Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Aktorius Jurgis Damaševičius: „Mūsų visuomenėje intymus gyvenimas yra iškreiptas“

2014.02.12 13:55
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Jurgis Damaševičius

BTV „Yra kaip yra“ vedėja Asta Stašaitytė-Masalskienė jau šį trečiadienio vakarą, 20.30 val., primins žiūrovams kaip išsaugoti romantiškus santykius. Laidoje svečiuosis viliojimo meno specialistai, kurie papasakos, ko reikėtų griebtis poroms, kad santykiai išliktų tvirti, nemonotoniški ir nei vyras, nei moteris nesuktų į kairę.

Tiek džentelmenų klubo „Vegas“ atstovė Jurgita Volungevičiūtė, mokanti moteris viliojimo ir aistrą žadinančių šokių, tiek viliojimo meno specialistas Airinas Arutiunian teigia – mokytis sužavėti ir vilioti yra būtina.

O aktorių pora Jurgis Damaševičius ir Edita Zizaitė-Damaševičienė tvirtins, kad šeimos intymų privatumą būtina saugoti. Televizijos ekranuose šiai porai yra tekę vaidinti ir meilužius, tačiau meilė ir jausmai išgyventi ekranuose lieka vaidyba. Jurgio nuomone, intymus žmonių gyvenimas yra tik jų pačių reikalas, viešai apie tai kalbėti nėra padoru: „Intymus gyvenimas per 23 nepriklausomybės metus perėjo į tokį lygį, kad darosi koktu“, - stebisi vyras. Jo nuomone, intymaus gyvenimo suvokimas visuomenėje yra itin iškreiptas.

BTV „Yra kaip yra“ metu jau šį trečiadienio vakarą tantros specialistė Danutės Vilionytės pasakos apie vyro ir moters dvasinius išgyvenimus, kuriuos gilinti padeda ir seksualiniai potyriai. Moteris, savo žinias įgijusi Indijoje, Japonijoje ir kitose šalyse, tvirtina, jog esame šventi savo seksualiniu gyvenimu, savo dvasiniu gyvenimu ir savo pasąmone. Kodėl moteris susilauks tokio nepalankumo iš studijos svečių? Kas labiausiai iškreipta mūsų visuomenėje pasirodė aktoriui J.Damaševičiui? Kokia turėtų būti tobula šeima anot laidos ekspertės žaviosios G.Gurevičiūtės?  

„Yra kaip yra“ – jau šį trečiadienio vakarą, 20.30 val. per BTV.

 

Žymės: