Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Balandžio 1-ąją TV3 eteryje susitiks geriausi šalies komikai

2014.03.14 13:06
TV3 nuotr. / „Lietuvos komiko vakaras“ logotipas

TV3 nepaliauja stebinti savo žiūrovų. Nors kovo mėnuo jau įpusėjo, televizija dar pristatys glėbį kozirių – filmų premjerų, kultinius serialus „Daktaras Hausas“ ir „Pavojus rojuje“ bei šiuolaikinį daugiaserijinį pasakojimą „Gražuolė ir pabaisa“, grandiozinių „Chorų karų“ penktąjį sezoną, socialinį eksperimentą – realybės šou „Nesakyk mamai“. Negana to, balandžio 1-ąją, Melagių dieną, TV3 suvienys geriausius šalies humoristus.

Balandžio 1-ąją prie ekranų kvies tradicinis didžiausias visų garsiausių Lietuvos komikų renginys „Lietuvos komiko vakaras“. Milžiniško populiarumo sulaukęs, pilnas žiūrovų sales sutraukiantis, kasmetinis humoro meistrų koncertas jau 13-ą kartą laukia savo gerbėjų.

TV3 žiūrovai išvys išskirtinį kokybiško ir solidaus humoro koncertą. Specialiai šiam vieninteliam metuose vakarui yra ruošiamas unikalus scenarijus, o komikai žada demonstruoti naujausius savo kūrinius ir programas. Tai garantuoja, kad žiūrovai matys tokius pasirodymus, kokių dar niekada nebuvo tokio grandiozinio masto renginyje.

TV3 nuotr./Raimundas Bingelis
TV3 nuotr./Raimundas Bingelis

Pirmą kartą „Lietuvos komiko vakare“ dalyvaus žinomas teatro ir televizijos aktorius Ramūnas Šimukauskas ir televizijoje internete TV3 Play rudenį debiutavęs ir milžiniško internautų dėmesio – kone milijono pasižiūrėjimų – sulaukęs anekdotų meistras Pishius. TV3 eteryje balandžio 1-ąją pokštaus ir kasmetinio „Lietuvos komiko vakaro“ nepralenkiamieji – anekdotų karaliumi tituluojamas Raimondas Šilanskas, žodžio meistras Artūras Orlauskas, kišenėje žodžio neieškantis Raimundas Bingelis, humoro grupė „Alergija“ ir aktorių duetas „Du plikiai“, legendinė humoro asmenybė Klarkas, grupė „Vairas“, visada puikiai nusiteikusi Laima Tamulytė-Stončė (Mama Rock‘n Roll“ ir kitos nevengiančios pokštauti garsenybės.

TV3 balandžio 1-osios „Lietuvos komiko vakaras“ bus skiriamas maestro A. Orlausko sceninės kūrybos 33 metų sukakčiai. Įsijautę į jubiliejaus organizatorių vaidmenis humoro fiestai vadovaus R.Šimukauskas ir L.Tamulytė-Stončė. Jie žada netikėtas dovanas ir staigmenas jubiliatui, jam skirtų palinkėjimų iš kolegų ir pramogų verslo žvaigždžių lūpų.

Net ir patiems išrankiausiems žiūrovams TV3 pristatys unikalią galimybę įvertinti kiekvieno humoristo meistriškumą jau balandžio 1-ąją.

TV3 nuotr./Artūras Orlauskas
TV3 nuotr./Artūras Orlauskas