Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Aušrys Kriščiūnas-Tynta BTV laidoje „Yra kaip yra“: „Žmonai, kad ji graži, sakau kasdien“

2014.01.08 12:32
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Aušrys Kriščiūnas - Tynta

Jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Yra kaip yra“ Asta Stašaitytė-Masalskienė aiškinsis, ar lietuviai vyrai yra prastesni už užsieniečius. Viena iš pokalbio dalyvių manekenė Keila Bertušaitytė teigs, kad lietuviai vyrai – ne jai. „Jie – tiesiog ne mano žmonės, manęs nežavi jų ėjimas ratais kvadratais ir nieko tikslaus nepasakymas“, – laidos studijoje pareikš žavi mergina.


Išgirdęs kategorišką jaunos merginos nuomonę apie lietuvius vyrus A.Kriščiūnas-Tynta griežtai ją pamokys, kad nestatytų visų į vieną lentyną. „Manau, teigti, kad visi lietuviai yra prasti –  nesąmonė. Gal jūs jų ieškote ne ten? Ar bandėte dairytis kur nors kitur, ne klubuose ar restoranuose?“, – retoriškai mąstys Aušrys Kriščiūnas-Tinta.

Pats A.Kriščiūnas-Tynta BTV laidai „Yra kaip yra“ išduos, kad savo žmoną stengiasi lepinti itin dažnai. „Prieš dvi savaites dovanojau savo moteriai gėlių. Žmonai,  kad ji graži, sakau kiekvieną dieną, o kad myliu – dar dažniau. Dovanomis stengiuosi džiuginti pagal galimybes ir poreikius. Kadangi šiuo metu ji augina pusės metų sūnelį,  jai labai reikia mano palaikymo, todėl  nuolat kartoju, kad ji – pati gražiausia ir mylimiausia“, – savo romantiškąją pusę BTV laidoje atskleis Aušrys Kriščiūnas-Tynta.

Ar lietuviai vyrai – tikrai tokie neromantiški? Ką apie mūsų tautietes mano čia gyvenantys italai? Ką apie barakudas atskleis Aušrys Kriščiūnas-Tynta 15 metų dirbęs naktiniuose klubuose? Visa tai jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Yra kaip yra“.