Sekmadienis

2017 Birželio 25

TV Naujienos

Aktorių Marių Jampolskį biatlono treniruotėje persekiojo kuriozai

2014.02.06 13:34
TV6 nuotr. / Marius Jampolskis

Biatlonas – iš slidinėjimo ir šaudymo susidedanti žiemos dvikovė, kurią Ignalinoje savo kailiu išbandė aktorius Marius Jampolskis. TV6 laidos „Atrask žiemos sportą“ vedėja Vlada Musvydaitė prisipažino, kad seniai tiek juokėsi, nes jau nuo pirmųjų akimirkų jos partnerį persekiojo kuriozai.

„Mums sunkiai sekėsi išstovėti ant slidžių, nes sportinės slidės gerokai skiriasi nuo turistinių ar tų, su kuriomis esame čiuožę vaikystėje. Abu apsijuokėme ir tada, kai pasiėmėme slidžių lazdas ir tik tada bandėme užsidėti ant nugaros šautuvus“, – pasakojo V.Musvydaitė.

Stebėdamas naujokus Lietuvos biatlono čempionas Karolis Zlatkauskas laikėsi santūriai, tačiau galiausiai pratrūko kvatotis, kai pastebėjo, kad M.Jampolskis slidininko tampres apsimovęs atvirkščiai.

Nesisekė aktoriui ir šaudymo rungtyje. Atsigulęs ant žemės ir pasiruošęs šaudyti, tik po trenerio replikos M.Jampolskis pamatė, kad šautuvą laiko aukštyn kojomis.

TV6 nuotr./Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė

„Supratau, kad biatlonas yra tikrai tvirtų žmonių sportas, kuriame labai svarbu ištvermė, savitvarda, atsparumas šalčiui ir šalti nervai. Ypač susinervinau, kai profesionalas ratuką apčiuožė gal per dešimt sekundžių, o aš vargau gerą pusvalandį. Atsigulti su slidėmis ant žemės irgi, pasirodo, nėra taip paprasta“, – įspūdžiais dalinosi aktorius.

Neįprasta M. Jampolskiui buvo ir aptempta biatlonininkų apranga. Tokius drabužius vyras vilkėjo pirmąjį kartą, todėl ne iš karto suprato, kodėl filmavimui įpusėjus ir treniruotę vedęs K.Zlatkauskas, ir kūrybinė komanda prapliupo juoktis.

„Aš irgi galiu pasijuokti iš biatlonininkų, nes atsigulę ant žemės su slidėmis šaudyti jie atrodo kaip varlės ant ledo. O jei rimtai, tai iš tiesų gerbiu šios sporto šakos atstovus, nes greitai čiuožti ir paskui sustojus, kai toks smarkus pulsas, dar taikliai šaudyti – iš tiesų yra labai sunku“, – kalbėjo aktorius.

TV6 nuotr./Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė
TV6 nuotr./Marius Jampolskis ir Vlada Musvydaitė

Smagiausi M.Jampolskio nuotykiai biatlono trasoje – jau rytoj, vasario 7-ąją, šviečiamojo pobūdžio laidoje „Atrask žiemos sportą“ per TV6. O visas olimpines biatlono varžybas Sočyje stebėkite drauge su oficialiu transliuotoju „Viasat“ per šešis papildomus specialiai olimpinėms žaidynėms sukurtus raiškiosios televizijos (HD) kanalus.

TV6 kanalas jau nuo šiandien, vasario 6-osios, vienintelis iš nemokamų televizijų kvies stebėti visas Sočio žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo rungtis bei sirgti už atstovausiančią mūsų šaliai Deivido Stagniūno su Isabella Tobias porą, o žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 pateiks šios sporto šakos desertą – 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo nugalėtojų parodomąją programą.