Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

BTV laida „Yra kaip yra“ ieškos sąsajų tarp patyčių ir savižudybių

2013.11.28 15:23
BTV nuotr. / Laidos „Yra kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė

Jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. per BTV, laidoje „Yra kaip yra“, Asta Stašaitytė-Masalskienė domėsis – ar patyčios Lietuvoje vis žiaurėja? Kodėl Lietuvoje nusižudo tiek daug jaunų žmonių?

„Mano sūnus buvo labai uždaras. Niekam nieko nepasakodavo. Visuomet sakydavo, kad mokykloje jam sekasi gerai“, – Astai Stašaitytei-Masalskienei pasakojo nusižudžiusio 16-mečio moksleivio motina Deimantė. Tačiau moteris prisiminė, kad į toli nuo namų esančią mokyklą jis nuolat vaikščiodavo pėsčias, nes, anot berniuko, norėdavo pasimėgauti grynu oru, nors kiti jo bendraklasiai mokyklą pasiekdavo autobusu. Ar jis bijojo savo bendraklasių?

Taip pat moteris, kuri netiki tuo, kad jos sūnus nusižudė, pasakos, kad prieš siaubingą tragediją iš jo buvo siaubingai tyčiojamasi. „Jį stebėjo 30 žmonių. Liepė prieš juos visus santykiauti su gumine lėle, vėliau, kai kurie iš jų nusišlapino į plastikinį butelį ir liepė gerti“, – apie košmarus, tekusius sūnui prieš pat mirtį, laidos metu pasakos moteris.

Taip pat BTV „Yra kaip yra“ – kodėl mokyklose smurtauja ir mokytojai? Kaip juos sustabdyti? „Tik nuėjus susitikti su dukros mokytoja, pamačiau kaip negražiai ji su mano vaiku bendrauja. Ir supratau, kad dukra, teigusi, kad mokytoja trenkė jai per nugarą, nemelavo“, – pasakos moteris, prieš kurios dukrą nuolatos smurtaudavo mokytoja. Ko griebėsi tai išsiaiškinusi motina? Ar smurtavusi mokytoja vis dar tebedirba mokykloje?  

Jau šį ketvirtadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Yra kaip yra“ – skaudžios, nuo patyčių nukentėjusiųjų istorijos.