Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

BTV laida „Yra kaip yra“ aiškinsis, ar įmanoma susirasti antrąją pusę internete

2014.01.14 15:08
BTV nuotr. / Asta Stašaitytė-Masalskienė

Jau šį antradienio vakarą, 20.30 val., BTV laidoje „Yra kaip yra“ paaiškės, ar įmanoma susirasti antrąją pusę internete? Šios laidos viešnia dainininkė Daina Bilevičiūtė užsiregistravo vienoje iš pažinčių svetainių ir per dieną sulaukia daugiau negu 100 žinučių. Atlikėja internete randa ne tik romantiškų, bet ir naudingų darbui pažinčių. D.Bilevičiūtė ieško protingo vyro. Kitokių moteriai nereikia. „Išsirenku tik tuos aklus pasimatymus, kurie man kelia pasitikėjimą“, – BTV „Yra kaip yra“ laidai pasakos garsi moteris.

O D.Bilevičiūtei įklimpus į skolas iš internetinių simpatijų pradėjo plaukti intymūs pasiūlymai. „Man buvo siūloma nuo 300 litų iki 3000 litų“, – atviraus ji.  Tai išgirdusi, nesusivaldys BTV pokalbių laidos vedėja: „Daina, tu paleistuve, tai kiek tu tų kavalierių turi?“, – sušuks Asta Stašaitytė-Masalskienė.

Taip pat BTV „Yra kaip yra“ svečiuosi ir Daiva, išgarsėjusi savo meile garsiam dainininkui Radži. Moteris prisipažins turinti anketą pažinčių portale, tačiau internetinėmis pažintimis nepasikliaunanti. „Registravausi ir įdėjau porą savo nuotraukų. Gražios tos nuotraukos, ne šlamštas koks, gal kiek ir seksualios, tačiau tikrai estetiškos. Tik jas įdėjus, pradėjo plaukti nepadorūs pasiūlymai. Siūlė tapti eskortu užsienyje už labai didelius pinigus“, – BTV „Yra kaip yra“ metu pasakos buvusi kandidatė į Radži širdį Daiva.

Kokio vyro ieško moteris? Kokie pavojai gresia pažindinantis Internetu? Ar Įmanoma ten surasti tikrąją meilę?  BTV „Yra kaip yra“ – jau šį antradienio vakarą 20.30 val.