Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Deivydas Zvonkus ir „X Faktoriaus“ dalyvis Audrius scenoje – tarsi tėvas ir sūnus

2013.12.05 15:30
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Audrius

Daugelis svajodami apie muzikinę šlovę mėgdžioja savo dievaičius, siekia būti panašūs į juos, o kiti tiesiog gimsta pribloškiančiai panašūs į išgarsėjusius talentus kaip tik toje srityje, kurios siekia ir jie. Panašumas į žinomą žmogų gali pagelbėti, ar priešingai – apsunkinti ir taip nelengvą kelią į pripažinimą?TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvis – kaunietis Audrius Petrauskas yra gyvas atsakymas į šį klausimą.

Pasirodymu populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ perklausose vaikinas atėmė žadą teisėjai, o dabar ir jo mokytojai Rūtai Ščiogolevaitei dėl akivaizdaus panašumo į muzikos prodiuserį Deivydą Zvonkų. Premjerinis Audriaus pasirodymas pirmajame „X Faktoriaus“ finale tapo savotišku fenomenu – scenoje jis pasirodė su Deivydu, ir žiūrovai ėmė šnabždėtis, kad šis duetas – lyg tėvo ir sūnaus.

Grupės „Swedish House Mafia“ dainą „Don‘t You Worry Child“ atliekančiam Audriui akompanavo pats jo antrininkas – D.Zvonkus, atskleisdamas dar vieną labai ryškų juos siejantį panašumą – neabejotiną muzikinį talentą.

„Jo vokaliniai duomenys – nuostabūs. Jei Audrius toliau dirbs, – jo laukia puiki ateitis“, – sako muzikos prodiuseris D.Zvonkus, tapęs savotišku Audriaus prototipu. Pats D.Zvonkus pripažįsta, jog panašumas gali būti tik pradinis impulsas, tačiau toliau dainininkui reikia eiti pačiam ir savo savitumu pelnyti vardą.

Muzikos prodiuseris, dainų autorius Deivydas jau yra įsitvirtinęs muzikos pasaulyje. O Audrius dar tik ieško savo vietos lietuviškoje scenoje. Tačiau neabejotinai talentingi ir tikslo siekiantys žmonės visada ją randa.

Pirmąjį roundą prieš kitus teisėjus – Saulių Urbonavičių-Samą, Marijų Mikutavičių ir Saulių Prūsaitį pralošusi teisėja R.Ščiogolevaitė kartu su savo komandos nariu – D.Zvonkumi – ruošia rimtą muzikinę ataką. Kuriam teisėjui šįkart bus lemta „nukraujuoti“? Antroji tiesioginė „X Faktoriaus“ transliacija jau šį sekmadienį 19.30 val. per TV3.