Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Atnaujinti „Viasat“ dokumentikos ir kino kanalai

2014.04.29 13:44
123rf.com / Televizija

Mokamos televizijos kanalus Lietuvoje transliuojanti kompanija „Viasat Broadcasting“, priklausanti tarptautiniam žiniasklaidos koncernui „Modern Times Group“ (MTG), nuo šiandien, balandžio 29 d., atnaujina savo 8 dokumentikos ir kino kanalų prekės ženklus. Atnaujinti kanalų prekių ženklai išsiskirs ne tik naujais logotipais, bet ir nauju turiniu.

Televizijos kanalai
Atsinaujina 5 dokumentikos kanalai: „Viasat Explore“, „Viasat Explore HD“ „Viasat History“, „Viasat History HD“ ir „Viasat Nature“ bei 3 kino kanalai – „TV1000“, „TV1000 Action“ ir „TV1000 Ruskoje kino“.

„Atsinaujinusi kanalų išvaizda atspindi naują kanalų charakterį bei naują programų tinklelio kokybę“,  − pasakoja „Viasat“ viešųjų ryšių vadovas Gediminas Galkauskas

Atsinaujinusius „Viasat“ dokumentikos bei kino kanalus galės žiūrėti ne tik skaitmeninės televizijos „Viasat“, bet ir trečiųjų šalių žiūrovai, o „Viasat“ klientai įspūdingomis dokumentinėmis istorijomis galės mėgautis dar ir raiškiosios televizijos (HD) formatu per kanalus „Viasat Explore HD“ ir „Viasat History HD“.

Televizijos kanalų turinys
Siekiant geriau atspindėti programos įvairovę, kanalo „Viasat Explorer“ pavadinimas keičiasi į „Viasat Explore“.

„Viasat History“ ypač įdomiai atskleidžia istorijos paslaptis ir siūlo naują bei modernų požiūrį į istoriją. Šis kanalas siūlo žiūrovams leistis į nepamirštamą ir praturtinančią žinias kelionę laiku, pateikdamas istorinius pasakojimus, grįstus įvairiais požiūriais, kruopščiais tyrimais ir nuostabiais vaizdais. Kanalas daugiausia dėmesio skiria Europos istorijai, atskleidžia jos praeities paslaptis ir svarsto praeities įtaką mūsų dabarčiai.

„Viasat Nature“ įspūdingai pasakoja apie gamtos didybę. Mūsų herojai, laukinės gamtos ekspertai bei paprasti žmonės, per savo asmenines istorijas įtraukia į nuostabų ir jaudinantį gamtos pasaulį.

„TV1000“ ir „TV1000 Action“ kanalai rodo populiarius Holivudo ir Europos filmus, o „TV1000 Ruskoje kino“ – populiarų Rusijos kiną.

Atnaujintų kanalų loogotipus galite pamatyti galerijoje:

Galeriją žiūrėkite čia