Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Be bilieto į „Šokių ant ledo“ finalą liko Katerina Voropaj ir Aidas Reklys

2014.04.22 16:26
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksėjus Rogonovas

Pusė metų pačių įvairiausių emocijų ant ledo – ašarų ir džiaugsmo, nusivylimų ir euforijos, traumų ir įspūdingų pasirodymų. Ir visa tai netrukus baigsis.

Iki elegantiškojo LNK „Šokių ant ledo“ projekto kulminacijos liko viena stotelė. Kitą sekmadienį – šou finalas, į kurį kelialapius iškovojo Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas, Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, Vaida Genytė su Tomu Katukevičiumi bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė.

Pusfinalyje suklupo Katerina Voropaj su Aidu Rekliu. Profesionali sportinių šokių šokėja Katerina ir specialiai iš JAV dėl šio projekto į Lietuvą grįžęs čiuožėjas Aidas negavo bilieto į finalą, savo vietą užleidę dvikovoje pranašesnei buvusiai Vytauto ir Gintarės porai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vaida Genytė ir Tomas Katukevičius

Pusfinalyje komisija daugiausiai balų skyrė Astai ir Sauliui bei Vytautui su Gintare. Tretieji buvo Gintarė su Aleksejumi, ketvirtieji – Vaida su Tomu, penktieji, paskutinieji – Katerina ir Aidas. Beje, papildomus maksimalius tris taškus už techniką komisijos pirmininkė Rasa Birbalienė pridėjo Astai su Sauliumi.

Žiūrovai daugiausiai balsavo už Gintarę su Aleksejumi, mažiausiai – už komisijos nuo iškritimo išgelbėtus Vytautą su Gintare.

Pusfinalio projekto komisijoje dirbo pirmininkė, ledo choreografė Rasa Birbalienė, Vytenis Pauliukaitis, Nerijus Juška ir aktorė Asta Baukutė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius
Galeriją žiūrėkite čia