Antradienis

2017 Rugsėjo 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė: „Gera dirbti su aktoriais, kuriais žavėjausi dar vaikystėje“

2014.05.12 16:02
TV3 nuotr. / Sandra Daukšaitė-Petrulėnė

Žinomos aktorės Sandros Daukšaitės-Petrulėnės dabartinį karjeros etapą būtų galima drąsiai pavadinti aukso amžiumi. Aktorė neseniai sukūrė pagrindinį vaidmenį režisieriaus Mariaus Ivaškevičiaus kino filme „Santa“, nuolat sulaukia pasiūlymų vesti laidas bei renginius ar vaidinti televizijoje. Neseniai charizmatiška aktorė prisijungė prie TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ komandos.

Populiariausiame visų laikų lietuviškame seriale vaidino ir vaidina garsiausi šalies aktoriai – Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Arūnas Storpirštis, Sakalas Uždavinys, Inga Norkutė, Aušra Štukytė ir daugybė kitų.

S.Daukšaitė-Petrulėnė tikina, jog sulaukusi pasiūlymo vaidinti „Moterys meluoja geriau“ labai apsidžiaugė, tačiau prieš duodama atsakymą gerai pagalvojo. Kiekvieną vaidmenį moteris vertina rimtai ir atsakingai: „Visi vaidmenys – ar televizijoj, ar kine – man yra vienodai svarbūs. Visus pasiūlymus vertinu labai atsakingai ir imuosi tuomet, kai žinau, jog nenuvilsiu.“

„Buvo labai smagu, kad mane prisiminė ir vaidmenį kurdamas scenaristas galvojo kaip tik apie mane“, – pasakoja aktorė, populiariajame seriale įkūnijanti Marijaus (akt. R.Rudokas) seserį, kuri po ilgų metų kalėjime galiausiai išėjo į laisvę.

TV3 nuotr./Sandra Daukšaitė-Petrulėnė
TV3 nuotr./Sandra Daukšaitė-Petrulėnė

Nors S.Daukštaitė-Petrulėnė nebaigusi aktorystės studijų, mažai kam galėtų kilti abejonių dėl jos profesionalumo. Tiesa, aktorystė žinomos moters gyvenime, nors ir išsvajota, atsirado netikėtai. „Bičiulė, dirbusi prodiuserių kompanijoj „Videometra“, netikėtai pasiūlė pamėginti jėgas viename tuo metu populiariame seriale. Matyt, sekėsi neblogai – kompanijos vadovas Rolandas Skaisgirys pasiūlė vaidinti ir kituose serialuose. Taip po truputį viskas ir įsisiūbavo“, – prisimena Sandra.

Moteris pripažįsta apie aktorystę svajojusi nuo mažų dienų, tačiau baigiant mokyklą nugalėjo racionalumas – Kauno Vytauto Didžiojo universitete ji įgijo filologinį išsilavinimą. Vėliau baigė ir Europos Sąjungos politikos ir administravimo studijas.

„Apie aktorystę svajoti pradėjau dar pradinėse klasėse. Labai žavėjausi aktoriais, scena, teatru. Ta svajonė neapleido, augo manyje, ir džiaugiuosi, kad dabar galiu dirbti su tais aktoriais, kuriais žavėjausi vaikystėje. Dabar jie mano draugai, kolegos“, – džiaugiasi žinoma aktorė.

„Moterys meluoja geriau“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3.