Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Aistė Jasaitytė-Čeburiak atskleidė, kaip užmezgė romaną su dabartiniu vyru

2014.05.26 13:08
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Aistė Jasaitytė-Čeburiak

„Dirbant modeliu jaučiau, kad esu objektas, kurį keičia, bet kas yra mano? Tada pasirinkau psichologijos studijas ir atradau savo stabilumą. Nesu vien modelis, tai yra mano praeitis, kuriai esu dėkinga už tai, kuo šiuo metu esu. Tačiau aš jau norėčiau uždaryti savo modelio karjerą spintoje“, – prisipažįsta laidos „Viskas bus gerai“ viešnia Aistė Jasaitytė-Čeburiak .

„Žmogus nėra tik baltas ir pūkuotas, visi turim savo šešėlinę pusę. Ir sako, kad ten slypi didžiausias žmogaus potencialas. Aš tą savo pusę įsisąmoninau“, – tikina Aistė.

Aistė neslėpdama šypsenos pasakos apie savo vestuves, kurios būtų labai patikusios jos tėčiui. Ji atskleis, kaip užsimezgė jos romanas su Romanu. „Tada aplinkui mane buvo daug simbolių, aš ėmiau juos stebėti ir žiūrėti, kur jie mane nuves. Visuomet, kai paklausau širdies, gaunasi viskas be pastangų. Sapnai, pasąmonė, simboliai – visa tai man įdomu“, – šypsosi A.Jasaitytė.  

„Man lengviausia buvo būti moterimi Niujorke. Šiaip būti moterimi yra įdomu. Vertinu gyvenimą, stengiuosi gyventi čia ir dabar. Ką gyvenimas man atneša – tas ir įdomu“, – tikina A.Jasaitytė Čeburiak.

Kodėl Aistei nepatinka lėlė Barbė? Kokią knygą ruošiasi rašyti garsi moteris? Kodėl atsiranda valgymo sutrikimai? Atsakymai – jau šį  vakarą 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ per „Lietuvos ryto“ televizijoje.