Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

Šiandien per TV

TV Naujienos

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė atskleidė, kodėl išsiskyrė su Elvinu Dandeliu

2014.03.19 13:32
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė

Garsi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė laidoje „Kitoks pokalbis“ atskleidė iki šiol ilgai slėptą tiesą, kodėl prieš susituokdama su Rolandu Damijonaičiu, ji išsiskyrė su dainininku iš Vokietijos Elvinu Dandeliu. Atviras pokalbis apie R.Ščiogolevaitės gyvenimo vyrus – jau šį penktadienį, kovo 21 dieną, 19.50 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Esu iš tų moterų, kurios dėl vyro gali padaryti beveik viską. Tik su viena sąlyga. Ir tai mano sąlygai dabar šešeri metai. Jei tik pajaučiu, kad tyčia ar netyčia, mano sūnus lieka tarsi trečioje vietoje, tada jau viskas. Aš jau geriau ištekėsiu už nemylimo, bet jis bus labai geras tėvas mano vaikui. Adomui aš esu visas pasaulis – tai labai didelė atsakomybė“, – prisipažįsta žinoma atlikėja.
 
Laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei priminus Rūtai, kad ši buvo davusi pažadą nebetekėti, žavi šviesiaplaukė šelmiškai nusijuokė: „Tai komplimentas mano vyrui. Vestuvės nebuvo neapgalvotas žingsnis. Tai buvo mano apsisprendimas. Pirmiausia jis geras tėtis. O visa kita jau po to.“

R.Ščiogolevaitės kolegė ir gera draugė Rosita Čivilytė laidoje atskleidė, kuo ši aštrialiežuvė taip traukia vyrus: „Šalia jos vyras per pusę metų pragyvena 10-ties metų gyvenimą“.

Kodėl R.Ščiogolevaitė nemėgsta kalbėti apie vaikus? Ar jos santuoka laiminga? Apie visa tai ir dar daugiau laidoje „Kitoks pokalbis“ – jau šį penktadienį, kovo 21 dieną, 19.50 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.