Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Arūnas Valinskas: „Namuose vadovauju aš“

2014.03.06 13:32
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Arūna Valinskas ir Renata Mikailionytė

„Namuose vadovauju aš! O nesiskiriam su Inga todėl, kad turim tris šunis, o iš dviejų jie nesidalina“, – laidos „Viskas bus gerai“ studijoje juoksis šou pasaulio ryklys Arūnas Valinskas. Atviras ir iki ašarų juokingas pokalbis apie tuos laikus, kai jis šokdino mafijozų žmonas, apie A.Valinsko jausmus žmonai, nesibaigiančius jo nuotykius ir ateities planus – jau šį pirmadienį, kovo 10 dieną, 18.50 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Ši laida iš anksto pasmerkta sėkmei, nes joje filmuojuosi ir aš, ir Renata Mikailionyte“, – vos įžengęs į laidos „Viskas bus gerai“ studiją rėš A.Valinskas. Viso pokalbio metu laidos vedėja R.Mikailionytė nesitrauks  nuo savo buvusio viršininko šono ir meiliai glausis prie jo.

„Savu laiku padariau didžiausią klaidą, tiesiog pakenkiau Lietuvai, kai ištraukiau Renatą iš grožio bei madų pasaulio ir liepiau laidoje „Taip ir ne“ prizus nešioti. Dabar jos vietą užima net šešios merginos. Niekas negali pakeisti Renatos, ypač to jos pomėgio megzti, kol laidos dalyviai galvodavo, ką atsakyti į mano klausimus“, – senus laikus prisimins Arūnas.

Pasak Valinsko, reikia gyventi taip, kad būtų malonu prisiminti, bet gėda papasakoti. Su šypsena jis dalinsis prisiminimais, kaip su Arvydu Saboniu ir Marijonu Mikutavičiumi išvykdavo pažvejoti vienai dienai, o grįždavo po keturių parų: „O žvejyba Kolos pusiasalyje... Filmas „Nacionaliniai žvejybos ypatumai“ nublanktų prieš mūsų nuotykius...“

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Kadras iš laidos „Viskas bus gerai“
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Kadras iš laidos „Viskas bus gerai“

Buvęs politikas samprotaus ir apie lietuvių pomėgį rytais atsikėlus surasti, kas būtų kaltas dėl visų pasaulio negandų. Valinskas įsitikinęs – jei Vilija nelaimės „Eurovizijoje“, visa Lietuva kaltins jį, bet jis prie to jau pripratęs: „Kol buvau Seime, tai ilgą laiką buvau tuo, kurį buvo galima kaltinti dėl visų bėdų.“ 

Ar A.Valinskas pavydus? Ir koks jausmas po vienu stogu gyventi su seksualiausiu Lietuvos balsu – Inga Valinskiene? Intriguojantys atsakymai iš pačio A.Valinsko lūpų – jau kovo 10 dieną 18.50 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“.

Pokalbių laida „Viskas bus gerai“ – pirmadieniais ir antradieniais 18.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.