Penktadienis

2017 Spalio 20

TV Naujienos

BTV eteryje – WRC pasaulio ralis, kuris pirmą kartą vyks ir Lietuvoje

2014.02.24 10:53
BTV nuotr. / WRC pasaulio ralis

BTV jau nuo kovo 6-osios dienos pradeda pasaulio ralio čempionato WRC transliacijas.

Kiekvienais metais WRC metu 2,6 milijonų litų vertės automobiliai susirungia 13-oje sunkiausių pasaulio trasų – o šį greičio ir techninių galimybių spektaklį stebi 800 milijonų gyventojų iš 180 šalių.

Šiais, 2014-aisiais metais, vienas iš etapų vyks ir Lietuvoje. Tai išskirtinės svarbos įvykis automobilių sportui, ir aišku, Lietuvai. Šį etapą BTV žiūrovai galės stebėti jau birželio 26-29 dienomis.  Tai – aukščiausio lygio renginys, kuris savo technika ir pasiruošimu gali būti lyginamas tik su „Formulės 1“ varžybomis.

„Remiantis  „Sprinster“ sportinių tyrimų duomenimis, automobilių sportas yra trečias pagal populiarumą Lietuvoje, todėl mes atsižvelgdami į žiūrovų poreikius džiaugiamės suteikdami jiems galimybę stebėti WRC ralio kovas“, – savo sprendimą komentavo LNK programų direktorius Aivaras Prancūzevičius.

Nuo atšiauriausių pasaulio dykumų Jordanijoje iki įspūdingų miškų Švedijoje, neišvengiant kovos su sniegu ir ledu Suomijoje – šio ralio dalyviai žino, kiek daug kainuoja pergalė. Ne veltui, apie WRC dažnai atsiliepiama kaip apie reikliausią pasaulio ralį, atimsiantį visas vairuotojo bei šturmano jėgas bei pareikalausiantį milžiniškų automobilio techninių galimybių.

Jau nuo kovo 6-osios BTV eteryje prasidės nuožmiausios greičio kovos!