Trečiadienis

2017 Rugpjūčio 23

TV Naujienos

BTV laidoje „Yra kaip yra“ būsto paskolų tema

2013.12.04 11:59
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Asta Stašaitytė-Masalskienė

Jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV „Yra kaip yra“ laidos vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė klaus: ar verta imti būsto paskolą? Kokie pavojai tyko ją pasiėmus?

Aktorius Albinas Barkauskas prieš krizę iš banko pasiskolino milijoną du šimtus tūkstančių litų. O dabar iš jo atimti net namai. „Tuo metu šeimos pajamos buvo labai geros. Turėjome planą, ką su tais pinigais nuveiksime. Tačiau atėjus krizei už pinigus įkeistas butas nuvertėjo 2 kartus, o sklypas, kurį pirkau už skolintus pinigus – net dešimt kartų“, – BTV „Yra kaip yra“ laidos metu pasakojo A.Barkauskas. Aktorius stebėsis, kodėl už skaudžias krizės pasekmes turi atsakyti tik iš bankų skolinęsi žmonės, o ne bankai. Kokią šeimos biudžeto dalį reikėtų skirti paskolai ? Kaip skelbti asmeninį bankrotą? Ar geriau gyventi nuomojamame būste?

Taip pat BTV „Yra kaip yra“ svečiuosis ir populiari dainininkė, šiuo metu teisėjaujanti LNK projekte „Lietuvos balsas“, Katažina Nemycko. Moteris prisipažins, kad iki šiol gyvena nuomojamame būste. „Aš, atvažiavus iš kaimo gyventi į Vilnių, tikrai labai svajojau apie savo kampelį. Tėvai mums su seserimi buvo nupirkę butuką Naujojoje Vilnioje, o sesei panorus kurti šeimą tą butuką pardavėme už centus. Tuomet aš pagalvojau – pats metas ieškoti buto sau“,– pokalbių laidoje „Yra kaip yra“ pasakos atlikėja. Tačiau Katažyna, pasikalbėjusi su bankais, persigalvojo. Kodėl moteris vis nuomoja butą, nors atrodytų, kad garsi atlikėja galėtų sau leisti ir nuosavą būstą už paskolą?  

BTV „Yra kaip yra“ – šį trečiadienio vakarą 20.30 val. per BTV.