Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

BTV „Dviračio šou“ Natalija Bunkė prakalbo apie savo gyvenimo vyrus

2013.12.05 14:47
BTV nuotr. / Kadras iš humoro laidos „Dviračio šou”

BTV „Dviračio šou” jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. pažada išskirtinį interviu su neseniai antrąjį sykį išsiskyrusia dainininke Natalija Bunke ir jos gyvenimo vyrus. Naują dainą ir klipą „Nieko asmeniško” pristačiusi N.Bunkė pareiškė, kad „užrišo“ su vyrais. Taip jau su jais būna – jei nepavyko prisirišti, tenka visai užrišti.

„Čia nieko asmeniško, bet kartais tiesiog būtina pasiųsti vyrą po velnių. Arba į parduotuvę“, – pasakos atlikėja.  Ji pripažins, kad santykiai nėra jos stiprioji pusė: „Su vyrais man nesiseka. Bet, kaip sakė Valentaitė, parodykite sėkmingą žmogų pasaulio istorijoje, kurio šeimyninis gyvenimas nusisekė.“

Moteris į susidariusią skyrybų situaciją žvelgia optimistiškai ir BTV „Dviračio šou“ pripažins, kad ji yra padariusi tik porą didelių klaidų. Žiūrėdama į Deivydo Zvonkaus nuotrauką ji prasitars, kad, būtent jis, pirmasis moters vyras ir buvo pirmoji N.Bunkės klaida. „Reikėjo imti kitą „bavarą”. Geriausią – Vilių Tarasovą. Riaubiškytei čia labiau pasisekė“, – garsiai slapčiausias savo mintis reikš N.Bunkė. Tad ar atlikėja su vyrais “užrišo” visai? Ar tai tik laikina pertrauka?  

„Aš visoms merginoms, mergaitėms ir moterims noriu pasakyti, kad visos mūsų problemos, ašaros ir skausmai yra per vyrus. Todėl tos, kurios dar "neužrišote" su vyrais – "riškite". Tarasoviene, tu – irgi“, – ragins atlikėja.

Pilną interviu su neseniai antrąjį kartą išsiskyrusia atlikėja galėsite išvysti jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. „Dviračio šou“ metu per BTV.  

 

Žymės: