Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Atskleista, kas užims TV3 didžiosios premjeros „Šuolis“ komisijos kėdes

2014.02.07 11:55
TV3 nuotr. / Ignas Barkauskas

TV3 savo žiūrovus sekmadieniais 19.30 val. kviečia į dar vieną įspūdingą premjerą – visame pasaulyje populiarų šou „Šuolis“ Lietuvoje. Dalyvauti projekte pasiryžusios ryškiausios Lietuvos sporto, televizijos, muzikos ir šokių žvaigždės tiesioginiame eteryje sieks nepriekaištingai nerti į vandenį nuo 1 m ir 3 m tramplinų, 5 m, 7,5 m ar net 10 m aukščio bokštų.

TV3 televizija nustebino pristatydama netikėtą vedėjų – aktorės Monikos Vaičiulytės ir Mindaugo Stasiulio – duetą, įspūdingą žinomų žmonių ir sporto profesionalų komandą, o jau sekmadienį žiūrovai išvys ne tik juos, bet ir paslaptyje laikytos komisijos narius. „Šuolio“ dalyvių pasirodymus vertins šuolių į vandenį profesionalai – Kęstutis Autukas ir Ignas Barkauskas.

Kęstutis – šios sporto šakos tėvas Lietuvoje, daugkartinis (net 22 kartus) respublikos šuolių į vandenį nuo tramplino ir bokšto (10 m) čempionas, šuolių į vandenį sporto meistras, 1999-ųjų ir 2013-ųjų Europos šuolių į vandenį čempionatų aukso medalių laimėtojas, Lietuvos plaukimo federacijos vykdomojo komiteto narys, šiuo metu – Lietuvos šuolių į vandenį nacionalinės rinktinės treneris.

Komisijoje teisėjausiantis I.Barkauskas – Kęstučio mokinys. Ignas – sporto meistras, Lietuvos daugkartinis čempionas, pasaulio ir Europos čempionatų dalyvis, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro neformaliojo švietimo mokytojas, šuolių į vandenį treneris. Jis žavi ne tik sporto laimėjimais, bet ir patrauklia išvaizda: nė viena mergina negali atitraukti nuo jo akių baseine.

TV3 nuotr./Ignas Barkauskas
TV3 nuotr./Ignas Barkauskas

„Sodina ant linijos, būsiu teisėjas“, – šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidos „Power popietė“ vedėjui Sauliui Baniuliui atskleidė Ignas. Sportininkas radijo eteryje prisipažino, jog šuoliais į vandenį užsiima jau nuo 7 metų. „Atvedė tėvai – neturėjau kito pasirinkimo“, – sako juokdamasis Ignas. Sulaukęs 16 metų net norėjo šį sportą mesti: „Draugai juk lėkdavo linksmintis, o aš – į treniruotę. Žinoma, tėtis greitai atvedė į protą.“

Ignas dirba treneriu: „Mokinu pipirus mažus plaukti ir šokinėti. Pradžioj nuo mažo aukščio ant kojyčių. Iki 5 metų amžiaus vaikai ateina į treniruotes su tėveliais, o vyresnius jau galima ruošti rimtam sportui vienus.“

I.Barkauskas pripažįsta, kad žmonės nuolat painioja šuolius į vandenį su plaukimu: „Nuolat sako: „O tai tu plaukikas.“ O aš taisau: „Aš – šuolininkas!“ Beje, sulaikęs kvapą Ignas po vandeniu gali nuplaukti 50 metrų, o paklaustas apie moteriškus apvalumus, kurių tikrai netrūks TV3 projekto „Šuolis“ pasirodymuose, jis tikina: „Įvairūs kūno iškilumai šuolį tik apsunkina.“

TV3 premjerai Ignas treniruoja Moniką Šalčiūtę ir Vitalijų Cololo. „Jie drąsūs, dirbantys sąžiningai, tiesa, Šalčiūtei reikia gero bizūno – pirmose laidose neturėtų iškristi, bet ji labai daug kalba – tai jai į nosį, tai į ausį vandens pritekėjo. O sporte reikėtų ne kalbėt, o daryt“, – sako šypsodamasis sportininkas.

Ignas žada, kad jo paties pasirodymų „Šuolio“ projekte TV3 žiūrovai tikrai sulauks. Beje, vaikinas itin žavisi savo treneriu, sekmadienį teisėjausiančiu K.Autuku: „Kęstučiui 65-eri, ir jis vis dar nardo, šokinėja. Nuostabus žmogus, žodžio kišenėje neieško. Tuo įsitikins žiūrovai.“

Kuriam „Šuolio“ dalyviui sekmadienį atiteks daugiausia komisijos narių komplimentų, o kuriems teks nuryti karčias kritikos piliules? Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame eteryje sekmadieniais 19.30 val. kausis laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkė Liveta Kazlauskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė  Burlinskaitė.