Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

„Šokių ant ledo“ projekto svečiu tapo Radži

2014.02.25 17:02
LNK nuotr. / Radži

LNK naujojo projekto „Šokiai ant ledo“ išbandymams pasiryžo ir garsusis atlikėjas Radži. Jis bus šį sekmadienį 19.30 val. rodomos transliacijos svečias.

Radži teko du išbandymai – ne tik pirmą kart gyvenime užlipti ant pačiūžų, bet ir išbandyti, ką reiškia būti blondinu. „Šokių ant ledo“ kūrėjai norėjo didesnio efekto. Aš sutikau. Galiu prisipažinti būti šviesiaplaukiu yra tikrai ne man. Visai netiko“, – pasakojo atlikėjas Radži. Jis prisipažino, kad save kaip blondiną galėjo pakęsti neilgai ir labai apsidžiaugė persidažęs plaukus atgal į juodą spalvą. „Daugiau eksperimentuoti su plaukais tikrai nenoriu“, – prisipažino atlikėjas.

Tačiau dailusis čiuožimas Radži sužavėjo. „Labai džiaugiuosi, kad man padėjo profesionalus čiuožėjas. Kitu atveju būtų buvę daug sudėtingiau. Čiuožti man patiko, todėl manau ateityje, laisvalaikiu tikrai ant ledo grįšiu“, – pasakojo atlikėjas ir pridūrė, kad sportu jis nesidomi. Jis geriausiai atsipalaiduoja žiūrėdamas televizorių.

Įvairių projektų ir renginių dalyvis atskleidė, jog buvo gavęs pasiūlymą dalyvauti LNK projekte „Šokiai ant ledo“, tačiau atsisakė. „Tam reikia skirti daug laiko ir pastangų, tai nėra lengva, o aš dabar daugiausiai dėmesio skiriu laidai „Mano vyras gali“, – teigė Radži.

„Mano vyras gali“ žiūrovai išvys jau šį penktadienį 21.00 val, o „Šokiai ant ledo“ į eterį grįžta jau sekmadienį kovo 2 d. tik per LNK.