Sekmadienis

2017 Spalio 22

TV Naujienos

60 Rasos Tapinienės minučių su prezidente: ko dar nežinome apie Dalią Grybauskaitę?

2014.05.14 15:26
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dalia Grybauskaitė

Antrosios kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė sakė dvi savaites būsianti kur kas atviresnė, dažniau rodysis eteryje. Šalies vadovė šio trečiadienio vakarą tiesioginėje laidoje „Diagnozė: valdžia“ 20.25 val. atsakinės į ne visada patogius žurnalistės Rasos Tapinienės klausimus.

„Z.Balčytis prasitarė, kad su prezidente nesikalbėjo metus. Aš suskaičiavau, kad su D.Grybauskaite nesikalbėjau devynerius. Tada ji dar buvo eurokomisarė, trumpam grįžusi į Vilnių. Mūsų pašnekesys vietoj skirto pusvalandžio nejučia išsitęsė iki pusantros valandos. Tikiuosi, kad ir šis susitikimas tiesioginiame eteryje bus šiltas ir jaukus. Žinoma, paruošėme ir ne tokių patogių, tačiau visiems Lietuvos žmonėms aktualių klausimų“, – sakė laidos vedėja R.Tapinienė.

Po pirmojo turo atviresnė visuomenei pažadėjusi būti prezidentė sakė taip siekianti paneigti apie ją kuriamus mitus, esą ji yra nebendraujanti ir užsisklendusi.

Kaip keistųsi Lietuvos užsienio politika? Ar didėtų pensijos? Kodėl apie šalies vadovę vis dar žinome ne itin daug? Ar D.Grybauskaitė bendrauja su kaimynais? Galbūt mėgsta ne tik skaityti, bet ir kepti mėsą ant grotelių?

Tiesioginė laida „Diagnozė: valdžia“ trečiadienį 20.25 per LNK.