Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

BTV „Dviračio šou“: dėl rašomos knygos stilistui Mantui grasina Gelažnykas

2013.12.09 14:47
BTV nuotr. / Kadras iš humoro laidos „Dviračio šou”

BTV „Dviračio šou“ kūrėjams slaptomis kameromis pavyko užfiksuoti Lietuvos elito kūrybinį „brainstormą“. Mantas Podruškevičius greitu metu ketina išleisti knygą, kurioje žada atskleisti visas aukštuomenės nuodėmes. Tad jau šį pirmadienio vakarą 20.00 val. paaiškės su kokiais rašymo sunkumais šiuo metu susiduria garsus ir labai madingas vyras. Jam bandys pagelbėti Mantuko elito vakarėliuose pasigedusi A.Jagelavičiūtė, kuriai visai neseniai dėl jos pačios pomėgio rašyti – teko aiškintis teisme.

„Žinau, Agnute, žinau, kad nebuvau. Žinau, kur nebuvau. Žinau, kada nebuvau. Žinau, su kuo nebuvau. Bet aš labai užimtas. Visą savaitę rašau knygą. Suradau pačią įdomiausią pasaulyje temą knygai. Save“, – pasakos jis.   

Tačiau netrukus Mantas Podruškevičius draugei Agnei pripažins, kad šiuo metu į miestą neinantis ir dėl to, kad jį pradėjo atakuoti visas Lietuvos elitas. „Gelažnykas rašė – nebandyk knygoje manęs minėti – sudaužysiu… Ot prasidėjo. Jau grasinamai prašo neminėti ir Kalinkinas, Ciupijus ir Ingrida Kazlauskaitė. Padėk man. Matai, kaip sunkiai man rašosi. O tu juk labai prie rašto. Tu žiauriai gerai rašai. Ypač „Facebooke”.

A.Jagelavičiūtė kaip mat ras puikią išeitį: „Pradžioj surinkime knygai nuotraukas, o aš po jomis tau padėsiu sugalvoti pavadinimus. Pavyzdžiui: Mantas ir Eločka voliojasi šunų prišiktoj pievelėj arba Mantas ir Pronina prisivarė silikono kaip droidai“, – kūrybingumu trykš Agnė.

Kaip savo knygą ruošiasi pavadinti Mantas? Kokias elito paslaptis į jas įtrauks? Ir ko jam dar reikėtų pasimokyti iš paties O.Koršunovo, paaiškės jau šį pirmadienio vakarą 20.00 val. per BTV.

 

Žymės: