Sekmadienis

2018 Liepos 22

 • 06:15Televitrina
  06:15
  Televitrina
  Parduotuvė televizijoje.
 • 06:30Ančiukų istorijos
  06:30
  Ančiukų istorijos
  Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje!
 • 07:00Bailus voveriukas
  07:00
  Bailus voveriukas
  Animacinis serialas
  Pagrindinis serialo herojus – devynmetis voveriukas, kurios galvoje knibždėte knibžda beprotiškiausios mintys. Jo namelis medyje įkurtas milžiniškų miesto dangoraižių fone. Herojus žaibišku greičiu sugeba susikurti naują šukuoseną,... Daugiau
 • 07:30Transformeriai. Maskuotės meistrai
  07:30
  Transformeriai. Maskuotės meistrai
  When a new army of Decepticons appear, Bumblebee must lead a new team of Autobots to Earth against their eternal foes.
 • 08:00Ančiukų istorijos
  08:00
  Ančiukų istorijos
  Ančiukas Skrudžas Mak Dakas yra turtingiausias ančiukas pasaulyje, o kartu žinomas ir kaip didžiulis gobšuolis. Išgirdęs, kad įvairiuose pasaulio kampeliuose yra paslėpti didžiuliai lobiai, verti milijonų, Skrudžas Mak Dakas išsirengia šių milžiniškų turtų ieškoti – Amazonėje, Transilvanijoje, Afrikoje, Himalajuose ir net Mėnulyje!
 • 08:30Kur giria žaliuoja
  08:30
  Kur giria žaliuoja
  „Kur giria žaliuoja“ – laida apie gamtą, miškus ir žmones, kurie rūpinasi Lietuvos miškais. Žiūrovai sužinos naudingos informacijos apie miškų priežiūrą, išgirs patarimų iš girininkų ir miškų priežiūros specialistų. Mažiau besidominčius miškų priežiūros subtilybėmis sudomins intriguojančios ir paslaptingos girių istorijos.
 • 09:00Virtuvės istorijos
  09:00
  Virtuvės istorijos
  Kulinarinė pokalbių laida
  Šeštąjį savo sezoną laida „Virtuvės istorijos“ pasitinka atsinaujinusi. Nuo šiol joje vyks azartiškos ir nuotaikingos žinomų šalies šeimų kovos. Kol vieni šeimos nariai rungsis vienas su kitu ir padedami šefės Ilonos Juciūtės ruoš... Daugiau
 • 09:30Gardu Gardu
  09:30
  Gardu Gardu
  Kulinarijos laida
  Tai jau ketvirtasis laidos sezonas, tačiau tikslas nesikeičia – maisto gaminimas lengvai, greitai ir paprastai, bet ne prastai! Vėl žiūrovų džiuginti sugrįžta laidos vedėjas profesionalus konditeris Ali Gadžijevas bei prie GARDU GARDU... Daugiau
 • 10:00Misija: dirbame sau
  10:00
  Misija: dirbame sau
  Laidoje bus pristatytos smulkiojo verslo sėkmės istorijos. Čia netrūks ekspertų patarimų pradedantiesiems verslininkams ir įkvėpimo žengti pirmąjį žingsnį dar tik planuojantiems įgyvendinti savo verslo idėją.
 • 10:30Svajonių ūkis
  10:30
  Svajonių ūkis
  Projektas skirtas miesto ir kaimo žmonėms, turintiems žemės ir norintiems užsidirbti. Laidoje bus rodomos šiuolaikiškos, naujausios smulkaus ir vidutinio žemės ūkio vystymo technologijos, kurias sėkmingai pritaikyti padės patyrę konsultantai... Daugiau
 • 11:00Operacija „Riešutai“
  11:00
  Operacija „Riešutai“
  Pasiutęs voveriukas Surlis šįkart su savo išdaigomis nuėjo per toli – visa miesto voverių bendruomenė liko be žiemos atsargų. Surlis nusprendžia atlyginti giminaičiams, bet nieko gudriau nesugalvoja – kaip su draugeliu Badžiu apiplėšti... Daugiau
 • 12:45Šuniukas žvaigždė
  12:45
  Šuniukas žvaigždė
  Šiame filme šunys gali ne tik kalbėti, bet ir dainuoti! Tainė, žavi jokšyrė, gauna šansą pasirodyti šunų dainavimo konkurse ir pademonstruoti savo gražų balsą. Jame viskas beveik kaip žmonių talentų konkursuose – didelė scena, keturi griežti, pasišaipyti nevengiantys teisėjai (aišku, šunys) ir minia gerai nusiteikusių gerbėjų. Nors visi mano, kad sėkmė vėl nusišypsos rokeriškas dainas traukiančiam Barkui, pasiseka ir Tainei – ji patenka į finalą, tačiau netrukus yra pagrobiama. Pažįstant Barko charakterį, tai tikrausiai ne atsitiktinumas... Visgi atsiras žmonių ir šunų, kurie padės Tainei siekti savo svajonės. Daug smagios muzikos ir juoko stebint, kaip atrodo kalbantys įvairaus plauko ir dydžio šunys, šiame filme – garantuota!
 • 14:35Gibė
  14:35
  Gibė
  Netekusi mamos paauglė Keitė negali išsklaidyti slogių minčių, niekas jos nedžiugina: nei draugės, nei gimnastika, kurią anksčiau lankė su didele aistra. Tačiau viskas pasikeičia, kai mokytoja Martin per vasaros atostogas paklausia, kas galėtų prižiūrėti jos išdykusią bedžionėlę Gibę. Norinčių daug, tačiau pasiseka būtent Keitei. Ši vasara visiškai pakeis merginos gyvenimą, beždžionėlė atgaivins gyvenimo džiaugsmą Keitės širdyje ir net padės pasiekti pergalių gimnastikoje, įveikti priešes, atnaujinti draugystę su senomis bičiulėmis ir... sutikti meilę!
 • 16:15Ekstrasensų mūšis
  16:15
  Ekstrasensų mūšis
  Sensacijų šou
  Naujausios, dar niekur nematytos populiariojo šou laidos. Kokių antgamtinių galių gali turėti žmogus? Ar tikrai galima matyti kiaurai sienas, skaityti mintis ar nuspėti ateitį? O gal visa tai – tik gudrūs triukai? Net jei ir... Daugiau
 • 18:00INOprogresas
  18:00
  INOprogresas
  Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kartu su Ūkio ministerija pristato naują 10 laidų ciklą „INOprogresas“. Tai projektas, skirtas žiūrovams besidomintiems pažangiomis technologijomis ir naujomis idėjomis. Laidose išvysime inovatyvius lietuvių kūrėjų sukurtus produktus ir paslaugas. Į pažintinį nuotykį su lietuviškomis inovacijomis lydės kelionių guru Vytaras Radzevičius, kurio padedami žiūrovai bus supažindinami su produktais ir paslaugomis, kuriamais remiantis naujausiomis žiniomis ir technologijomis, vykdant mokslinių tyrimų veiklas ir aktyviai bendradarbiaujant su šalies mokslininkais. Šios laidos atskleis šiuolaikinio Lietuvos verslo galimybes kurti sėkmingus produktus ir sprendimus kasdieniam gyvenimui ir pelnyti pripažinimą visame pasaulyje. Kūrėjų komandos varžysis tarpusavyje. Į projektą įsitrauks ir verslininkai bei mokslininkai, kurie ne tik vertins inovatyvius sprendimus, bet ir pateiks vertingų patarimų. O jau finalinėje laidoje galėsime sveikinti laimėtoją.
 • 18:30TV3 žinios
  18:30
  TV3 žinios
  TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
 • 19:15TV3 sportas
  19:15
  TV3 sportas
  Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais.
 • 19:20TV3 orai
  19:20
  TV3 orai
  Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
 • 19:25Eurojackpot
 • 19:30Princesės dienoraštis
  19:30
  Princesės dienoraštis
  Šešiolikmetė Mija - privačios Manhatano mokyklos mokinė, truputį keista, kiek užsidariusi, tačiau labai miela mergina. Staiga vieną dieną Mijos įprastas gyvenimo ritmas pasikeičia - iš Europos atvyksta Mijos senelė, nuostabi karalienė Klarisė ir paskelbia pritrenkiančią naujieną: pasirodo, Mija iš tiesų yra tikrų tikriausia princesė! Merginos gyvenimas pradeda keistis - jai tenka mokytis karališko elgesio subtilybių, priprasti prie be galo varginančio paparacių dėmėsio ir bendramokslių pavydo... Mijai nelabai patinka tokios staigios gyvenimo permainos: ar mergina pasiryš tapti Ženovijos karalystės sosto įpėdine? Puikaus režisieriaus Garry Marshall ("Graži moteris", "Pabėgusi nuotaka") naujausias filmas sužavėjo daugybę žiūrovių ir žiūrovų visame pasaulyje.
 • 21:55Kieti bičai
  21:55
  Kieti bičai
  Filmų „Mirtinas ginklas 2“ ir „Geležinis žmogus 3“ scenaristas Shane‘as Blackas pristato veiksmo filmą, kupiną gero humoro, jis ne tik parašė scenarijų, bet ir pats režisavo. Ši kriminalinė komedija nukels į 1977-ųjų Los Andželą, kur sukasi kostiumuoti vyrukai, skamba disko muzika ir prie baseinų šoka blizgančiomis suknelėmis pasipuošusios merginos. Veiksmas prasideda nuo to, kai berniukas Bobas netyčia pamato blėstančios pornožvaigždės Mistės Mounteins mirtį. Kiek vėliau tą pačią savaitę pas beprasigeriantį detektyvą Holandą Marčą, kurį vaidina Oskarui nominuotas Ryanas Goslingas, atvyksta ponia Glen, Mistės teta, tvirtinanti, kad jos dukterėčia iš tikrųjų gyva. Marčas nelabai tiki senos ponios kalbomis, bet manydamas, kad čia gali būti įpainiota ir neseniai dingusi bei dabar ieškoma Amelija, imasi darbo. Pasirodo, kad Amelija visai nenori būti surasta, ir pas Marčą apsilanko visokius nemalonius reikalus tvarkantis Džeksonas Hylis, kurį įkūnija Oskaro laureatas Russellas Crove‘as, kad pagąsdintų detektyvėlį
 • 00:15Viktoras Frankenšteinas
  00:15
  Viktoras Frankenšteinas
  Užsispyręs mokslininkas Viktoras Frankenšteinas (McAvoy) ir jam lygiavertis protežė Igoris Strausmanas (Radcliffe) turi kilnią viziją padėti žmonijai tyrinėdami nemirtingumą. Pradėjus eksperimentuoti, Igoris pastebi, kaip Viktorą vis labiau įtraukia nemirtingumo idėja. Tačiau Viktoro bandymai nueina per toli, o jo apsėdimas turi siaubingų pasekmių. Tik Igoris gali sugrąžinti draugą iš beprotybės gniaužtų ir apsaugoti jį nuo siaubingo jo paties kūrinio.
 • 02:20Kažkas skolinto
  02:20
  Kažkas skolinto
  Komedija
  Reičel – trisdešimtmetė teisininkė, visad paisanti savo geriausios draugės Darsės norų. O Darsė – pleputė, pramogų ir svaigalų mėgėja. Darsė netrukus turėtų tekėti už Dekso, kuris Reičel patinka nuo koledžo laikų. Po savo gimtadienio... Daugiau
 • 04:40Programos pabaiga
 • 06:25Dienos programa.
  06:25
  Dienos programa.
 • 06:30"Kaukė" (The Mask II). 1995 m. Animacinis serialas. JAV.
  06:30
  "Kaukė" (The Mask II). 1995 m. Animacinis serialas. JAV.
 • 06:55"Nepaprastas Gumuliuko gyvenimas" (Amazing World of Gumball, The). 2011 m. Animacinis serialas. Airija, Didžioji Britanija, JAV.
  06:55
  "Nepaprastas Gumuliuko gyvenimas" (Amazing World of Gumball, The). 2011 m. Animacinis serialas. Airija, Didžioji Britanija, JAV.
 • 07:20""Nickelodeon" valanda. Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" (Blaze And The Monster Machines). 2014 m. Animacinis serialas. JAV.
  07:20
  ""Nickelodeon" valanda. Žybsnis ir stebuklingos mašinėlės" (Blaze And The Monster Machines). 2014 m. Animacinis serialas. JAV.
 • 07:45"Neramūs ir triukšmingi" (Loud House, The II). 2017 m. Animacinis serialas. JAV.
  07:45
  "Neramūs ir triukšmingi" (Loud House, The II). 2017 m. Animacinis serialas. JAV.
 • 08:10"Kempiniukas Plačiakelnis" (SpongeBob SquarePants IX). 2016 m. Animacinis serialas. JAV.
  08:10
  "Kempiniukas Plačiakelnis" (SpongeBob SquarePants IX). 2016 m. Animacinis serialas. JAV.
 • 08:35"Tomo ir Džerio nuotykiai" (New Adventures of Tom & Jerry). 1980 m. Animacinis serialas. JAV.
  08:35
  "Tomo ir Džerio nuotykiai" (New Adventures of Tom & Jerry). 1980 m. Animacinis serialas. JAV.
 • 09:00"Ponas Bynas" (Mr. Bean II). 2015 m. Animacinis serialas. Didžioji Britanija.
  09:00
  "Ponas Bynas" (Mr. Bean II). 2015 m. Animacinis serialas. Didžioji Britanija.
 • 09:30"Tinginių miestelis" (Lazytown). 2004 m. Animacinis serialas. Islandija.
  09:30
  "Tinginių miestelis" (Lazytown). 2004 m. Animacinis serialas. Islandija.
 • 10:00KINO PUSRYČIAI Žvėreliai susivienija (Animals United (3D)). 2010 m. Animacinė komedija. Vokietija. Rež.: Reinhard Klooss, Holger Tappe.
  10:00
  KINO PUSRYČIAI Žvėreliai susivienija (Animals United (3D)). 2010 m. Animacinė komedija. Vokietija. Rež.: Reinhard Klooss, Holger Tappe.
 • 11:50Berniuko Rykliuko ir Lavos mergaitės nuotykiai (The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D). 2005 m. Nuotykių filmas šeimai. JAV. Rež.: Robert Rodriguez. Vaid.: David Arquette, Kristin Davis, Taylor Dooley, Taylor Lautner.
  11:50
  Berniuko Rykliuko ir Lavos mergaitės nuotykiai (The Adventures of Sharkboy and Lavagirl in 3-D). 2005 m. Nuotykių filmas šeimai. JAV. Rež.: Robert Rodriguez. Vaid.: David Arquette, Kristin Davis, Taylor Dooley, Taylor Lautner.
 • 13:40Načas Libras (Nacho Libre). . 2006 m. Komedija. JAV, Vokietija. Rež.: Jared Hess. Vaid.: Héctor Jiménez, Jack Black, Ana de la Reguera.
  13:40
  Načas Libras (Nacho Libre). . 2006 m. Komedija. JAV, Vokietija. Rež.: Jared Hess. Vaid.: Héctor Jiménez, Jack Black, Ana de la Reguera.
 • 15:30Policijos akademija (Police Academy 1). 1984 m. Komedija. JAV. Rež.: Hugh Wilson. Vaid.: Steve Guttenberg, Kim Cattrall, Bubba Smith .
  15:30
  Policijos akademija (Police Academy 1). 1984 m. Komedija. JAV. Rež.: Hugh Wilson. Vaid.: Steve Guttenberg, Kim Cattrall, Bubba Smith .
 • 17:30Bus visko. Gyvenimo būdo laida. Vedėjos Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė
  17:30
  Bus visko. Gyvenimo būdo laida. Vedėjos Gintarė Gurevičiūtė ir Simona Albavičiūtė
 • 18:30Žinios.
  18:30
  Žinios.
 • 19:25Sportas.
  19:25
  Sportas.
 • 19:28Orai.
  19:28
  Orai.
 • 19:30SUPERKINAS Šrekas 2 (Shrek 2). 2004 m. Animacinis filmas. JAV. Lietuviškai įgarsino: Aidas Giniotis, Kostas Smoriginas, Neringa Varnelytė, Jurga Kurauskaitė, Andrius Kaniava ir kt.Rež.: Andrew Adamson, Kelly Asbury, Conrad Vernon.
  19:30
  SUPERKINAS Šrekas 2 (Shrek 2). 2004 m. Animacinis filmas. JAV. Lietuviškai įgarsino: Aidas Giniotis, Kostas Smoriginas, Neringa Varnelytė, Jurga Kurauskaitė, Andrius Kaniava ir kt.Rež.: Andrew Adamson, Kelly Asbury, Conrad Vernon.
 • 21:15Tik nekvieskite farų! (Cop Out). . 2010 m. Kriminalinė komedija. JAV. Rež.: Kevin Smith. Vaid.: Bruce Willis, Tracy Morgan, Kevin Pollak, Adam Brody.
  21:15
  Tik nekvieskite farų! (Cop Out). . 2010 m. Kriminalinė komedija. JAV. Rež.: Kevin Smith. Vaid.: Bruce Willis, Tracy Morgan, Kevin Pollak, Adam Brody.
 • 23:25Ekstraktas (Extract). . 2009 m. Komedija. JAV. Rež.: Mike Judge. Vaid.: Jason Bateman, Mila Kunis, Ben Affleck, J.K. Simmons, Dustin Milligan.
  23:25
  Ekstraktas (Extract). . 2009 m. Komedija. JAV. Rež.: Mike Judge. Vaid.: Jason Bateman, Mila Kunis, Ben Affleck, J.K. Simmons, Dustin Milligan.
 • 01:10Baltųjų rūmų šturmas (White House Down). . 2013 m. Veiksmo trileris. JAV. Rež.: Roland Emmerich. Vaid.: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal.
  01:10
  Baltųjų rūmų šturmas (White House Down). . 2013 m. Veiksmo trileris. JAV. Rež.: Roland Emmerich. Vaid.: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal.
 • 03:30Programos pabaiga.
  03:30
  Programos pabaiga.
 • 06:00"Diagnozė - žmogžudystė" (Diagnosis: Murder III). . 1996 m. Detektyvinis serialas. JAV. Vaid.: Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke.
  06:00
  "Diagnozė - žmogžudystė" (Diagnosis: Murder III). . 1996 m. Detektyvinis serialas. JAV. Vaid.: Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke.
 • 06:55"Diagnozė - žmogžudystė" (Diagnosis: Murder III). . 1996 m. Detektyvinis serialas. JAV. Vaid.: Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke.
  06:55
  "Diagnozė - žmogžudystė" (Diagnosis: Murder III). . 1996 m. Detektyvinis serialas. JAV. Vaid.: Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke.
 • 07:50"Diagnozė - žmogžudystė" (Diagnosis: Murder III). . 1996 m. Detektyvinis serialas. JAV. Vaid.: Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke.
  07:50
  "Diagnozė - žmogžudystė" (Diagnosis: Murder III). . 1996 m. Detektyvinis serialas. JAV. Vaid.: Dick Van Dyke, Victoria Rowell, Barry Van Dyke.
 • 08:45Sveikatos ABC televitrina. Šviečiamoji laida apie sveikatą. Vedėja Rima Balanaškienė
  08:45
  Sveikatos ABC televitrina. Šviečiamoji laida apie sveikatą. Vedėja Rima Balanaškienė
 • 09:00Autopilotas. Aktualijų laida apie automobilius. Vedėjas Ramūnas Fetingis
  09:00
  Autopilotas. Aktualijų laida apie automobilius. Vedėjas Ramūnas Fetingis
 • 09:30Apie žūklę. Laida žvejams. Vedėjas Algirdas Vilius
  09:30
  Apie žūklę. Laida žvejams. Vedėjas Algirdas Vilius
 • 10:00"Nutrūkę nuo grandinės" (Animals Unleashed). 2015 m. Komedija. JAV.
  10:00
  "Nutrūkę nuo grandinės" (Animals Unleashed). 2015 m. Komedija. JAV.
 • 10:30"Pragaro katytė" (My Cat from Hell IV). 2014 m. Dokumentinė realybė. JAV.
  10:30
  "Pragaro katytė" (My Cat from Hell IV). 2014 m. Dokumentinė realybė. JAV.
 • 11:30"Liūtas prieš hieną. Plėšrūnų žaidimai" (Killer IQ - Lion vs Hyena). 2014 m. Dokumentika.
  11:30
  "Liūtas prieš hieną. Plėšrūnų žaidimai" (Killer IQ - Lion vs Hyena). 2014 m. Dokumentika.
 • 12:40"Žvaigždės kelias (Alos Pugačiovos istorija)" (Kurazh). 2014 m. Serialas. Rusija. Rež.: Alexandr Stefanovich. Vaid.: Alexandra Volkova, Vladimir Feklenko, Alexandr Stefanovich.
  12:40
  "Žvaigždės kelias (Alos Pugačiovos istorija)" (Kurazh). 2014 m. Serialas. Rusija. Rež.: Alexandr Stefanovich. Vaid.: Alexandra Volkova, Vladimir Feklenko, Alexandr Stefanovich.
 • 13:50"Vanity Fair. Visiškai slaptai" (Vanity Fair Confidential II). . 2016 m. Tiriamoji dokumentika. JAV.
  13:50
  "Vanity Fair. Visiškai slaptai" (Vanity Fair Confidential II). . 2016 m. Tiriamoji dokumentika. JAV.
 • 14:50"Kas žudikas?" (Who's the Killer? III). . 2017 m. Kriminalinė publicistika. Prancūzija.
  14:50
  "Kas žudikas?" (Who's the Killer? III). . 2017 m. Kriminalinė publicistika. Prancūzija.
 • 16:00Blogiausias Lietuvos vairuotojas. . Realybės šou. Vedėjas Mantas Stonkus
  16:00
  Blogiausias Lietuvos vairuotojas. . Realybės šou. Vedėjas Mantas Stonkus
 • 17:00LKL čempionatas. Pieno žvaigždės – Lietkabelis. Tiesioginė transliacija
  17:00
  LKL čempionatas. Pieno žvaigždės – Lietkabelis. Tiesioginė transliacija
 • 19:30Muzikinė kaukė. Muzikinis šou. Vedėjas Algis Ramanauskas
  19:30
  Muzikinė kaukė. Muzikinis šou. Vedėjas Algis Ramanauskas
 • 22:05MANO HEROJUS Užtikrintas teisingumas (Certain Justice, A). . 2014 m. Veiksmo filmas. JAV. Rež.: Giorgio Serafini, James Coyne. Vaid.: Cung Le, Dolph Lundgren, Vinnie Jones, Briana Evigan.
  22:05
  MANO HEROJUS Užtikrintas teisingumas (Certain Justice, A). . 2014 m. Veiksmo filmas. JAV. Rež.: Giorgio Serafini, James Coyne. Vaid.: Cung Le, Dolph Lundgren, Vinnie Jones, Briana Evigan.
 • 00:10AŠTRUS KINAS Pjūklas 4 (Saw IV). S. 2007 m. Siaubo filmas. JAV, Kanada. Rež.: Darren Lynn Bousman. Vaid.: Tobin Bell, Scott Patterson, Costas Mandylor.
  00:10
  AŠTRUS KINAS Pjūklas 4 (Saw IV). S. 2007 m. Siaubo filmas. JAV, Kanada. Rež.: Darren Lynn Bousman. Vaid.: Tobin Bell, Scott Patterson, Costas Mandylor.
 • 01:55"Begėdis" (Shameless I). S. 2010 m. Serialas. JAV. Rež.: Paul Abbott. Vaid.: Cameron Monaghan, William H. Macy, Emmy Rossum.
  01:55
  "Begėdis" (Shameless I). S. 2010 m. Serialas. JAV. Rež.: Paul Abbott. Vaid.: Cameron Monaghan, William H. Macy, Emmy Rossum.
 • 02:45"Begėdis" (Shameless IV). S. 2014 m. Serialas. JAV. Vaid.: William H. Macy, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Cameron Monaghan.
  02:45
  "Begėdis" (Shameless IV). S. 2014 m. Serialas. JAV. Vaid.: William H. Macy, Emmy Rossum, Ethan Cutkosky, Cameron Monaghan.
 • 03:40Muzikinė kaukė . Muzikinis šou. Vedėjas Algis Ramanauskas
  03:40
  Muzikinė kaukė . Muzikinis šou. Vedėjas Algis Ramanauskas
 • 05:55Vandenyno milžinai
  05:55
  Vandenyno milžinai
 • 06:45Laukinė Australija. Dokumentinis serialas. Australija
  06:45
  Laukinė Australija. Dokumentinis serialas. Australija
 • 07:05Programa
  07:05
  Programa
 • 07:09TV parduotuvė
 • 07:25Gamtos magija
  07:25
  Gamtos magija
 • 07:50Ekovizija
  07:50
  Ekovizija
 • 08:00Auginantiems savo kraštą
  08:00
  Auginantiems savo kraštą
 • 08:304 kampai
  08:30
  4 kampai
 • 09:00Skinsiu raudoną rožę
  09:00
  Skinsiu raudoną rožę
 • 09:30Vantos lapas
  09:30
  Vantos lapas
  TV laida
  Unikali laida apie pirties malonumus kiekvieną sekmadienio rytą pravers žinomų žmonių pirties duris ir suteiks galimybę ne tik pabūti su jais neformalioje aplinkoje, bet ir atskleis daugybę pirties paslapčių. Laidos kūrėjai garantuoja... Daugiau
 • 10:00Laiko pjūvis
  10:00
  Laiko pjūvis
 • 11:00Vera. Sulaužytas pažadas
  11:00
  Vera. Sulaužytas pažadas
 • 13:00Merdoko paslaptys
  13:00
  Merdoko paslaptys
 • 15:00MMA King of the Cage in the Beach
  15:00
  MMA King of the Cage in the Beach
 • 16:00Žinios
  16:00
  Žinios
 • 16:18Orai
  16:18
  Orai
 • 16:20Skinsiu raudoną rožę
  16:20
  Skinsiu raudoną rožę
 • 16:50Pražūtingi smaragdai
  16:50
  Pražūtingi smaragdai
 • 18:00Žinios
  18:00
  Žinios
 • 18:25Orai
  18:25
  Orai
 • 18:27Rubrika Sauganti Lietuva
  18:27
  Rubrika Sauganti Lietuva
 • 18:30Geriausios nardymo vietos
  18:30
  Geriausios nardymo vietos
 • 19:00Muzikiniai sveikinimai
  19:00
  Muzikiniai sveikinimai
 • 20:00Žinios
  20:00
  Žinios
 • 20:25Orai
  20:25
  Orai
 • 20:27Rubrika Sauganti Lietuva.
  20:27
  Rubrika Sauganti Lietuva.
 • 20:30Inspektorius Luisas. Didysis darbas
  20:30
  Inspektorius Luisas. Didysis darbas
 • 22:30Žinios
  22:30
  Žinios
 • 22:57Orai
  22:57
  Orai
 • 23:00Vera. Sulaužytas pažadas
  23:00
  Vera. Sulaužytas pažadas
 • 01:00Merdoko paslaptys
  01:00
  Merdoko paslaptys
 • 02:50Likimo melodija
  02:50
  Likimo melodija
 • 04:25Vera. Sulaužytas pažadas
  04:25
  Vera. Sulaužytas pažadas
 • 06:15Televitrina
  06:15
  Televitrina
  Parduotuvė televizijoje.
 • 06:30Pavojingiausi pasaulio keliai
  06:30
  Pavojingiausi pasaulio keliai
  Drąsiausi Amerikos vairuotojai, sėkmingai įveikę slidų ir pavojingą Ledo kelią, turės įrodyti, kad jie geriausiai vairuoja ne tik Aliaskoje, bet visame pasaulyje. Šou žvaigždės – „vairuotojas-legenda“, turintis beveik 30 metų patirtį Alexas, buvusi mokyklos autobuso vairuotoja ir motokroso čempionė Lisa bei tatuiruotas pankas, mėgstantis šėlioti prie vairo Rickas – išsiruošia į naujus iššūkius. Laidoje „Pavojingiausi pasaulio keliai“ jiems reiks įveikti didžiausius Himalajų kalnus, kuriuose tyko daugybė pavojų, staigių posūkių, stačių bedugnių ir kitų netikėtumų. Vėliau prisijungs ir daugiau pažįstamų herojų.
 • 07:30Jokių kliūčių!
  07:30
  Jokių kliūčių!
  Realybės šou
  Contestants make their way through a giant obstacle course to win a cash prize.
 • 08:30Vienam gale kablys
  08:30
  Vienam gale kablys
  Laida žvejams
  Susitikite pažvejoti kiekvieną sekmadienį per TV6 kartu su Pauliumi Korsaku ir laida "Vienam gale kablys"!
 • 09:00Statybų gidas
  09:00
  Statybų gidas
  Sukate galvą, kaip išsirinkti tinkamą būstą? Planuojate statybas, bet nežinote nuo ko pradėti? Visus atsakymus rasite „Statybų gido“ laidoje. Praktinius patarimus, kaip tvarkytis statybose, kokias medžiagas rinktis, kokį būstą nuomotis ar pirkti, kada tinkamiausias metas investuoti į nekilnojamąjį turtą žiūrovai išgirs iš įvairių šios srities specialistų. Laidoje ekspertai pasakos ir apie žmonėms galvos skausmu tampančius teisinius dalykus, pavyzdžiui, nuomos sutartis, pirkimo-pardavimo sandorius. „Statybų gidas“ žvalgysis ir po įvairiausių tipų namus ir butus, o besidomintys įspūdinga architektūra ar istoriniais pastatais pamatys gražiausias Lietuvos bažnyčias, dvarus ir kitus statinius.
 • 09:30Sporto namai
  09:30
  Sporto namai
  „Sporto namai“ - aktualijų ir istorijų laida, kurioje „Sporto namų“ komanda kalbina tą savaitę labiausiai žibančius sportininkus, įžymias krepšinio ir pramogų pasaulio asmenybes. Žiūrovai matys reportažus iš svarbiausių sporto įvykių vietų bei realybės siužetus, leidžiančius iš kaip niekad arti pažvelgti į sporto komandų užkulisius. Taip pat „Sporto namai“ atskleis, kaip Lietuvoje gimsta ką tik olimpiniu sportu tapusio 3x3 krepšinio sistema.
 • 10:30Lietuvos mokyklų žaidynės
  10:30
  Lietuvos mokyklų žaidynės
  Lietuvos mokyklų žaidynės – laida apie masiškiausią sporto renginį Lietuvoje. Laidos dalyviai – vaikai, o tai reiškia, kad viskas bus tikra: sporto emocijos, azartas, įtampa, pergalės džiaugsmas ir pralaimėjimo ašaros. Laidos tikslas – parodyti sporto žavesį ir svarbą moksleivių gyvenime. Parodyti, kad sportas gali suteikti ne tik kasdienes emocijas, sveiką gyvenimą, bet ir nutiestis kelius į Pasaulinį pripažinimą. Laidos svečiai – Olimpiniai čempionai ir dalyviai. Iškiliausi Lietuvos sportininkai papasakos ir savo pavyzdžiu parodys, kaip mažo vaiko svajonės gali tapti realybe. Mūsų sporto žvaigždės papasakos, kiek valios pastangų, darbo visa tai kainuoja, bet tuo pačiu koks geras jausmas rankose laikyti medalį. „Lietuvos mokyklų žaidynių“ laidos vedėjas Mindaugas Ponomariovas-Ozis savo pavyzdžiu įkvėps vaikus sportuoti. „Sportas mano gyvenime užima ypatingą vietą, todėl labai džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę tiesiogiai prisidėti prie sporto ir Olimpinių vertybių sklaidos Lietuvoje“, – sako Mindaugas. Jis
 • 11:00Išlikimas
  11:00
  Išlikimas
  Realybės šou
  18 amerikiečių ryžosi didžiausiam nuotykiui jų gyvenime Polinezijos saloje. Jie mano, kad žaidimą perprato, žino jo taisykles. Bet jų laukia didžiulė staigmena - abi komandos gyvens vienoje pakrantėje be jokių taisyklių. Kas liks ištikimas... Daugiau
 • 12:00Dalykai, kuriuos verta išmėginti
  12:00
  Dalykai, kuriuos verta išmėginti
  Kiek daug žmonių kalba apie tai, ką veiktų, jei gyventi teturėtų savaitę. Australiškos laidos kūrėjai nusprendė, kad gana kalbų! Geriau viską imti ir įgyvendinti. Pamatyti saulėlydį Stounhendže, aplankyti garsiąsias Kairo piramides, arba aukščiausią pastatą pasaulyje, esantį Abu Dabyje, paplaukioti su laukiniais ruoniais Naujojoje Zelandijoje, pabendrauti su viena iš Afrikos genčių, paslidinėti Prancūzijos Alpėse, apsipirkti Paryžiuje, buriuoti aplink Korsiką: šie ir daugybė kitų nepamirštamų dalykų yra laidos kūrėjų sąraše. Kiekvienoje laidoje jie pasirenka vieną šalį (JAV, Naujoji Zelandija, Afrika, Australija, Prancūzija, Artimieji Rytai, Didžioji Britanija, Tolimieji Rytai) ir pateikia trisdešimt punktų, ką verta joje išmėginti. Laidoje pilna visko – ne tik ekstremalių nuotykių, bet ir vaizdingų vietų, kultūros objektų, mažų žmogiškų malonumų ir nuostabių atradimų.
 • 13:00Jokių kliūčių!
  13:00
  Jokių kliūčių!
  Realybės šou
  Contestants make their way through a giant obstacle course to win a cash prize.
 • 14:00Taikinys
  14:00
  Taikinys
  Ekstremalaus sporto realybės šou varžosi aštuoni dalyviai: keturi vyrai ir keturios moterys. Svarbiausias jų tikslas – numušti taikinį arba pataikyti kuo arčiau jo centro. Kiekvieno serijoje viskas sukasi vien apie taikinius, o prizas visad – 50 tūkst. dolerių. Iššūkis tas, kad laidos kūrėjai taikinius sudėjo sunkiausiai pasiekiamose vietose – kalnuose, ore, lenktynių trasose arba net vandenyje. Ekstremalams teks skristi, nerti, bėgti, net katapultuotis ir lėkti įvairiausiomis transporto priemonėmis. Kas kartą blogiausiai pasirodę pasitrauks iš žaidimo ir tik geriausi keliaus link finalo ir piniginio prizo. Laidos vedėjai – komikas Godfrey ir veiksmo filmų aktorius Kellanas Lutzas, žinomas iš filmų „Saulėlydis“, „Nemirtingieji“, „Tarzanas“, „Nesunaikinami 3“ ir kitų.
 • 15:00Pavojingiausi pasaulio keliai
  15:00
  Pavojingiausi pasaulio keliai
  Drąsiausi Amerikos vairuotojai, sėkmingai įveikę slidų ir pavojingą Ledo kelią, turės įrodyti, kad jie geriausiai vairuoja ne tik Aliaskoje, bet visame pasaulyje. Šou žvaigždės – „vairuotojas-legenda“, turintis beveik 30 metų patirtį Alexas, buvusi mokyklos autobuso vairuotoja ir motokroso čempionė Lisa bei tatuiruotas pankas, mėgstantis šėlioti prie vairo Rickas – išsiruošia į naujus iššūkius. Laidoje „Pavojingiausi pasaulio keliai“ jiems reiks įveikti didžiausius Himalajų kalnus, kuriuose tyko daugybė pavojų, staigių posūkių, stačių bedugnių ir kitų netikėtumų. Vėliau prisijungs ir daugiau pažįstamų herojų.
 • 16:00Iš peties
  16:00
  Iš peties
  Jie pjauna medžius ir kelia į miškovežius. Užduotis yra aplenkti varžovų komandą.
 • 17:00Aferistas
  17:00
  Aferistas
  Drama
  Ištirti sunkiausią FTB bylą gali tik vienas žmogus, tas, kuris pats yra nusikaltėlis. Talentingiausias vagišius ir seksualiausias merginų viliotojas Nilas sutinka padėti FTB spręsti bylas pasitelkdamas savąją vagišiaus praktiką.
 • 18:00Elementaru
  18:00
  Elementaru
  Kriminalinis serialas
  Po atkritimo Šerlokui teks susidurti su pasekmėmis. Jis tvirtai pasiryžęs išlikti blaivus, tačiau grėsmė būti įkalintam už nuožmų Oskaro Rankino sumušimą vis dar kabo virš jo galvos. Ar pavyks gerus ketinimus įrodyti jį aplankusiam... Daugiau
 • 19:00Kastlas
  19:00
  Kastlas
  Drama,Kriminalinis serialas
  Rašytojas Ričardas Kastlas ne tik kuria detektyvines istorijas, bet ir su žavia partnere gaudo nusikaltėlius.
 • 20:00APB
  20:00
  APB
  Ant genialaus inžinieriaus ir milijardieriaus Gideono Ryvso rankų mirė jo geriausias draugas ir įkurtos kompanijos finansų direktorius Eliotas. Jausdamas, kad geriausias draugas, kurį pažinojo nuo pat vaikystės, žuvo saugodamas Gideono gyvybę, verslininkas pasiryžęs padaryti viską, kad surastų jo žudiką. Turėdamas labai daug pinigų ir daug žinių, jis nueina tiesiai pas Čikagos merą su prašymu jo žinion perleisti 13-ąją policijos nuovadą. Meras juokiasi iš verslininko siekių, bet nenorėdamas prarasti ryšių su juo, sutinka. Gideonas policininkus apginkluoja naujausiomis technologijomis, kurios turėtų padėti gaudyti nusikaltėlius ir atskleisti nusikaltimus. Tik ar pareigūnai norės jomis naudotis, ar visai iš kitos srities atkeliavęs verslininkas įgis autoritetą tarp kasdien labai sunkų ir nekaip apmokamą darbą dirbančių pareigūnų?
 • 21:00Dainų dvikova
  21:00
  Dainų dvikova
  Muzikos šou puikiai žinomos garsenybės atskleidžia iki šiol nematytus talentus. Kas būtų pagalvojęs, kad jie visi puikiai juda ir dainuoja scenoje. Šiame šou dvi įžymybės turi pavaizduoti garsius dainininkus žiopčiodami pagal jų dainas. Jie kaunasi dėl publikos plojimų, o ši po dviejų raundų nusprendžia, kuris iš dalyvių pasirodė geriau. Netikėtumų ir juoko bus su kaupu, nes pamatysite, kaip raumenų kalnas Dwayne‘as Johnsonas dainuoja lieknutės blondinės Taylor Swift hitą, Channingas Tatumas bando pakartoti seksualiuosius Beyonce šokius dainuojant „Girls“, kaip Oskaro laureatė aktorė Anne Hathaway supasi ant didžiulio burbulo parodijuodama Miley Cirus dainą „Wrecking Ball“ ir kaip saldusis berniukas Justinas Bieberis atkartoja sunkiosios muzikos žvaigždę Ozzy Osbourną. Ir tai tik keli netikėtumai, laidoje dalyvauja labai daug talentingų svečių. Muzikos šou sugalvojo komiško serialo „Biuras“ (The Office) scenarijaus autorius Stephenas Merchantas ir to paties serialo aktorius Johnas Krasinskis, kai turėjo paruo
 • 21:30TV3 žinios
  21:30
  TV3 žinios
  TV3 žinios – tai dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.
 • 22:20TV3 sportas
  22:20
  TV3 sportas
  Išsamiausios ir aktualiausios Lietuvos ir pasaulio sporto naujienos, papildytos profesionaliais komentarais.
 • 22:25TV3 orai
  22:25
  TV3 orai
  Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.
 • 22:30Naktis ‘Roksberio’ klube
  22:30
  Naktis ‘Roksberio’ klube
  Du bukapročiai broliai svajoja atidaryti savo šokių klubą. Ar bent jau patekti į Roksberį – šauniausią ir prašmatniausią klubą mieste.
 • 00:10Nepatyręs
  00:10
  Nepatyręs
  Vos trisdešimtmetį perkopęs Ramūnas Jakutis (vaidina Audrius Bružas) yra labai geras ir sąžiningas vyrukas, puikus finansininkas, tačiau labai ne koks meilužis. Ir tai tikrai žino Vaidutė (Ineta Stasiulytė) – Ramūno gyvenimo meilė. Atstumtas jos Naujųjų metų išvakarėse, pagrindinis filmo herojus atsiduria Londone, kur sutinka striptizo klube dirbančią tautietę Dianą (Edita Užaitė). Ji apsiima išmokyti Ramūną atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Ar Ramūnas išmoks meilės? Ir ar iš viso įmanoma išmokti mylėti? O mylėtis? Ar šventinė romantika, labai skanus maistas ir meilė tikrai nugali viską? Filme skambant „Anties“ ir Jazzu, „Naktinių personų“, Vaido Baumilos ir kitų atlikėjų kūriniams šmaikščiai pasakojama neįprasta meilės istorija. Ją iliustruoja net penkios pikantiškos meilės pamokos. Subtilūs meilės patarimai išsilaisvinti iš seksualinio susikaustymo ir paįvairinti švelnumo valandėles su antrąja puse padės ne tik pagrindiniam komedijos herojui, bet ir filmo žiūrovams. Nauja lietuviška komedija „Nepatyręs“
 • 02:20Aukščiausia pavara
  02:20
  Aukščiausia pavara
  Laida apie automobilius
  Aukščiausia pavara - nestandartinė laida apie automobilius, kurios metu griaunami ne tik įvairūs mitai apie garsiausių prekės markių ir kasdien gatvėje matomus automobilius, bet ir laužomi patys automobiliai. Charizmatiški vedėjai... Daugiau
 • 03:20Programos pabaiga
 • 06:20Teleparduotuvė
 • 06:50Baltųjų lokių sostinė
  06:50
  Baltųjų lokių sostinė
 • 07:20Baltųjų lokių sostinė
  07:20
  Baltųjų lokių sostinė
 • 07:50Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai
  07:50
  Daktaras Ozas. Šeimos gydytojo patarimai
  Laida apie sveikatą
  Vienas iš 100 įtakingiausių pasaulio žmonių daktaras Mehmetas Ozas amerikiečiams jau seniai tapo sveiko gyvenimo guru.  Penkerius metus buvęs populiariojo „Oprah Winfrey šou“ nuolatiniu sveikatos ekspertu, daktaras... Daugiau
 • 08:45Sodo gyventojai
  08:45
  Sodo gyventojai
 • 09:15Baltųjų lokių sostinė
  09:15
  Baltųjų lokių sostinė
 • 09:45Baltųjų lokių sostinė
  09:45
  Baltųjų lokių sostinė
 • 10:15Būrėja
  10:15
  Būrėja
 • 10:50Akloji
  10:50
  Akloji
  Dokumentinis serialas
  Mistinis serialas apie aklos aiškiaregės Ninos gyvenimą. Serialo kūrėjams pavyko tolimame Rusijos kaime surasti močiutę, kuri traukia minias žmonių. Vaikystėje apakusi dėl sunkios ligos, Nina dabar mato daug daugiau - ji tarsi jaučia... Daugiau
 • 11:25Akloji
  11:25
  Akloji
  Dokumentinis serialas
  Mistinis serialas apie aklos aiškiaregės Ninos gyvenimą. Serialo kūrėjams pavyko tolimame Rusijos kaime surasti močiutę, kuri traukia minias žmonių. Vaikystėje apakusi dėl sunkios ligos, Nina dabar mato daug daugiau - ji tarsi jaučia... Daugiau
 • 12:00Nekviesta meilė
  12:00
  Nekviesta meilė
 • 12:30Nekviesta meilė
  12:30
  Nekviesta meilė
 • 13:00Nekviesta meilė
  13:00
  Nekviesta meilė
 • 13:30Nekviesta meilė
  13:30
  Nekviesta meilė
 • 14:00Pasisvėrę ir laimingi
  14:00
  Pasisvėrę ir laimingi
 • 15:05Širdele mano
  15:05
  Širdele mano
 • 16:05Širdele mano
  16:05
  Širdele mano
 • 17:05Akloji
  17:05
  Akloji
  Dokumentinis serialas
  Mistinis serialas apie aklos aiškiaregės Ninos gyvenimą. Serialo kūrėjams pavyko tolimame Rusijos kaime surasti močiutę, kuri traukia minias žmonių. Vaikystėje apakusi dėl sunkios ligos, Nina dabar mato daug daugiau - ji tarsi jaučia... Daugiau
 • 17:40Akloji
  17:40
  Akloji
  Dokumentinis serialas
  Mistinis serialas apie aklos aiškiaregės Ninos gyvenimą. Serialo kūrėjams pavyko tolimame Rusijos kaime surasti močiutę, kuri traukia minias žmonių. Vaikystėje apakusi dėl sunkios ligos, Nina dabar mato daug daugiau - ji tarsi jaučia... Daugiau
 • 18:15Būrėja
  18:15
  Būrėja
 • 18:50Didingasis amžius. Jos didenybė Kiosem
  18:50
  Didingasis amžius. Jos didenybė Kiosem
 • 21:00DETEKTYVO VAKARAS. „Nusikaltimas"
  21:00
  DETEKTYVO VAKARAS. „Nusikaltimas"
 • 23:20Detektyvė Rizoli
  23:20
  Detektyvė Rizoli
  Detektyvinis serialas
  Dvi labai geros draugės. Dvi labai skirtingos gražuolės – juodaplaukė berniokiška Džein Rizoli ir ypač moteriška blondinė Maura Aisl. Dirba jos, švelniai tariant, nelabai patrauklius darbus: Rizoli – Bostono policijos detektyvė.... Daugiau
 • 00:15Nelaukta tiesa
  00:15
  Nelaukta tiesa
 • 01:55Inspektorius Džordžas Džentlis. Džentlio išlaisvinimas
  01:55
  Inspektorius Džordžas Džentlis. Džentlio išlaisvinimas
 • 03:25Pasisvėrę ir laimingi
  03:25
  Pasisvėrę ir laimingi
 • 05:30Panorama. .
  05:30
  Panorama. .
 • 05:52Sportas. .
  05:52
  Sportas. .
 • 05:57Orai. .
  05:57
  Orai. .
 • 06:00Lietuvos Respublikos himnas.
  06:00
  Lietuvos Respublikos himnas.
 • 06:05Duokim garo! Ved. Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.
  06:05
  Duokim garo! Ved. Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.
 • 07:30Kultūrų kryžkelė. Rusų gatvė. (subtitruota,).
  07:30
  Kultūrų kryžkelė. Rusų gatvė. (subtitruota,).
 • 08:00Misija: Vilnija. Ved. Katažina Zvonkuvienė. .
  08:00
  Misija: Vilnija. Ved. Katažina Zvonkuvienė. .
 • 08:30Maistas ir aistros. Ved. Erikas Tamašauskas ir Indrė Tamašauskienė.
  08:30
  Maistas ir aistros. Ved. Erikas Tamašauskas ir Indrė Tamašauskienė.
 • 09:00Pažvelk į profesiją kitaip. Ved. Andrius Baranovas.
  09:00
  Pažvelk į profesiją kitaip. Ved. Andrius Baranovas.
 • 09:30Mokslo sriuba. Ved. Ignas Kančys.
  09:30
  Mokslo sriuba. Ved. Ignas Kančys.
 • 10:00Kaunas Talent In memoriam. 1 d.
  10:00
  Kaunas Talent In memoriam. 1 d.
 • 11:00Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių. Spektaklis pagal Icchoko Mero novelę. Rež. Viktoras Valašinas.
  11:00
  Tūkstantis, tūkstantis, tūkstantis mylių. Spektaklis pagal Icchoko Mero novelę. Rež. Viktoras Valašinas.
 • 11:45Profesoriaus Vytauto Landsbergio 85-mečiui. Vytautas Landsbergis meno kultūros lauke. Kūrybos vakaras. 2015 m. .
  11:45
  Profesoriaus Vytauto Landsbergio 85-mečiui. Vytautas Landsbergis meno kultūros lauke. Kūrybos vakaras. 2015 m. .
 • 13:50Lietuvos televizijos jubiliejui. TV šou „60 akimirkų". Ved. Živilė Kropaitė.
  13:50
  Lietuvos televizijos jubiliejui. TV šou „60 akimirkų". Ved. Živilė Kropaitė.
 • 15:25Giminės. Daugiaserijinis vaidybinis filmas. 25 s. 1993 m. Scen. aut. Bronius Bušma, rež. Saulius Vosylius. .
  15:25
  Giminės. Daugiaserijinis vaidybinis filmas. 25 s. 1993 m. Scen. aut. Bronius Bušma, rež. Saulius Vosylius. .
 • 16:20Projektas Pi.
  16:20
  Projektas Pi.
 • 16:45Misija knygnešys. Ved. Indrė Valantinaitė.
  16:45
  Misija knygnešys. Ved. Indrė Valantinaitė.
 • 17:15Klauskite daktaro. Ved. Rimantė Kulvinskytė ir Alvydas Unikauskas (su vertimu į gestų kalbą).
  17:15
  Klauskite daktaro. Ved. Rimantė Kulvinskytė ir Alvydas Unikauskas (su vertimu į gestų kalbą).
 • 18:00Kijevo senovė. Meno pasaulis. Melodija lyg drugio sparnas (Kyiv Antiquities. The World of Art. Tune on the Butterfly's Wings). Dokumentinis filmas. Ukraina. 2012 m. Rež. Ivanna Čerednyčenko.
  18:00
  Kijevo senovė. Meno pasaulis. Melodija lyg drugio sparnas (Kyiv Antiquities. The World of Art. Tune on the Butterfly's Wings). Dokumentinis filmas. Ukraina. 2012 m. Rež. Ivanna Čerednyčenko.
 • 18:35. Keris Grantas. Kita veidrodžio pusė (Becoming Gary Grant / Gary Grant, de L'autre cote du Miroir ). Dokumentinis filmas. Prancūzija. 2016 m. Rež. Mark Kidel.
  18:35
  . Keris Grantas. Kita veidrodžio pusė (Becoming Gary Grant / Gary Grant, de L'autre cote du Miroir ). Dokumentinis filmas. Prancūzija. 2016 m. Rež. Mark Kidel.
 • 19:30Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas. (subtitruota).
  19:30
  Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas. (subtitruota).
 • 20:15Stambiu planu. Ved. Andrius Rožickas.
  20:15
  Stambiu planu. Ved. Andrius Rožickas.
 • 21:00Kino žvaigždžių alėja. . Stroukeris Eisas (Stroker Ace). Komedija. JAV. 1983 m. . Rež. Hal Needham. (subtitruota).
  21:00
  Kino žvaigždžių alėja. . Stroukeris Eisas (Stroker Ace). Komedija. JAV. 1983 m. . Rež. Hal Needham. (subtitruota).
 • 22:30LRT OPUS ORE. Grupė „IVTKYGYG".
  22:30
  LRT OPUS ORE. Grupė „IVTKYGYG".
 • 23:30Muzikos pasaulio žvaigždės. Merūnas Vitulskis.
  23:30
  Muzikos pasaulio žvaigždės. Merūnas Vitulskis.
 • 00:00Dabar pasaulyje. Informacinė-analitinė laida rusų kalba iš Prahos.
  00:00
  Dabar pasaulyje. Informacinė-analitinė laida rusų kalba iš Prahos.
 • 00:30Vasaros žaros (Luci d'estate/Sommerlicht/Summer Twilight). Drama. Vokietija. 2011 m. . Rež. Wolf Gremm. .
  00:30
  Vasaros žaros (Luci d'estate/Sommerlicht/Summer Twilight). Drama. Vokietija. 2011 m. . Rež. Wolf Gremm. .
 • 02:00„Vilniaus festivalis 2017". Koncertas „Vidurnakčio saulė". Dalyvauja Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, solistas Mario Brunello (violončelė, Italija). Dirigentas Modestas Pitrėnas. .
  02:00
  „Vilniaus festivalis 2017". Koncertas „Vidurnakčio saulė". Dalyvauja Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras, solistas Mario Brunello (violončelė, Italija). Dirigentas Modestas Pitrėnas. .
 • 03:20Pažvelk į profesiją kitaip. Ved. Andrius Baranovas. .
  03:20
  Pažvelk į profesiją kitaip. Ved. Andrius Baranovas. .
 • 03:50Klauskite daktaro. Ved. Rimantė Kulvinskytė ir Alvydas Unikauskas (su vertimu į gestų kalbą). .
  03:50
  Klauskite daktaro. Ved. Rimantė Kulvinskytė ir Alvydas Unikauskas (su vertimu į gestų kalbą). .
 • 04:40Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas. (subtitruota,).
  04:40
  Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas. (subtitruota,).
 • 06:45Televitrina
  06:45
  Televitrina
  Parduotuvė televizijoje.
 • 07:00Vėžliukai nindzės
  07:00
  Vėžliukai nindzės
  Animacinis serialas
  Animaciniame seriale keturių vėžliukų, kurie buvo transformuoti į karius humanoidus, ir jų draugų nuotykiai.
 • 07:30Vėžliukai nindzės
  07:30
  Vėžliukai nindzės
  Animacinis serialas
  Animaciniame seriale keturių vėžliukų, kurie buvo transformuoti į karius humanoidus, ir jų draugų nuotykiai.
 • 08:00Mažosios kerėtojos
  08:00
  Mažosios kerėtojos
  Mažosios kerėtojos gyvena nežemiškame pasaulyje, kuriame įmanoma viskas. Trys pradedančios burtininkės drauge mokosi magijos, pakliūva į linksmus nuotykius ir kasdien stengiasi padėti bėdon patekusiems veikėjams. Rustė, kurios tėvas yra žynys ir šluotų parduotuvės savinininkas, o mama viena iš galingiausių kerėtojų, ne visad gali pasigirti sėkmingais burtais. Tačiau ji uoliai mokosi ir nori prilygti savo tėvams. Levandų spalvos plaukų savininkė Levanda yra laimėjusi kelis mados konkursus, išmano naujausias drabužių tendencijas, o savo burtų lazdelę dažniausiai panaudoja gydančių mikstūrų gamybai. O trečioji – linksmuolė burtininkė Žiedė savo lazdelę naudoja... vietoj fleitos. Grožį ji mato visur, turi stiprius instinktus, bet yra labai plepi. Trys mažylės atveria duris į nuostabų fantazijos pasaulį, kuriame visi tiki stebuklais.
 • 08:15Mažosios kerėtojos
  08:15
  Mažosios kerėtojos
  Mažosios kerėtojos gyvena nežemiškame pasaulyje, kuriame įmanoma viskas. Trys pradedančios burtininkės drauge mokosi magijos, pakliūva į linksmus nuotykius ir kasdien stengiasi padėti bėdon patekusiems veikėjams. Rustė, kurios tėvas yra žynys ir šluotų parduotuvės savinininkas, o mama viena iš galingiausių kerėtojų, ne visad gali pasigirti sėkmingais burtais. Tačiau ji uoliai mokosi ir nori prilygti savo tėvams. Levandų spalvos plaukų savininkė Levanda yra laimėjusi kelis mados konkursus, išmano naujausias drabužių tendencijas, o savo burtų lazdelę dažniausiai panaudoja gydančių mikstūrų gamybai. O trečioji – linksmuolė burtininkė Žiedė savo lazdelę naudoja... vietoj fleitos. Grožį ji mato visur, turi stiprius instinktus, bet yra labai plepi. Trys mažylės atveria duris į nuostabų fantazijos pasaulį, kuriame visi tiki stebuklais.
 • 08:30Mano mažasis ponis
  08:30
  Mano mažasis ponis
  Animacinis serialas
  Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti... Daugiau
 • 09:00Mano mažasis ponis
  09:00
  Mano mažasis ponis
  Animacinis serialas
  Tai spalvingos, ryškios, pozityvios, šiltos mažųjų žiūrovų dievinamų herojų – ponių draugystės istorijos. Vaivorykštės spalvomis akį traukiantys poniai pasižymi išskirtinėmis savybėmis, individualiais charakteriais, mėgsta diskutuoti... Daugiau
 • 09:30Šunyčiai patruliai
  09:30
  Šunyčiai patruliai
  Animacinis serialas
  Šeši nuostabūs, ypatingų galių turintys šunukai kartu su dešimtmečiu berniuku Raideriu atsakingai saugo vietos gyventojus. Kiekvienas iš šunukų turi ypatingų gebėjimų ir itin greitą transporto priemonę, kad galėtų ne tik gelbėti medyje... Daugiau
 • 10:00Senoji animacija
  10:00
  Senoji animacija
  Animacinis filmas
 • 11:00Mamyčių klubas
  11:00
  Mamyčių klubas
  Informatyvi savaitgalio laida „Mamyčių klubas“ mamytėms ir tėveliams suteiks visą aktualią informaciją nuo nėštumo pradžios iki tol, kol vaikai sulaukia mokyklinio amžiaus. Ikimokyklinio amžiaus vaikus auginantys tėvai išgirs apie... Daugiau
 • 11:30Kulinariniai triukai
  11:30
  Kulinariniai triukai
  Šiame sezone dar daugiau netikėtų virtuvės eksperimentų ir griežčiausi bei teisingiausi ekspertai – vaikai.
 • 12:00Penkių žvaigždučių būstas
  12:00
  Penkių žvaigždučių būstas
  TV laida apie statybas, naujausias technologijas, medžiagas, modernius dizaino sprendimus ir augančią nekilnojamo turto vertę.
 • 12:30Pasaulis pagal moteris
  12:30
  Pasaulis pagal moteris
  Tai veiklių, gyvenimo džiaugsmu trykštančių, stilingų, intelektualių, savo šeimą mylinčių moterų laida. Joje pasakojama, kaip moterys gyvena, kaip priima svarbiausius sprendimus, ką jos veikia namie, gatvėje, teatre, klube, vaikų darželyje, turguje, mados pasaulyje, mokykloje ar pas kaimynę už sienos.
 • 13:00Svajonių sodai
  13:00
  Svajonių sodai
  Laida apie sodininkystę
  Laida apie sodininkystę aktuali kiekvienam, turinčiam sodą, daržą ar bent jau prieskonių vazonėlį namuose ant palangės. Laidos komanda kaskart pateikia naudingiausius patarimus apie sodą, daržą, želdinimą, augalų priežiūrą. Profesionaliausi... Daugiau
 • 14:00Tėvelio dukrytės
  14:00
  Tėvelio dukrytės
  Komedija
  Komiškas serialas „Tėvelio dukrytės“ pasakoja apie tėtį, kuris vienas augina penkias dukras. Tėtis Saulius greitai pajunta, ką reiškia tvarkytis su penkiomis skirtingo amžiaus ir skirtingų pomėgių mergaitėmis ir dažniausiai tik humoras... Daugiau
 • 14:30Tėvelio dukrytės
  14:30
  Tėvelio dukrytės
  Komedija
  Komiškas serialas „Tėvelio dukrytės“ pasakoja apie tėtį, kuris vienas augina penkias dukras. Tėtis Saulius greitai pajunta, ką reiškia tvarkytis su penkiomis skirtingo amžiaus ir skirtingų pomėgių mergaitėmis ir dažniausiai tik humoras... Daugiau
 • 15:00Tavo augintinis
  15:00
  Tavo augintinis
  Laida apie gyvūnus
  Laidoje siužetai apie naminius gyvūnus, veterinarijos gydytojo patarimai.
 • 15:30Aš — Lietuvos pilietis: įsipareigojimai ir kompromisai
  15:30
  Aš — Lietuvos pilietis: įsipareigojimai ir kompromisai
  Laida „Aš — Lietuvos pilietis: įsipareigojimai ir kompromisai“ analizuos jautriausias mūsų visuomenės problemas. Sociologai, filosofai ir politologai kalbės apie tai, kaip nepriklausomybės pradžioje įvykusios permainos paveikė Lietuvos žmonių gyvenimus, ar visiems buvo užtikrintos lygios pilietinės ir politinės teisės ir ar šiandien jau tapome laisva visuomene, suvokiančia demokratijos principus ir perspektyvas. Bus kalbama, kaip skirtingų tautybių Lietuvos gyventojai šiandien suvokia socialinį ir istorinį teisingumą bei kokios šiandien iškyla etninių mažumų santykio su visa visuomene problemos. Visas laidas vienys nuostata, kad vienas iš laisvės aspektų — laisvė būti tuo, kas esi ir kuo nori būti.
 • 16:00Detektyvė Fišer
  16:00
  Detektyvė Fišer
  Drama
  Aplodismentų vertas pagrindinės herojės, žaviosios aktorės Essie Davis, vaidmuo. Ji priverčia kristi ant žemės blogus vyrukus – ne tik savo ginklu, bet ir nepadoriu sąmoju.
 • 17:00Šokiai!
  17:00
  Šokiai!
 • 19:30Tėvelio dukrytės
  19:30
  Tėvelio dukrytės
  Komedija
  Komiškas serialas „Tėvelio dukrytės“ pasakoja apie tėtį, kuris vienas augina penkias dukras. Tėtis Saulius greitai pajunta, ką reiškia tvarkytis su penkiomis skirtingo amžiaus ir skirtingų pomėgių mergaitėmis ir dažniausiai tik humoras... Daugiau
 • 20:00Labanakt, vaikučiai
  20:00
  Labanakt, vaikučiai
  Animacinis filmas
  Senoji animacija.
 • 21:00Vyro šešėlyje
  21:00
  Vyro šešėlyje
  Džiulija visą gyvenimą karštai palaikė savo vyrą, siekiantį politikos aukštumų. Pagaliau jam pasisekė – Erikas pateko į Bostono kongresą. Bet tai reiškia dar daugiau aukų – mažiau privatumo ir laiko šeimai. Dėl naujo Eriko darbo Džiulija meta savąjį, o jų šeimoje, galima sakyti, atsiranda naujas šeimos narys – Eriko viešųjų ryšių patarėja Robin, su kuria reikia derinti kiekvieną žingsnį, kad tik jis geriau atrodytų viešumoje. Tačiau labai greitai pasklinda žinia, kad Erikas vairavo girtas. Ar tai konkurentų spąstai? Dabar žurnalistai seka kiekvieną politiko ir jo šeimos narių žingsnį, o netrukus žurnalistė ima kapstyti temą, kad Robin Erikui gali būti ne vien patarėja... Ar Džiulija viską ištvers ir ar buvo verta tiek metų aukotis dėl vyro karjeros?
 • 22:55Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis
  22:55
  Geriausias egzotiškas Marigold viešbutis
  Nedidelė grupė britų pensininkų nusprendžia savo pensinį amžių praleisti pigesnėje ir egzotiškai atrodančioje Indijoje. Suvilioti žvilgančio naujai suremontuoto Marigoldo viešbučio reklaminio bukleto, atvykę pensininkai suvokia, kad jų naujų namų privalumai buvo ganėtinai išpūsti. Tačiau, nors naujoji aplinka yra mažiau ištaiginga nei jie įsivaizdavo, juos visam laikui pakeičia jų bendra patirtis, atskleidusi, kad gyvenimas gali vėl būti gražus, jei pamirštate praeitį.
 • 01:10Kadagys
  01:10
  Kadagys
  Televizijų istorijoje unikalus ir netikėtas projektas, savo idėja sužavėjęs dešimtis šokėjų ir subūręs kompetentingą komisiją. Įspūdingoje premjeroje varžysis dešimt vienas už kitą talentingesnių tautinių šokių ansamblių, kurių nariai – iš Lietuvos, Latvijos bei Lietuvos lenkų bendruomenės. Visų jų tikslas – ne tik laimėti pagrindinį „Kadagio“ prizą, bet ir prikelti tradicijas naujam gyvenimui, kuo plačiau atskleidžiant jų grožį ir unikalumą. Tautinių šokių ansambliai su žinomais žmonėmis – jų balsingais generolais – priešakyje kiekvieną savaitgalį rodys, kad tradicijos lieka aktualios ir šiuolaikinėje visuomenėje, atskleis, kad tai, ko mus išmokė seneliai ir proseneliai gali būti įvilkta į naują, modernų rūbą ir įtikins, kad tautinis palikimas gali suvienyti ne tik šalies miestus ir miestelius, bet ir kaimynines tautas. „Kadagys“ yra kuriamas pagal to paties pavadinimo Lietuvos liaudies kultūros centro organizuojamą tautinių šokių ansamblių konkursą, vykstantį jau dvidešimt metų – nuo 1995-ųjų.
 • 04:00Programos pabaiga
 • 05:00Autopilotas
  05:00
  Autopilotas
  Laida apie automobilius
  Aktualijų laida apie automobilius. Vedėjas Ramūnas Fetingis
 • 05:30Ne vienas kelyje
  05:30
  Ne vienas kelyje
  Laida apie automobilius. Vedėjas Dainius Leonavičius
 • 06:00Teleparduotuvė
 • 06:30Info diena
  06:30
  Info diena
  „Info TV“ informacinis blokas išsamiausiai pateiks patį plačiausią naujienų spektrą– nuo Lietuvos politinių, ekonominių, kriminalinių, socialinių įvykių, užsienio naujienų iki pramogų pasaulio apžvalgos. Bus rodomi... Daugiau
 • 10:30Info diena
  10:30
  Info diena
  „Info TV“ informacinis blokas išsamiausiai pateiks patį plačiausią naujienų spektrą– nuo Lietuvos politinių, ekonominių, kriminalinių, socialinių įvykių, užsienio naujienų iki pramogų pasaulio apžvalgos. Bus rodomi... Daugiau
 • 14:30Savaitės kriminalai
  14:30
  Savaitės kriminalai
  N-7. Aktualijų laida
 • 15:00Labas vakaras, Lietuva (k)
  15:00
  Labas vakaras, Lietuva (k)
  Aktualių pokalbių laida. Vedėjai Lavija Šurnaitė ir Paulius Skučas
 • 16:00KK2
  16:00
  KK2
  Infošou
  N-7. Infošou. Vedėjai Justė Žičkutė ir Tomas Ališauskas
 • 16:30KK2
  16:30
  KK2
  Infošou
  N-7. Infošou. Vedėjai Justė Žičkutė ir Tomas Ališauskas
 • 17:00KK2
  17:00
  KK2
  Infošou
  N-7. Infošou. Vedėjai Justė Žičkutė ir Tomas Ališauskas
 • 17:30KK2
  17:30
  KK2
  Infošou
  N-7. Infošou. Vedėjai Justė Žičkutė ir Tomas Ališauskas
 • 18:00Farai
  18:00
  Farai
  Realybės dokumentika
  N-7. Realybės šou
 • 18:30Farai
  18:30
  Farai
  Realybės dokumentika
  N-7. Realybės šou
 • 19:00#zemesukis
  19:00
  #zemesukis
  Pokalbių laida apie Žemės ūkį. Vedėja Asta Dudurytė
 • 19:30@rimvydasvalatka
  19:30
  @rimvydasvalatka
  Žurnalistinių pokalbių laida
 • 20:00Kalinių žmonos
  20:00
  Kalinių žmonos
  Drama
  N-7. Gyvenimo dramų laida
 • 21:00Yra, kaip yra
  21:00
  Yra, kaip yra
  Pokalbių šou
  N-7. Pokalbių šou. Vedėja Asta Stašaitytė - Masalskienė
 • 22:00Žinios
  22:00
  Žinios
 • 23:00LKL čempionatas
  23:00
  LKL čempionatas
  Pieno žvaigždės – Lietkabelis (k).
 • 01:10Farai
  01:10
  Farai
  Realybės dokumentika
  N-7. Realybės šou
 • 01:35Pagalbos skambutis
  01:35
  Pagalbos skambutis
  Realybės drama
  N-7. Realybės drama
 • 02:30Pagalbos skambutis
  02:30
  Pagalbos skambutis
  Realybės drama
  N-7. Realybės drama
 • 03:20Pagalbos skambutis
  03:20
  Pagalbos skambutis
  Realybės drama
  N-7. Realybės drama
 • 04:10Tauro ragas
  04:10
  Tauro ragas
  N-7. Aktualijų laida medžiotojams. Laidos vedėjas Osvaldas Čalutka
 • 04:35Apie žūklę
  04:35
  Apie žūklę
 • 05:30Panorama. .
  05:30
  Panorama. .
 • 05:52Sportas. .
  05:52
  Sportas. .
 • 05:57Orai. .
  05:57
  Orai. .
 • 06:00Lietuvos Respublikos himnas.
  06:00
  Lietuvos Respublikos himnas.
 • 06:05Duokim garo! Ved. Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.
  06:05
  Duokim garo! Ved. Loreta Sungailienė ir Stanislovas Kavaliauskas.
 • 07:30Legendos. Dokumentinių apybraižų ciklas. Ved. Aistė Stonytė-Budzinauskienė.
  07:30
  Legendos. Dokumentinių apybraižų ciklas. Ved. Aistė Stonytė-Budzinauskienė.
 • 08:15Karinės paslaptys. Ved. Aleksandras Matonis.
  08:15
  Karinės paslaptys. Ved. Aleksandras Matonis.
 • 09:00Labas rytas, Lietuva.
  09:00
  Labas rytas, Lietuva.
 • 12:00Kristupo vasaros festivalis 2017. Auksinės miuziklų melodijos. Dalyvauja VDU kamerinis orkestras, dirigentas Jonas Janulevičius, solistė Karina Krysko.
  12:00
  Kristupo vasaros festivalis 2017. Auksinės miuziklų melodijos. Dalyvauja VDU kamerinis orkestras, dirigentas Jonas Janulevičius, solistė Karina Krysko.
 • 12:55Atspindžiai. Paveldo kolekcija.
  12:55
  Atspindžiai. Paveldo kolekcija.
 • 13:25Pokalbių laida „Svarbios detalės". Ved. Živilė Kropaitė.
  13:25
  Pokalbių laida „Svarbios detalės". Ved. Živilė Kropaitė.
 • 14:20Laisvės džiazas. Dokumentinis filmas. Scen. aut. Liepa Rimkevičienė, rež. Giedrė Žickytė. 2010 m.
  14:20
  Laisvės džiazas. Dokumentinis filmas. Scen. aut. Liepa Rimkevičienė, rež. Giedrė Žickytė. 2010 m.
 • 15:15Dokumentinė apybraiža „Mes nugalėjom". Aut. Viktorija Zavistanovič.
  15:15
  Dokumentinė apybraiža „Mes nugalėjom". Aut. Viktorija Zavistanovič.
 • 15:45Žinios. Orai (su vertimu į gestų kalbą).
  15:45
  Žinios. Orai (su vertimu į gestų kalbą).
 • 16:00Sveikinimų koncertas.
  16:00
  Sveikinimų koncertas.
 • 17:30Žinios (su vertimu į gestų k.).
  17:30
  Žinios (su vertimu į gestų k.).
 • 17:55Sportas.
  17:55
  Sportas.
 • 17:58Orai.
  17:58
  Orai.
 • 18:00Teisė žinoti. Ved. Rita Miliūtė.
  18:00
  Teisė žinoti. Ved. Rita Miliūtė.
 • 18:30Nacionalinė paieškų tarnyba. Ved. Palmira Galkontaitė.
  18:30
  Nacionalinė paieškų tarnyba. Ved. Palmira Galkontaitė.
 • 19:30Stilius. Gyvenimo būdo žurnalas. Ved. Violeta Baublienė.
  19:30
  Stilius. Gyvenimo būdo žurnalas. Ved. Violeta Baublienė.
 • 20:30Panorama.
  20:30
  Panorama.
 • 20:52Sportas.
  20:52
  Sportas.
 • 20:57Orai.
  20:57
  Orai.
 • 21:00Dainuoju Lietuvą. Muzikinis šeštadienio šou. Ved. Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.
  21:00
  Dainuoju Lietuvą. Muzikinis šeštadienio šou. Ved. Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.
 • 23:00Pasaulio lietuvių žinios. Ved. Igoris Vasiliauskas.
  23:00
  Pasaulio lietuvių žinios. Ved. Igoris Vasiliauskas.
 • 23:30Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas.
  23:30
  Istorijos detektyvai. Istorinė publicistika. Ved. Virginijus Savukynas.
 • 00:15Sveikinimų koncertas.
  00:15
  Sveikinimų koncertas.
 • 01:40Nacionalinė paieškų tarnyba. Ved. Palmira Galkontaitė.
  01:40
  Nacionalinė paieškų tarnyba. Ved. Palmira Galkontaitė.
 • 02:35Stilius. Gyvenimo būdo žurnalas. Ved. Violeta Baublienė.
  02:35
  Stilius. Gyvenimo būdo žurnalas. Ved. Violeta Baublienė.
 • 03:35Dainuoju Lietuvą. Muzikinis šeštadienio šou. Ved. Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.
  03:35
  Dainuoju Lietuvą. Muzikinis šeštadienio šou. Ved. Gerūta Griniūtė ir Andrius Rožickas.
 • 09:00Balticum TV žinios
  09:00
  Balticum TV žinios
  "Balticum televizijos žinios" skaičiuoja jau 16-uosius savo gyvavimo eteryje metus. Šiandien “Žinios” yra išaugusios į solidžią miesto ir krašto dienos įvykių apžvalgą. Penkiskart per savaitę pasirodančioje laidoje... Daugiau
 • 09:30Kai šaukia širdis
  09:30
  Kai šaukia širdis
 • 10:30Pinigai iš nieko
  10:30
  Pinigai iš nieko
 • 11:30Elajus Stounas
  11:30
  Elajus Stounas
 • 12:30Pasaulio ekstremaliausi
  12:30
  Pasaulio ekstremaliausi
 • 13:30Užkariaujant dangų
  13:30
  Užkariaujant dangų
 • 14:30Pakeliui į amžinybę
  14:30
  Pakeliui į amžinybę
 • 16:25Kaip susigrąžinti seksualumą
  16:25
  Kaip susigrąžinti seksualumą
 • 17:30Šeimos vakaras. „Amazonės džiunglės"
  17:30
  Šeimos vakaras. „Amazonės džiunglės"
 • 19:00Raudonoji karalienė
  19:00
  Raudonoji karalienė
 • 20:00Turgus - miesto širdis
  20:00
  Turgus - miesto širdis
 • 21:00Išrinktoji
  21:00
  Išrinktoji
 • 22:00Beribis pasaulis
  22:00
  Beribis pasaulis
  Istorinė drama
  Kingsbirdžo miesto Anglijoje gyventojai stengiasi išgyventi, kol jų karalius veda šalį į Šimtametį karą su Prancūzija, o Europą siaubia maro epidemija.
 • 23:00Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika
  23:00
  Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika
 • 23:30Merlino mokinys
  23:30
  Merlino mokinys
  Fantastinis nuotykių filmas
  Nuotykių ir stebuklų kupina juosta pasakoja apie legendinius karaliaus Artūro laikus. Galingasis burtininkas Merlinas grįžta į karo nusiaubtą Kameloto karalystę. Visas nelaimes lėmė tai, kad buvo pagrobta Gralio taurė. Su jauno vagišiaus... Daugiau
 • 01:10Programos pabaiga
Šeštadienis, 2017 Spalio 21