Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

Andrius Užkalnis norėtų, kad jo eilėraščius mokyklose deklamuotų vaikai

2014.01.30 19:54
Viganto Ovadnevo nuotr. / Andrius Užkalnis

Skandalingoji „Lietuvos ryto“ televizijos žvaigždė Timūras Augucevičius susirėmė su jam lygiu žodžio virtuozu. „Pirmą kartą apie Andrių Užkalnį sužinojau visai neseniai – jis tykojo manęs einančio iš parduotuvės. Buvo užsimaskavęs kaip tikras benamis, nuo jo ėjo alkoholio tvaikas. Kai sušelpiau kelis litus, jis pradėjo rėkti: „Aš – Andrius Užkalnis. Aš noriu į tavo laidą!“ Patyriau šoką, todėl ir teko pasikviesti“, – atvirą susirėmimą viešojoje erdvėje prisimena humoro laidos „Žinių naujienos“ autorius ir vedėjas. Jau šiandien, ketvirtadienį, 21.45 val. laidoje speciali Timūro ir Andriaus žodžių, argumentų ir humoro dvikova.

Timūro paklaustas, kas jam gyvenime teikia džiaugsmą, Andrius Užkalnis paaiškins: „Džiaugsmą man teikia tai, kad esu bambeklis. Esu svarbiausias bambeklis Lietuvoje. Numeris vienas bambeklis Lietuvoje. Kažkuo juk reikia išsiskirti, nes linksmuolių jau yra: Artūras Račas, Kristina Sabaliauskaitė, Bronius Bradauskas.“

Niekam ne paslaptis, kad A.Užkalnio hobis – viešas puotavimas ir puotas iškėlusių restoranų vertinimas. „Žinių naujienose“ maisto kritikas išsiduos restoranų šefams net nepadėkojantis. „Aš ateinu, pavalgau, pasakau, kad nemokėsiu ir žiūriu, kaip reaguoja. Jei džiaugiasi, tai gauna keturias arba penkias žąsis, jei pabumba – tris ar dvi, o jei priverčia susimokėti arba iškviečia policiją, tada, be abejo, skiriu vieną žąsį“, – savo puotų tinklaraščio vertinimo sistemą viešai atskleis A.Užkalnis.

Laidoje bambeklis prisipažins turintis vieną įprotį, kurį atlieka baigęs puotauti įvairiuose pasaulio restoranuose. Šio užsiėmimo vaizdo įrašų kaip pasiutę net ieško internautai. Koks tai įprotis?

A.Užkalnis bus atviras – jam patinka diktatūrinis valdymas. Jei vieną dieną jam nusišypsotų sėkmė tapti diktatorium, jo įsakymu mokyklose vaikai deklamuotų A.Užkalnio eilėraščius. Kuriam diktatoriui labiausiai prijaučia rašytojas?

Apie laisvalaikį su kartoniniu kavos puodeliu Vilniuje, apmokamus pilvo šokius Turkijoje, kurių vertė smunka dėl numestų A.Užkalnio kilogramų ir apie tai, kokius nepatogumus rašytojui sukelia sostinės senamiestyje kelis kartus per metus įsikuriantys maratonininkai, žiūrėkite jau šiandien 21.45 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Žinių naujienos“.