Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Daiva Tamošiūnaitė įsitikino, kad gėris gali sukurti gėrį

2014.03.24 11:44
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Daiva Tamošiūnaitė

Suvokimas, kad kažkam rūpi, – be galo didelė dovana, kurią LNK žiūrovai jau kartą dovanojo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms. Taip Lietuvos žmonių aukas vertina televizijos ir radijo laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė. Prieš ateinančio šeštadienio, kovo 29 d., koncertą, kurį tiesiogiai transliuos LNK, ne tik šeimas, bet ir „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus aplankiusi žinoma moteris įsitikinusi, jog tie, kurie patys stengiasi, yra verti žmonių paramos.

„Paramos vertos tos šeimos, kurios pačios stengiasi iš paskutiniųjų. Paramos vertos vienišos mamos, kurios kaip begalėdamos rūpinasi savo vaikais, bet vos suduria galą su galu. Padėti joms susitvarkyti buitį – užlopyti stogą, sudėti langus, įvesti vandentiekį, sumūryti iš naujo krosnį – dideli darbai, kurių jos pačios niekaip nepasidarys“, – sako D.Tamošiūnaitė. Pasak skirtingus Lietuvos kampelius kartu su „Gelbėkit vaikus“ atstovais aplankiusios Daivos, iš tiesų, yra daug šeimų, patekusių į gyvenimo akligatvį, bet jei matai, kad yra galimybių padėti iš jo išeiti ir jei patys žmonės stengiasi, tikrai verta ištiesti pagalbos ranką.

Televizijos ir radijo laidų vedėja aplankė ir vieną iš šeimų, kurioms buvo renkamos lėšos praėjusį spalį vykusio „Gelbėkit vaikus“ koncerto metu. „Neapsakomai gera buvo aplankyti gausią Redos ir Žydrūno šeimą, įsikėlusią į naują namą, kurį organizacija „Gelbėkit vaikus“ nupirko už mūsų visų suaukotus pinigus. Toks akivaizdus pavyzdys, kaip gėris gali sukurti gėrį.“

Gėrio netrūksta ir „Gelbėkit vaikus“ dienos centruose, kuriuose dirbančias moteris D.Tamošiūnaitė įvardija antromis centrus lankančių vaikų mamomis. „Jos ir galvą paglostys, jei kartais kas pamiršta tai padaryti,  ir gyvenimo pamokys, ir pamaitins, ir pamaitinusios namo miegoti parveš. Dienos centruose vaikai gauna tokių gyvenimo pamokų ir džiaugsmų, kurių namuose dėl kuklių gyvenimo sąlygų jie gal ir negautų“, – sako D.Tamošiūnaitė.

Reportažus apie Daivos aplankytas šeimas ir „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus LNK žiūrovai pamatys ateinantį šeštadienį, kovo 29 d., tiesioginio paramos koncerto metu.

Aukoti VO „Gelbėkit vaikus“ globojamoms šeimoms ir dienos centrams galima jau dabar trumpaisiais numeriais 1417 (auka – 5 Lt) ir 1418 (auka – 10 Lt) bei pervedant norimą sumą aukojimo portale www.aukok.lt.