Ketvirtadienis

2017 Spalio 19

TV Naujienos

Atskleista, kas tapo projekto „Lietuvos talentai“ vedėju

2014.05.14 15:53
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Ramūnas Cicėnas

Jau greitai TV3 eteryje – didžiulio susidomėjimo sulaukusio projekto „Lietuvos talentai“ sugrįžimas į eterį. Po trejų metų pertraukos rengiamas ketvirtasis grandiozinio šou sezonas. Žiūrovus intriguoja ne tik būsimi „Lietuvos talentų“ dalyviai ir jų talentai, bet ir tai, kokios žvaigždės užims komisijos kėdes bei vedėjų pozicijas. TV3 televizija atskleidžia, kad vienu iš projekto „Lietuvos talentai“ vedėjų tapo žinomas televizijos ir kino aktorius Ramūnas Cicėnas.

„Lietuvoje tiek daug projektų, už kuriuos man gėda, o šis, „Lietuvos talentų“ projektas, yra vienas kokybiškiausių“, – kvietimu tapti TV3 populiariojo projekto vedėju džiaugiasi R.Cicėnas.

„Labai apsidžiaugiau ir dėl to, kad turėsiu nuostabų partnerį. Partneris – labai svarbus faktorius. Nežinau dar kokie vedėjai mes būsime. Žiūrovai galės įvertinti“, – intriguoja aktorius, kol kas neatskleisdamas, koks žinomas žmogus tapo jo partneriu projekte „Lietuvos talentai“.

Televizijos eteris R.Cicėnui – ne naujiena. Vedėjo amplua – taip pat ne pirmas: „Nuolat vedu renginius, tad projektas man, kaip vedėjui, nebus pirmasis kartas.“ Aktorius TV3 žiūrovams pažįstamas iš legendinių laidų „Dar pažiūrėsim“, „Policijos akademija“, kurią vedė su Giedre Rusyte, iš serialo „Obelis nuo obels“ ir kt.

Grandiozinis realybės šou „Lietuvos talentai“, apskriejęs daugiau nei 20 pasaulio šalių, talentų ieškojęs Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Naujojoje Zelandijoje, Izraelyje, Kinijoje, Indijoje, Rusijoje, Pietų Amerikoje, Vokietijoje ir kituose Žemės rutulio kampeliuose, Lietuvoje itin sėkmingai gyvavo net 3 sezonus. Lietuvoje nugalėtojais per trejus metus tapo dantimis grojantis Mikas Stankevičius, akordeoną virtuoziškai valdantis ir dabar jau tarptautinę karjerą darantis Martynas Levickis bei dainininkas Marius Petrauskas.