Pirmadienis

2017 Birželio 26

Šiandien per TV

TV Naujienos

Agnė Zuokienė: „Mums su vyru yra žiauriai sunku gyventi“

2014.03.27 15:54
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Agnė Zuokienė

„Žiauriai sunku gyventi dviems tokioms stiprioms asmenybėms kaip aš ir Artūras. Šeimoms, kuriose yra du lyderiai – nėra paprasta“, – prisipažįsta žinoma politikė, visuomenės veikėja Agnė Zuokienė. Laidoje „Viskas bus gerai“ atvirai apie tai, koks gyvenimas yra su Artūru Zuoku – jau šį pirmadienį, kovo 31 dieną, 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

„Aš nekovoju ir nekonkuruoju su savo vyru – esu už subalansuotą šeimą. Kiekviena moteris turi galvoti apie šeimą, namus, vyrą. Prisipažįstu, kad esu antra šeimoje, bet man tai patinka“, – sako A.Zuokienė.

Garsi moteris įsuks laidos vedėjas į moteriškas kalbas – apie nėštumą, moteriškumą, krūties vėžį ir rūpinimąsi savimi. Nors Zuokienė pati trečią vaiką gimdė būdama 33 metų, tačiau kritiškai atsiliepia apie vėlyvą motinystę, o sprendimas neturėti vaikų, jos nuomone, apskritai yra nenatūralus.

„Pirmą vaiką linkiu pagimdyti apie 25 metus. Suprantu, kad reikia karjeros, mokslų, bet man vaikai niekuomet netrukdė. Kai tau keturiasdešimt, visai nesinori žaisti Lego. Su pirmais vaikais laksčiau po namus ant šluotos. Reikia elgtis atsakingai su savo kūnu, su mums duotais įsipareigojimais gamtos ir Dievo“, –  įsitikinusi žinoma moteris.

Pasak A.Zuokienės, ji meluotų, jei sakytų, kad atrado unikalius receptus, kaip gyventi be problemų – gyvenime būna visko: „Esu labai normali – patiriu stresą, verkiu, turiu problemų, bet stengiuosi pradėti nuo mažų dalykų. Būsiu banali – skaitau knygas, einu į kiną, teatrą, bendrauju su draugais.“

Kokia mama yra A.Zuokienė? Ar tiesa, kad jie su vyru planuoja šeimos pagausėjimą? Į kokią istorinę asmenybę ji norėtų būti panaši? Ir kas vyksta vakarėliuose, kuriuose nebūna fotografų? Intriguojantys A.Zuokienės atsakymai laidoje „Viskas bus gerai“ – jau šį pirmadienį, kovo 31 dieną, 18.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Žymės: