Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

BTV laidoje „Prajuokink mane“ – griežtas Manto Stonkaus komentaras

2014.01.13 17:15
BTV nuotr. / Violeta Mičiulienė

Jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Prajuokink mane“ išvysite, kaip drąsiausiems Lietuvos gyventojams seksis juokinti griežtuosius laidos komisijos narius – komikę V.Mičiulienę ir aktorių M.Stonkų.

„Labai graudu“, – po vieno iš dalyvių pasirodymų rėš M.Stonkus. Kodėl vienas iš pasirodymų taip nepatiks komisijos nariui?

Iš karto po prieštaringojo pasirodymo į laidos „Prajuokink mane“ sceną įžengs šmaikščioji Greta, kurią, kaip pati prisipažins, dosniai apdovanojo vienas burtininkas.  „Jei dar kada nors stebukladarys pažadės ką nors padovanoti, tu juo nepasitikėk. Vienas man jau buvo prisižadėjęs stebuklų, o apsidairau ir matau – auginu du sūnus. Visada galvok“, – patarimus apie tai kaip reikia saugotis imant dovanas iš magų, laidos metu žarstys V.Mičiulienė.

Ar apdovanotai merginai pavyks prajuokinti komisijos narius? Ką laidoje veiks smauglys Kęstutis ? Ar V.Mičiulienė išdrįs paimti pitoną į rankas? Kodėl vienai dalyvei bus padovanota dar viena galimybė įrodyti savo talentą? Patys smagiausi pokštai BTV laidoje „Prajuokink mane“ – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per BTV.