Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

„Dviračio žiniose“ – Loretos Graužinetos nuotykiai Ukrainoje

2013.11.28 18:08
BTV nuotr. / Kadras iš humoro šou „Dviračio žinios“

Šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. BTV „Dviračio žiniose“ – svarbiausios naujienos iš Ukrainos. Netikėtai į protestų purtomą valstybę nulėkusi Seimo Pirmininkė Loreta Graužineta liko it kartaus agurko kandusi - jos nepriėmė nei Ukrainos prezidentas, nei parlamento pirmininkas. Tačiau moteriai vis dėl to pasisekė sutikti... Verką Serdiučką.

„Oi, kaip aš pavargau. Ar žinai, kaip sunku yra būti žvaigžde? Visi tik nori su tavimi nusifotografuoti, visi tikisi, kad pasakysi ką nors juokingo ar išmintingo. Kaip aš norėčiau būti tokia, kurios nesinori fotografuoti, kuri sako ką nori, kada nori, kaip nori. Ir nesuka sau dėl to galvos. Aš norėčiau būti kaip mano šios dienos viešnia. Pasitikime valstybės vadovę iš Lietuvos – Loretą Graužinetą“, – prieš sutikdamas garbią viešnią iš Lietuvos garsiai kontempliuos didžiausia Ukrainos popmuzikos žvaigždė.

O šio legendinio susitikimo metu paaiškės, kad ponia Loreta Graužineta ir svečioje šalyje nepaliauja savo mylimo Viktoro ieškoti. „Kur Viktoras? Kur manasis Viktoras?“, – tik pamačiusi legendinį artistą puls kvosti L.Graužineta. „Koks Viktoras? Janukovičius? Ar Juščenka?“, – buvusių svarbiausiųjų Ukrainos Viktorų pavardes pradės vardinti Verka Serdučka. Kur savajį Viktorą atras Loreta? Kuris iš jų – tas, kurio ji taip ieško?

BTV „Dviračio šou“ – 20.00 val. per BTV.

 

Žymės: