Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

BTV laidos „Yra kaip yra“ užkulisiuose – mirties šydą praskleidęs Gintarės Gurevičiūtės ir garsiausio Ukrainos ekstrasenso susitikimas

2013.10.01 11:44
BTV nuotr. / BTV laida „Yra kaip yra“

Šį antradienio vakarą, 20.30 val., BTV laidoje „Yra kaip yra“ viešės žymiausias Ukrainos ekstrasensas Maksimas Gordijievas. Maksimas padeda ieškoti dingusių žmonių, taip pat teigia, jog jaučia mirusiuosius. Laidoje Asta Stašaitytė-Masalskienė Maksimui parodys 12 metų niekaip nerandamo nusikaltėlio Romo Zamolskio nuotrauką.

Romas Zamolskis  nuo 2001 metų ieškomas už nužudymą. Kauno „Daktarų“ gaujai priskiriamas nusikaltėlis kartu su savo bendru Virginijumi Savickiu Vilniuje užpuolė Lietuvos žemės ūkio banko inkasatorius. Vienas inkasatorius buvo peršautas ir tik per stebuklą išgyveno. R. Zamolskis su savo bendru, pagrobę 70 tūkst. litų, paspruko. Vėliau abu nusikaltėliai įvykdė dar kelis nusikaltimus, įsivėlė į kelis susišaudymus su policijos pareigūnais.

Ekstrasensas Maksimas Gordijievas susipažinti su Romo Zamolskio biografija galimybės neturėjo. Jo nuotrauką pirmą kartą išvydo laidoje: „Man reikalingas žemėlapis. Jaučiu, kad šis žmogus dingęs“, – tokiais žodžiais pradėjo pasakojimą apie R. Zamolskį garsusis ekstrasensas. BTV „Yra kaip yra“ metu pasipils ir daugiau intriguojančių detalių: „Mane domina rajonas Vilnius – Kaunas, matau skaičių 147“, – žvelgdamas į Zamolskio nuotrauką kalbėjo ekstrasensas... Ką tai reiškia? Ar aiškiaregiui pavyko aptikti nusikaltėlio pėdsakus?

Su garsiausiu Ukrainos ekstrasensu asmeniškai pabendrauti norėjusi Gintarė Gurevičiūtė neslėpė, jog Maksimo teiravosi apie avarijoje žuvusį brolį Kęstutį. „Po brolio mirties nei aš, nei mano artimieji neradome sau vietos“, – kalbėjo Gintarė. Tačiau po pokalbio su Maksimu – palengvėjo. Jis pasakė tokių dalykų, tokių faktų ir detalių apie brolį, kad iš tiesų patikėjau, jog jis pažįsta mano brolį...“

„Yra kaip yra“ –  šiandien 20.30 val. per BTV!

Galeriją žiūrėkite čia