Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Aleksandras Kazakevičius ir Greta Lebedeva santykių stiprumą tikrino tinklinio aikštelėje

2014.05.22 19:56
TV3 nuotr. / Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius

Olimpinio bronzos medalio laimėtojas imtynininkas Aleksandras Kazakevičius ir jo mylimoji, dainininkė Greta Lebedeva dalyvavo TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavime. Prie pusryčių stalo su laidos vedėja Vlada Musvydaite pora atvirai kalbėjosi apie savo santykius.

Ant G.Lebedevos, rankos jau nuo įsimylėjėlių dienos spindi sužadėtuvių žiedas, tačiau vestuvių datos sužadėtiniai skelbti neskuba. V.Musvydaitei priminus prietarą, kad nuo sužadėtuvių per metus reikėtų nueiti prie altoriaus, G.Lebedeva nesutriko. „Jeigu nespėsime per metus susituokti, tada Aleksandras turės padovanoti žiedelį su dar didesniu deimantu ir terminas prasitęs“, – šypsojosi ji.

A.Kazakevičius prisipažino, kad Greta yra ta moteris su kuria norėtų kurti šeimą. Abu sakė, kad jų santykiai yra puikūs: vienas kitą myli, įsiklauso ir palaiko. Jų neišgąsdino ir laidos vedėjos mestas iššūkis – Visuomenės harmonizavimo parke sužaisti paplūdimio tinklinio turnyrą su geriausia Lietuvos paplūdimio tinklininke Monika Povilaityte.

Sportininkė praėjusį savaitgalį su savo partnere Ieva Dumbauskaite Rytų Europos čempionato etape Vilniuje iškovojo aukso medalius. M.Povilaitytė sako, kad tinklinio aikštelė yra puiki vieta patikrinti poros santykius. Vykstant azartiškai kovai, dažnai atsiskleidžia tos žmogaus savybės, kurias paprastai pavyksta nuslėpti.

TV3 nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius
TV3 nuotr./Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius

Pradėjus žaisti porelė po sėkmingo smūgio apdovanodavo vienas kitą šypsena ir bučiniais. Tačiau kaistant orui ir žaidimo atmosferai, porelė apsišaudė ir „komplimentais“. „Silpnute tu mano!” – riktelėjo Aleksandras, kai Greta neatmušė kamuolio. „Silpnutis tu mano!” – po kelių netikslių padavimų neliko skolinga ir mergina.

„Mane tikrai labai nustebino, kad ir Aleksandras, ir Greta taip gerai žaidžia. Matyti, kad tikrai ne pirmą kartą. Man čia buvo labai gera treniruotė“, – po turnyro sakė M.Povilaitytė.

Kaip vyko paplūdimio tinklinio turnyras ir kokios sužadėtinių emocijos liejosi jame, bus galima pamatyti jau šį sekmadienį 9.00 val. ryto per TV3.

TV3 nuotr./Greta Lebedeva, Aleksandras Kazakevicius, Vlada Musvydaitė ir Monika Povilaitytė
TV3 nuotr./Greta Lebedeva, Aleksandras Kazakevicius, Vlada Musvydaitė ir Monika Povilaitytė