Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Arnoldas Lukošius: „Buvau labai kompleksuotas“

2014.03.24 12:43
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Arnoldas Lukošius

„Buvau labai kompleksuotas. Man ilgą laiką buvo labai sunku net bulvių nupirkti, kai mama pasakydavo – paimk gražesnių. Išsirinkdavau, paskui grįždavau ir keisdavau jas į kitas“, – jau rytoj 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ prisipažins kultinės grupės „Fojė“ narys Arnoldas Lukošius.

„Jaučiuosi paaugliu, dar nesugalvojusiu, kuo jis bus užaugęs. Visai nevertinu ir nemoku daryti karjeros“, – kalbės šiuo metu žurnalistu dirbantis Arnoldas. Jis prisimins darbus, kuriuos jam teko dirbti – kai kuriuose gaudavo pieną, o kituose buvo daug pavogto acetono.

Arnoldas prisimins grupės „Fojė“ užgimimo laikus, kai jie pasiimdavo sovietinių laikų eilėraščių knygeles ir iš tų eilėraščių kurdavo įvairių žanrų dainas. „Kai sukūrėm rokenrolą apie užmirštuolę ant Lenino kapo, supratom, kad tai antikomunizmas. Tos dainos mes nedainavom“, – juoksis prisiminęs Lukošius.

Antradienio laidoje „Viskas bus gerai“ linksmų prisiminimų netruks – Arnoldas papasakos, kaip gimė jo kultinis šokis Eurovizinei dainai, kaip Radviliškyje po koncerto mergos po ratais gulėsi ir kaip jis susipažino su savo žmona prisigėręs šampano kavinėje „Čiobrelis“.

Neretai kategoriško ir karštakošio įspūdį sukuriantis Lukošius prisipažins, kad jis greitai užsiplieskia, tačiau taip greitai atsileidžia, kad net ir nespėja susimušti. „Pati geriausia vyro savybė – nesiparinti“, – juoksis laidos „Viskas bus gerai“ svečias.

Savo šokimą jis vadina ne talentu, o „tokiu nesveiku judėjimo būdu“. Paklaustas apie drąsą elgtis kaip nori, prisimins vaikystę, kai buvo labai nedrąsus ir tylus. Save kreivų rankų vyru vadinantis Lukošius svajoja pasidaryti akvariumą ir tikisi, kad to nesužinos jo žmona, nes jo meistrystės visuomet labai ilgai užsitęsia.

„Man nerūpi, kaip aš atrodau, ar kokius rūbus dėviu. Man protingos moterys yra gražesnės negu neprotingos. Ir brangiausia mano gyvenime yra tai, kas mane supa ryte ir naktį“, – savo gyvenimo filosofija dalinsis Arnoldas Lukošius.

Atviri ir iki ašarų juokingi A.Lukošiaus prisiminimai laidoje „Viskas bus gerai“ – jau rytoj, kovo 25 dieną, 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.