Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Šį šeštadienį „Auksinio balso“ vedėjas Andrius Rožickas pasidalins vokalo paslaptimis

2013.10.11 12:08
LRT nuotr. / „Auksinis balsas“

Šį šeštadienį tikro garso vokalistų konkurse „Auksinis balsas“ žiūrovų laukia kaip niekada daug staigmenų – dėl geriausio atlikėjo titulo kovojantys dalyviai pristatys operos žanrą.

„Toks įspūdis, kad Germanas ne dainavo, o pasakojo anekdotą“, – pamačiusi juokais leipstančią „Auksinio balso“ komisiją po Germano Skorio pasirodymo stebėjosi konkurso vedėja Beata Tiškevič. „Cirkas manęs seniai jau laukė ir man viskas pavyko šiandien“, – po komiškos Toreadoro arijos iš Georges‘o Bizet operos „Karmen“ interpretacijos scenoje kvapą gaudė Germanas. „O viešpatie, ar yra toks pažymys, kuriuo galima įvertinti šį nuostabų pasirodymą?“, – į komisiją kreipėsi Andrius Rožickas. – Padarėte tobulą toreadoro parodiją.„

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ jūsų laukia nesulaukia“, – alternatyvios muzikos atstovo pastangas komentavo operos solistas Vytautas Juozapaitis. „Jūs šiandien reto grožio vyras, – toreadoro kostiumą vilkintį G. Skorį gyrė Zita Kelmickaitė. – Gal jau ne viena panelė bus ir nualpusi, o vyresnio amžiaus damoms gal ir valerijono stiklinaitės prisireikė.“

„Zita, išduosime vieną paslaptį – norint išgauti žemą natą, reikia „stalčiuką“ padaryti, – muzikologei dėstė A. Rožickas. – Norint aukštos natos, reikia – atvirkščiai, daryti „tapyrą“, o norint žemos – daryti „buldogiuką“.

Kokių dar vokalo paslapčių operos vakarą Germanui Skoriui ir kitiems pretendentams į „Auksinio balso“ titulą atskleidė komisijos nariai Nomeda Kazlauskaitė-Kazlaus, Zbignevas Levickis ir Vytautas Lukočius, paaiškės jau šeštadienio vakarą, 21.00 val. per LRT televiziją.