Penktadienis

2017 Rugpjūčio 18

orai.lt

TV Naujienos

Laidoje „Sekmadienio rytas“ svečiuosis Algis Ramanauskas

2013.10.12 19:56
BTV nuotr. / Algis Ramanauskas

Bendrauti su Algiu Ramanausku visuomet įdomu – niekada nežinai, ko iš jo tikėtis: ar nuoširdaus pokalbio, ar siūlymo eiti į visas keturias puses. Bet, kaip sakoma, nepabandęs – nesužinosi. Ne tik bendrauti, bet dar ir pačiai pagaminti patiekalą iš antienos – štai kokį tikslą sau išsikėlė Asta Stašaitytė – Masalskienė, į svečius šį sekmadienio rytą pasikvietusi nenuspėjamąjį eterio chuliganą Algį Ramanauską, kuris naujajame televiziniame sezone veda BTV laidą „Prajuokink mane“.

„Aš nemėgstu anekdotų. Dauguma jų smirda ir dažniausiai jie pasakojami su rusišku akcentu ir rusiškais keiksmažodžiais. Aišku, kai kurie anekdotai yra labai geri."

Populiarus TV laidų vedėjas dažnai priskiriamas juodojo humoro atstovams, todėl jo komentaras apie tai, labai stebina: „Aš labai nemėgstu šito skirstymo – tai yra dirbtina ir kvaila. Jei anekdotas apie mirusį – juodas humoras, anekdotas apie žydus – tai būtinai žydiškas humoras, jei anekdotas apie britus – tai britiškas humoras. Nors anekdoto komediškoji pusė,  algoritmas, priverčiantis žmogų juoktis, yra nei žydiškas, nei rusiškas, nei angliškas. Čia nesąmonė. Humoras būna arba geras, arba blogas“, – įsitikinęs Algis. Ir jeigu jums iki šiol atrodė, kad anekdotai ir Algis – lyg darnių sutuoktinių duetas, stebint BTV „Sekmadienio rytą“ paaiškės, kad tai nėra visai taip.

Labai mėgstu, kai koks nors rafinuotas, fainas žmogus, kuris šiaip juokų nelabai pasakoja, staiga skelia anekdotą, kurio tu niekad negirdėjai ir kuris yra klaikiai juokingas “, – šypsosi charizmatiškas BTV laidos „Prajuokink mane“ vedėjas.

Vis tik humoro jausmo, kad ir koks jis būtų, iš Algio neatimsi. Astai paklausus, ar šis domisi politika, jis atsakė, kad nesidomėti politika tai tas pats, kas ryte nesivalyti dantų. O į klausimą, ar jis nenorėtų ja užsiimti rimčiau, šyptelėjo ir atsakė: „Be abejo, aš norėčiau būti prezidentu“.

Nenuspėjamas ir šarmingas Algis Ramanauskas svečiuose pas Astą Stašaitytę-Masalskienę jau šį sekmadienį 10 val. ryto per BTV.