gediminas Juodeika ir Indrė Girdauskaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gediminas Juodeika ir Indrė Girdauskaitė