Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Auksinių svogūnų 2014“ ceremonijai vadovaus Arūnas Valinskas ir Nostradamu virtęs Algis Ramanauskas

2014.03.12 14:36
LNK nuotr. / Arūnas Valinskas ir Algis Ramanauskas

Tokio dueto Lietuva dar nematė. Didingiausiai humoro ceremonijai „Auksiniai svogūnai 2014“ diriguos du televizijos vilkai – Arūnas Valinskas ir Algis Ramanauskas. Tiesa, vienas pasipuoš išeiginiu kostiumu ir bus savimi, o kitas lemtingąjį balandžio 1-osios vakarą taps garsiausiu viduramžių pranašu Nostradamu.

„Į Nostradamą persikūnijęs Algis paranormaliuose „Auksiniuose svogūnuose“ įprasmins praeitį ir ateitį. Kas lieka man? Dabartis“, − konstatuoja A.Valinskas.

Paklaustas, kodėl būtent Algis, Arūnas ima žerti argumentus: „Jis yra Algis-Greitai. O Svogūnai irgi greitai. Ir dar tiesioginis eteris! Mes abu plikiai, abu iš A raidės, abu gimę Gyvatnešio ženkle. Kaip galėtume nebūti puikūs scenos partneriai?“.

Negana to, A.Ramanauskas buvo pamerge A.Valinsko vestuvių dešimtmetyje. Valinskas per tiltą nešė Valinskienę, Marijus Mikutavičius − Renatą Mikailionytę, o Rimas Šapauskas − A.Ramanauską.

„Mūsų duetas bus visais aspektais geresnis nei Arūno duetas su Inga Valinskiene“, − įsitikinęs humoro apdovanojimų Nostradamas.

Paaiškėjus, kad šiemet „Auksiniai svogūnai“ jau penkiolikti, o prie ceremonijos vairo jis stos pirmą kartą, kyla klausimas – ką kandaus humoro meistras veikė iki šiol?

„Visą tą laiką aš sėjau pasėlio grūdą ir bandžiau išrasti dujas, kurios nebūtų pavojingos normaliems žmonėms, bet nuo kurių...“, − nukerta A.Ramanauskas.

Baisiausius metų apsėdimus skaičiuosiantys, ryškiausius politikos vaiduoklius įvardysiantys, linksmiausias raganas ir nelabuosius eksponuosiantys „Auksiniai svogūnai“ – jau balandžio 1-ąją tiesiogiai iš Kėdainių ir tik per LNK. Tik čia bus antgamtiškai juokinga, tik čia susirinks ryškiausios scenos žvaigždės.