Šeštadienis

2017 Rugsėjo 23

Šiandien per TV

TV Naujienos

„Auksiniai svogūnai“ grįžta į LNK

2014.02.26 13:54
LNK nuotr. / Arūnas Valinskas

Linksmiausia humoro šventė „Auksiniai svogūnai“ grįžta į LNK eterį. Tad jau balandžio 1-ąją, iškilminga ir nuotaikinga politikų ir kitų žinomų visuomenės veikėjų nuodėmes skaičiuojanti apdovanojimų ceremonija padovanos žiūrovams nepakartojamą reginį ir vienoje scenoje suburs garsiausius šalies atlikėjus.

.„Bandydami suskaičiuoti, kelinti šiemet bus „Auksiniai svogūnai“ – pasimetėme. Tačiau kaip ir kasmet, šiųmetiniai – bus jubiliejiniai. Pirmą kartą istorijoje ceremonija vyks Kėdainiuose. Būtų galima sukurti begalę sąmokslo teorijų, kodėl būtent šiame mieste, tačiau priežastis labai paprasta: geriausias Svogūno draugas yra Agurkas“, − intriguojančiai šypteli šventės autorius Arūnas Valinskas.

Pasak A. Valinsko, jau ceremonijos vieta garantuoja, kad vaizdelis bus tikrai geras. Tema šiemet taip pat bus ypatinga – paranormalūs reiškiniai.

„Mūsų šalies politika yra tiesiog antgamtiškai nesuprantama, tad ir Svogūnai nusprengė peržengti ribą ir pažvelgti, kas vyksta ten, Anapus“, − išdavė A.Valinskas

Renginio organizatoriai planuoja dešimt „Auksinių svogūnų“ nominacijų, tačiau gali būti, kad akis graužiančių daržovių derlius bus gausesnis. Iki šventės dar daugiau nei mėnuo, o įvykių šalies politiniame gyvenime nusimato išties daug.

„Jau dabar galiu pristatyti vieną įdomiausių naujienų – debiutuojančią nominaciją „Metų politinis videoklipas“. Šioje kategorijoje į visas tris pirmąsias vietas kol kas pretenduoja viena ir ta pati atlikėja  − Loreta Graužinienė su dainomis „Tuti ta“, „Tuti ti“ ir „Tuti tu“, − pasakoja vienas iš ceremonijos vedėjų.

Kas palaikys draugiją ceremonmeisteriui A.Valinskui, kol kas slepiama. Gali būti, kad šventei vadovaus net ne vienas Valinskas, tačiau ne visi bus matomi.

Kaip visada nepakartojami ir žiūrovų laukiami „Auksiniai svogūnai“ – jau balandžio 1-ąją tiesiogiai iš Kėdainių ir tik per LNK.