Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

BTV laida „Yra kaip yra“: pakeistas gyvenimo būdas padeda pasveikti nuo vėžio

2014.01.15 12:11
BTV nuotr. / Giedrius Drukteinis, Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Gintarė Gurevičiūtė

BTV laidoje „Yra kaip yra“ jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. – viskas apie vieną iš didžiausių pavojų mūsų sveikatai – vėžį. Ką daryti susirgus? Kaip dažnai reikia tikrintis sveikatą? Kokie yra alternatyvūs gydymosi būdai?

BTV pokalbių laidos metu žaliavalgis Hipokrato instituto atstovas Baltijos šalims Paulius Jaruševičius užsimins, kad medikai, gydydami onkologines ligas, daro labai daug klaidų blokuodami informaciją apie gydomąją želmenų sulčių galią.

„Aš atstovauju Hipokrato institutui Lietuvoje, kurį įkūrė mūsų tautietė Ana Verepickaitė – Wigmore. Ten mokydamasis buvau grupėje, kurioje iš 46 žmonių net 40 sirgo onkologinėmis ligomis. Šis institutas teigia, kad jūs patys galite išsigydyti vėžį. Vėžys – tai įspėjimas apie neteisingą gyvenimo būdą. O jį kardinaliai pakeitus, ligą galima sustabdyti arba net visai sunaikinti. Apie 60 procentų žmonių, atvažiavę į Hipokrato institutą, sugeba sustabdyti vėžio vystymąsi ir išgyventi ateinančius 5 metus“, – pasakos jis.

Paulius BTV laidos „Yra kaip yra“ metu atskleis, kaip reikia teisingai maitintis, norint pristabdyti vėžio plitimą, tačiau ką jam į tai atsakys medikai? Ar onkologai tiki stebuklinga kviečių želmenų galia?

Taip pat laidoje svečiuosis buvusi chemijos mokytoja, netradicinės medicinos šalininkė Janina Davidonienė, šiuo metu padedanti sergantiems onkologinėmis ligomis. „Prieš dešimt metų mano gyvenimas buvo užbaigtas. Širdies yda, plautis vienas neveikiantis, nepiktybinis auglys, ir inkstuose ir tulžyje akmenys ir mažakraujystė. Jėgų nėra, gyvenimas nemielas. Želmenų sultys man davė naują gyvenimą“, –  teigs ji.

BTV „Yra kaip yra“ – šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV.