Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Deivydas Zvonkus atskleidė, kaip jis pasipiršo Katažinai Nemycko

2014.03.20 14:37
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Deividas Zvonkus ir Katažyna Niemycko

„Visi klausia, kaip ten buvo. Nuėjom į kavinę, sėdim, šnekam, o aš tik pyst išsitraukiau žiedą ir pasipiršau. Pažiūrėjau žodyne – pyst reiškia netikėtai. Nebijokite, normalus žodis“, – laidoje „Viskas bus gerai“ savo piršlybų scenarijų atskleidė žinomas atlikėjas ir kompozitorius Deivydas Zvonkus. Kodėl D.Zvonkus būtent dabar nusprendė pasipiršti Katažinai Nemycko? Ir kokia buvo mylimosios reakcija? Atsakymai – pirmadienį, kovo 24 dieną, 18.50 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Priėmiau sprendimą dar kartą užsidėti vamzdį ant piršto. Gal šį kartą neskaudės. Kodėl taip nusprendžiau? Supratau, jei to nepadarysiu, būsiu asilas“, – tikina D.Zvonkus.

Žinomas vyras prisipažįsta – jis nori turėti vaikų ir net nebijo, jei kada tektų būti namų šeimininku. „Valgyti gaminti moku“, – šypsosi Deivydas.

Garsus dainininkas įsitikinęs – viešumas jo nepakeitė, nors jis buvo vedęs vieną žinomiausių ir atviriausių šalies moterų – atlikėją Nataliją. „Ne visi Natalijos pasisakymai man patiko. Bet manau, kad atvirumas geriau nei uždarumas ar dviveidiškumas“, – teigia D.Zvonkus.

Daug laiko įrašų studijoje, kur gimsta jo dainos, praleidžiantis kompozitorius tikina, kad jam nereikia ypatingos aplinkos kūrybai. „Svarbiausia, kad galvos nekvaršintų jokie buitiniai reikalai. Muzika mane uždega, tik dėl to nekeičiu profesijos ir neemigruoju“, – sako muzikantas.  

„Jaučiu moralines pagyrias išpopuliarinęs tokį blogį“, – ką turėjo omenyje D.Zvonkus? Ir kokie artimiausi jo planai? „Viskas bus gerai“ laida – jau šį pirmadienį, kovo 24 dieną,18.50 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.