Pirmadienis

2017 Spalio 23

TV Naujienos

Aleksandras Ivanauskas–Fara koncertuodavo nusikalstamo pasaulio atstovams

2014.01.23 16:06
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Aleksandras Ivanauskas–Fara

„Būdavo, kad ir naktį paskambina, kviečia koncertuoti. Bet ne liepia, o prašo. Važiuodavom ramiai, nebijodavom, mumis pasitikėjo, netikrino, tik aišku, repertuaras skirdavosi nuo įprastų koncertų“, – apie tai, kaip kultinė pop grupė „Rondo“ net naktimis sulaukdavo skambučių ir kvietimų koncertuoti iš Kauno mafijos - jau rytoj, penktadienį 19.30 val., „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ pasakos grupės lyderis Aleksandras Ivanauskas–Fara.

Laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei muzikos legenda prisipažins niekada nebijojęs koncertuoti žinomiems nusikalstamo pasaulio atstovams: „Kokie jie gangsteriai? Jie Lietuvos piliečiai, turintys teisę balsuoti. Jie tiesiog norėdavo pasilinksminti ir atšvęsti krikštynas. Juk priešų į tokius uždarus vakarėlius niekas nekviečia, tad ir bijoti man, ar žmonai, nebuvo ko“, – apie slaptus vakarėlius rytoj prabils A.Ivanauskas–Fara.

Būtent savo žmonai Rimai dainų kūrėjas ir atlikėjas yra dėkingas už svaiginančią karjerą. „Vedžiau jaunas ir labai gerai. Supratau, kad jei būsiu laisvas, prasigersiu ir savo dienas baigsiu sąvartyne“, – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ prisipažins muzikos legenda tapęs A.Ivanauskas.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Aleksandras Ivanauskas–Fara ir laidos „Kitoks pokalbis“ vedėja Aušra Kilkuvienė
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Aleksandras Ivanauskas–Fara ir laidos „Kitoks pokalbis“ vedėja Aušra Kilkuvienė

Jis čia pat pajuokaus, kad nors ir žmona sako, kad romantikos jam trūksta, dėl savo mylimos moters jis gali iškrėsti netikėčiausių dalykų. Pavyzdžiui, kad ir Valentino dienos proga išsitatuiruoti žmonos vardą.

Kodėl Fara netapo baleto šokėju, nors to ir norėjo jo mama? Už kokį koncertą atlikėjas gavo keturis maišus pinigų? Ir kokia moteris dainavo po Faros ir jo žmonos namo langais? Intriguojantis ir kaip visada atviras „Kitoks pokalbis“ jau rytoj, penktadienį 19.30 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Žymės: