Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

„Auksiniame balse“ – duetų vakaras

2013.11.15 10:05
LRT nuotr. / „Auksinis balsas“ dalyviai

Vis labiau artėjant finalui, „Auksinio balso“ dalyviai stiprina pajėgas. Šį šeštadienį vieninteliame tikro garso televizijos konkurse – duetų vakaras.

Jokūbas Bareikis į sceną atsives ne ką kitą, o tėtį, aktorių Saulių Bareikį, su kuriuo atliks dainą „Mažosios seselės“ iš „Aktorių trio“ repertuaro, po kurios žibės ašaros ne tik Zitos Kelmickaitės, bet visos publikos akyse. „Tai sena daina. O.Ditkovskio pagal S.Gedos tekstą. Ji visada man patiko, turi kažkokią gerą energiją“, – sako Jokūbas.

Pretendentas į „Auksinio balso“ titulą prisipažįsta ilgai nesvarstęs, kai duetų vakarui reikėjo pasirinkti partnerį: „Kažkaip net nekilo klausimų su kuo dainuoti. Atrodė, kaip gi galėčiau nepadainuoti „Auksiniame balse“ su tėčiu.“ Televizijoje aktorių, tėvo ir sūnaus, duetas, beje, pasirodys pirmą kartą.

Šį šeštadienį išvysime ir dar vieną šeimyninį duetą: Šorenai kompaniją scenoje palaikys jos vyras aktorius Audrius Bružas. Liudas Mikalauskas pasirodys su Deiviu, Jeronimas Milius – su Česlovu Gabaliu. Evelina Sašenko į duetų vakarą atsives Mundį, Girmantei Vaitkutei sužibėti padės Neda.

Kurio dalyvio pasirinkimas sėkmingiausias? „Auksinis balsas“ – jau šeštadienį iš karto po „Panoramos“.