Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Deividui Stagniūnui slidinėjimas galėtų užverti duris į olimpiadą

2014.01.29 14:01
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Treniruotėje

Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias šiuo metu itin aktyviai rengiasi Sočio žiemos olimpinėms žaidynėms, kuriose jų pasirodymus dailiojo čiuožimo varžybose žiūrovus jau vasario 6-ąją kvies žiūrėti TV6 kanalas. Natūralu, kad šių sportininkų dienotvarkėje dabar daugiausia laiko užima ne kas kita, o treniruotės, tad kitas pramogas jiems tenka atidėti.

„Kasdien treniruojamės ne mažiau kaip keturias valandas. Keliamės septintą ryte ir aštuntą valandą jau esame ant ledo. Čiuožiam su nedidele pertrauka iki pietų, o vėliau treniruotes tęsiame sporto salėje. Likusį laiką skiriame poilsiui, tad apie kitas pramogas nėra kada ir galvoti. Nors dabar žiema ir labai norėčiau važiuoti paslidinėti, deja, negaliu – per didelė rizika. Jei gaučiau traumą, juk užsivertų olimpiados durys”, − sako Jungtinėse Amerikos Valstijose intensyviai varžyboms besiruošiantis D.Stagniūnas.

Žodis „trauma” taip pat niekaip nedera su jo sėkmės formule, kuri skamba taip: „Darbas, darbas, darbas.. ir jokių traumų”. TV6 eteryje netrukus pademonstruosiantis savo darbo vaisius sportininkas mano, kad tik nuoširdžios pastangos treniruojantis ir tinkamas pasirengimas gali nutiesti kelią į sėkmę. Todėl Deividas neturi ir jokių prietarų, specialių ritualų, kuriuos atliktų prieš varžybas sėkmei pritraukti. „Nesimeldžiu ir trijų pritūpimų prieš žengdamas ant ledo nedarau. Tiesiog ramiai padarome apšilimą, susikaupiam, ir pirmyn”, − sako jis.

Kad pasirengimas vyktų sklandžiai, kokybiškas poilsis taip pat įtrauktas į privalomą darbotvarkę. Bent kol kas D.Stagniūnas mieliau renkasi kiek ramesnį laisvalaikį, kurio būtina sudedamoji dalis − filmai. „Labai mėgstu tikrais faktais paremtus filmus, realistinius. Vieni geriausių iš mano matytų – „Lenktynės”, arba angliškai „Rush”, bei „Žmogus, pakeitęs viską” (ang. „Moneyball”), kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Bradas Pittas”, − vardija sportininkas.

TV6 kanalas žiūrovus jau nuo vasario 6 d. kvies stebėti visas Sočio žiemos olimpiados dailiojo čiuožimo rungtis bei sirgti už mūsų šaliai jose atstovausiančią Deivido Stagniūno ir Isabellos Tobias porą, o TV3 žiūrovams pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą.