Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

BTV laidoje „Yra kaip yra“ – patarimai, kaip atsikratyti svorio ir geriau jaustis

2014.01.02 12:47
BTV nuotr. / Laidos „Yra kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė

Po švenčių jaučiatės gerokai papilnėję? Tuomet jums jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. BTV laida „Yra kaip yra“ patars, kaip atsikratyti antsvorio, pradėti gyventi sveikai ir gerai jaustis.

„Visa mano šeima turi nutukėlio genetinį kodą. Kadangi visa tai mačiau, aš turėjau kažko griebtis ir galvoti apie ateitį. Mane klasėje stumdydavo, vadindavo storuliu. Tai buvo labai įtemptas laikas. Tačiau tai įkvėpė nepasiduoti ir pradėjau aktyviai sportuoti “, – pasakojo bene garsiausias Lietuvos sveikuolis Dainius Kepenis.

„Kai man būna liūdna – aš džiaugiuosi. Išbėgu į mišką pabėgioti arba įneriu į jūrą ir praeina liūdesys. Jei tau šiandien liūdna – džiaukis, nes rytoj bus geriau“, – kaip nugalėti slogias mintis BTV laidoje „Yra kaip yra“ laidoje patars D.Kepenis. Kaip numesti svorio? Kas labiausiai tukina? Kaip pradėti džiaugtis gyvenimu?

Robertas, buvęs garsių grupių „XXL“ ir „B‘Avarija“ narys bando kovoti su antsvoriu. Tiesa, vis dar nesėkmingai.

„Pilvas didelis, užpakalis kaba. Tai – mano gyvenimo tragedija“, – laidoje pasakos buvęs gražiausias Klaipėdos bernas Robertas. Vyrui, pažeidus plaučius, buvo išrašyti hormoniniai vaistai, nuo kurių buvęs gražuolis pradėjo tukti. Jis norėtų numesti svorio, tačiau tam pritrūksta motyvacijos. Ar intuityvus valgymas galėtų tapti išsigelbėjimu?

BTV „Yra kaip yra“  – laida, pakeisianti jūsų įpročius – jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per BTV.   

 

Žymės: