Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

Daiva Tamošiūnaitė laidoje „Nuo... Iki...“: „Jei vyras prieš mane pakeltų ranką – duočiau atgal“

2014.01.20 11:44
LNK nuotr. / Daiva Tamošiūnaitė

„Jeigu vyras prieš mane pakeltų ranką – duočiau atgal. Štai tau ir buitinės muštynės. Negi dabar apsisukčiau ant kulno ir bėgčiau per kiemą verkdama? Aš nežinau, žemaitiškas charakteris nėra labai malonus ir nuolankus... Ir tikrai nesakyčiau: „Jėzau, Jėzau, ką tu darai? Pamąstyk!“. Mostelčiau ranka ir normaliai...“, – šio pirmadienio vakaro „Nuo... Iki...“ laidoje 20.25 val. tikins televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė. Moteris sutiko pakomentuoti pastarąją savaitę labiausiai aptarinėjamą naujieną – į viešumą iškilusį barnį tarp dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus, ir jo žmonos Monikos.

Idealia laikytos poros konfliktas sukėlė gausybę diskusijų žiniasklaidoje, visuomenėje, o pramogų pasaulyje užkūrė tikrą pragarą. Garsios Lietuvos moterys suskubo pasmerkti smurtu kaltinamą dizainerį. Spaudoje pasirodė pranešimų, kad tai ne pirmas poros konfliktas, pasibaigęs muštynėmis... Į viešą skandalą buvo įvelta ir pirmoji dizainerio žmona Salomėja Marcinkevičiūtė. Buvo teiginių, esą garsų mados kūrėją Salomėja paliko taip pat neva neapsikentusi smurto ir pažeminimų.

Pasak Daivos Tamošiūnaitės, nėra nieko gėdingesnio nei naudoti jėgą prieš moterį, kad ir kas nutiktų. Tačiau ji mano, kad neretai pačios moterys nevengia manipuliuoti savo silpnumu. „Tokiomis situacijomis moterys gali manipuliuoti norėdamos sutuoktinį pamokyti arba išpešti naudos, jei galvoja apie skyrybas. Bet kuriuo atveju Aleksandro ir Monikos situaciją vertinčiau taip – abu kalti. Mačiau Aleksandro kaktą apibraižytą. Kas to nematė“, – komentuos D.Tamošiūnaitė.

Gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ žiūrovai taip pat pamatys ir išskirtinius abiejų sutuoktinių interviu. Ar dizaineriui nesiseka su moterimis? Ar Aleksandras kenčia dėl priklausomybės nuo alkoholio? Kodėl jo sutuoktinė iškvietė policiją? Ir ar tai pirmas kartas, kai žinomas vyras pakelia ranką prieš mylimąją?

Pirmą kartą atvirą interviu apie gyvenimą su garsiu dizaineriu sutikusi duoti jo žmona Monika pateiks savą įvykių versiją. Kodėl jauna moteris naktį į pagalbą kvietė pareigūnus? Ar iš tiesų aikštingu charakteriu garsėjantis madų kūrėjas priklausomas nuo alkoholio? Ir ką sūnų auginanti Monika ketina daryti toliau – skirtis ar taikytis? Jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. tik per LNK.