Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

BTV laidoje „Yra kaip yra“ svečiuosis Živilė Pinskuvienė

2013.09.26 18:29
BTV nuotr. / Živilė Pinskuvienė

BTV laidoje „Yra kaip yra“ šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. – Živilė Pinskuvienė. Kodėl ši moteris taip atkakliai siekia politikės karjeros?

„Aš galvoju apie tai, ką galėčiau duoti tautai. Niekada gyvenime niekam per galvą nelipau. Visko siekiau palaipsniui“, – apie savo politinę karjerą BTV „Yra kaip yra“ pasakos Ž. Pinskuvienė. Moteris išgarsėjo, kai dėl balsų pirkimo skandalo jos Seimo mandatas buvo panaikintas.

„Tai skandalas, kuris subliuško labai staigiai. Gal tai buvo panaudota provokacijai prieš mus kaip prieš partiją. Mes esame grąžinti į partijos sąrašus ir Seimas pripažino savo klaidą. Jie iš sąrašo mus pašalino neteisėtai“, – pasakos Ž. Pinskuvienė.  

Jos laidoje laukia akistata su buvusiu policijos pareigūnu, grupės „Baika“ nariu Milgedu Aleksandrovičiumi.

Savivaldos metu Milgedas Aleksandrovičius buvo užblokavęs jos automobilį ir labai išgąsdino. „Būdama kandidatė su savo automobiliu buvau užspausta į griovį, kad neišvažiuočiau. Jis bandė mane paauklėti“, – pasakos Ž. Pinskuvienė.

Anot M. Aleksandrovičiaus – jis tik norėjo įrodyti, kad Ž.Pinskuvienė pažeidinėja įstatymus ir kova dėl rinkėjų vyksta nešvariai.

Milgedas laidoje negailėjo komplimentų savo oponentei: „Živilė yra nuostabus žmogus. Aš Jonui Pinskui labai pavydžiu, kad turi tokią gražią žmoną, aš įsivaizduoju kaip jam sunku... Patinka ji man... Labai patinka, meluočiau, jei sakyčiau, kad negraži“.

Ką dar apie Ž.Pinskuvienę mano Milgedas? Kaip, anot jo, sukčiavo moteris?

BTV „Yra kaip yra“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.30 val.