Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Atskleisti beprotiškiausios TV3 premjeros „Laikykis!“ vedėjai

2013.10.22 15:29
TV3 nuotr. / Indrė Burlinskaitė ir Mindaugas Stasiulis šou „Laikykis“

Pagaliau paaiškėjo TV3 naujojo sezono „Mano TV3. Gera kartu!“ dar vienos premjeros – beprotiškiausio šou „Laikykis!“ vedėjų duetas. Jais tapo patirties įvairiuose eterio projektuose turintis, žodžio kišenėje neieškantis laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis ir dainininkė, grupės „Projektas Kitokios“ narė, Indrė Burlinskaitė.

Prieš laidos filmavimą TV3 projekto kūrėjai paskelbė M. Stasiulio partnerės paieškas. Į jos vietą pretendavo daugybė merginų iš visos Lietuvos. Nepaisydamas pretendenčių gausos, M. Stasiulis pirmąją laidą pradėjo vesti... vienas.

„Indre, aš turiu tau pasiūlymą. Ar sutiktum kartu su manimi vesti šią laidą?“ – tuoj po sėkmingo I. Burlinskaitės dalyvavimo šou, vykdant užduotį, įvertinęs sportišką Indrės sudėjimą, pademonstruotą ištvermę ir tiesiog trykštančią gerą nuotaiką, pasiūlė M. Stasiulis. Kaip tik taip I. Burlinskaitė, atėjusi į šou kaip dalyvė, tapo beprotiškiausios laidos „Laikykis!“ vedėja.
 

Savo kailiu išbandžiusi žaidimą, Indrė kaip niekas kitas, gerai supranta, kokiai smagiai gyvenimo avantiūrai pasiryžo dalyviai, todėl žada labai karštai juos palaikyti. Juk čia vienas smagiausių gyvenimo nuotykių.

„Laikykis!“ dalyviai, rankomis ir kojomis apsiviję storą besisukančią laikrodžio rodyklę, siekia išsilaikyti, atsakinėdami į M. Stasiulio užduodamus klausimus. Neišsilaikiusio ant rodyklės dalyvio laukia vienintelis kelias: žemyn į juodo vandens baseiną! O sėkmės atveju laukia piniginis prizas. Ar labai solidus? Tai priklausys nuo dalyvio teisingų atsakymų skaičiaus.

Žaidimo taisyklės paprastos, tačiau kiekvienos laidos baigtis visiškai nenuspėjama. Beprotiškiausios laidos „Laikykis“ premjera – jau netrukus per TV3.