Ketvirtadienis

2017 Rugsėjo 21

TV Naujienos

TV3 vykdys socialinį eksperimentą „Tik nesakyk mamai“

2014.03.31 10:33
TV3 nuotr. / Socialinio eksperimento „Tik nesakyk mamai“ dalyviai ir vedėjas Mindaugas Rainys

Jau šiandien per TV3 prasidėsiančiame socialiniame eksperimente „Tik nesakyk mamai“ žiūrovai turės unikalią galimybę stebėti išskirtinai atvirai pateiktus tėvų ir vaikų tarpusavio santykius.

Nauja, itin atvira laida atsakys į klausimus: ką jaunuoliai veikia likę vieni namie, kai jų niekas nemato? Ką jie slepia? Kodėl taip elgiasi?

TV3 Play jau atskleistos intriguojančios unikalios laidos akimirkos, kurios išduoda, kad šiame socialiniame eksperimente tikrai netrūks aštrių emocijų, nuoširdžios nuostabos ir erdvės diskusijoms, kokie turėtų būti tėvų su vaikais santykiai.

12 jaunuolių pasiners į žaidimą, kuriame varžysis dėl pagrindinio 25 000 Lt prizo. Dalyviai bus apgyvendinti prabangiame dvare ir turės atlikti įvairias užduotis. Vieni jų darys viską, kad tik būtų pastebėti, bandys išsiskirti, šokiruoti ir savo elgesiu privers didžiai stebėtis. Kiti išliks santūresni, tačiau taip pat ne kartą ryšis drąsiems poelgiams. Tačiau visi jie nežino vieno labai svarbaus dalyko: viską, ką jie darys, stebės ir vertins ne kas kitas, o jų tėvai.

Čia ir atsiskleis esminės vaikų su tėvais santykių problemos bei jų pasaulėžiūrų skirtumai. Juos socialiniame eksperimente iš arti stebės laidos vedėjas Mindaugas Rainys, o profesionaliomis įžvalgomis dalinsis ir gerai visiems pažįstamas psichologas Olegas Lapinas.

Kaip toli nueis vaikai? Kaip jie jausis sužinoję, kad visas naktines šėliones ir atviras išpažintis slapta stebėjo jų tėvai? Kaip išvydę vaikų elgesį reaguos tėvai?

Visi atsakymai, staigmenos ir tikros emocijos – jau visai netrukus, nuo kovo 31 d. pirmadieniais 20.00 val. per TV3.