Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

Dėl „Šokių ant ledo“ projekto iš Honkongo atskrenda Edita Daniūtė

2014.03.06 15:16
LNK nuotr. / Edita Daniūtė

Jau šį sekmadienį, 19.30 val., per LNK televiziją šokėjų poros žiūrovams ir teisėjams dovanos naujus pasirodymus ant ledo. Praėjusį sekmadienį teisėjų kėdėse sėdėjo Margarita ir Povilas, atvykę iš Rusijos, o šį kartą savo įvertinimus ir pastebėjimus atskleis griežtoji Edita Daniūtė, į „Šokius ant ledo“ atskrisianti tiesiai iš Honkongo.

Po ilgos pertraukos į TV ekranus vėl grįžtanti Edita Daniūtė – gerai visiems žinoma sportinių šokių šokėja, Europos ir pasaulio čempionė. Visiems yra gerai žinomas Editos braižas – griežta, negailestinga, bet teisinga kritika. Šį kartą jos komentarus išgirs ir „Šokiai ant ledo“ dalyviai.

Editai Daniūtei sekmadienį kompaniją palaikys aktorė Asta Baukutė. Taip pat teisėjų kėdėse sėdės Margaritos ir Povilo choreografas bei treneris Gintaras Svistunavičius, padėjęs porai pasiruošti 2006 metų žiemos olimpinėms žaidynėms.

LNK projekte savo nuomonę išsakys baleto primarijus Nerijus Juška. Vyrui teko galimybė pabendrauti su dalyviais kiek artimiau, juos treniruojant. „Pasirodymai ant ledo reikalauja visapusiško pasirengimo, todėl dalyviai šio sekmadienio pasirodymui mokėsi ir baleto judesių“, – pasakojo projekto prodiuseris Laurynas Šeškus.

„Šokiai ant ledo“ – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per LNK.