Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Laidoje „Yra kaip yra“ Aušra Maldeikienė prisipažino, kad katinas namie – prabanga

2013.12.11 11:55
BTV nuotr. / Aušra Maldeikienė

Jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val. BTV laidoje „Yra kaip yra“ Asta Stašaitytė-Masalskienė aiškinsis – ką reikėtų daryti su agresyviais šunimis? Į ką kreiptis, jei buvote užpultas? Ir ką daryti, jei agresyvus augintinis yra jūsų kaimyno?

BTV „Prajuokink mane“ komisijos narys Mindaugas Sėjūnas teigs, kad ir gyvūnai, kaip ir žmonės, turi turėti savo teises. „Ir gyvūnams reikia teisės vaikščioti be antsnukio, kaip yra Vakarų Europoje. Tačiau dėmesys turėtų nukrypti į tuos, kurie namie laiko neprognozuojamą gyvulį. Tai turėtų būti prilyginama ginklui, tokiam pat kaip pistoletas ar peilis. Šuo gali padaryti tokią pat žalą kaip ginkluotas žmogus“, – BTV laidoje „Yra kaip yra“ svarstys M.Sėjūnas.

Garsi ekonomistė Aušra Maldeikienė teigs, kad ji nesuprantanti, kodėl turi mokėti miestui už savo katiną.

„Aš niekaip nesuprantu už ką turiu mokėti miestui, kuris mano katinėlio juk neprižiūri. Ir taip katinas namuose – prabanga. Už tokį gyvūną mokėti mokesčius miestui – nulis logikos. Gyvūnų išlaikymui reikia turėti bent jau tūkstantį litų. Ir žmogus, priėmęs benamį katinėlį ir taip jau daro gera valstybei“, – BTV laidos „Yra kaip yra“ kūrėjams pasakos A.Maldeikienė.

Kaip gyvūnų augintojams turėtų padėti valstybė? Kokia yra tikroji šuns prigimtis? Kaip juos prižiūri  italai?

Viskas, ką reikia žinoti apie augintinius – BTV laidoje „Yra kaip yra“ jau šį trečiadienio vakarą 20.30 val.