Sekmadienis

2019 Sausio 20

  • 09:55Trzy Szalone Zera
    09:55
    Trzy Szalone Zera
    Joanna Jabłczyńska, Sebastian Świąder, Grzegorz Ruda, Anna Polony, Jerzy Kamas, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Wakuliński, Monika Świtaj, Józef Mika, Grażyna Wolszczak
  • 10:25Podwodne ABC
    10:25
    Podwodne ABC
  • 10:35Supełkowe ABC
    10:35
    Supełkowe ABC
  • 10:50Król Maciuś Pierwszy s. I
    10:50
    Król Maciuś Pierwszy s. I
  • 11:10Baw się słowami
    11:10
    Baw się słowami
  • 11:20Baw się słowami
    11:20
    Baw się słowami
  • 11:35Ziarno
    11:35
    Ziarno
  • 12:05Wolny Ekran
    12:05
    Wolny Ekran
  • 12:25Rzecz Polska
    12:25
    Rzecz Polska
  • 12:45Między ziemią a niebem
    12:45
    Między ziemią a niebem
  • 13:00Anioł Pański
    13:00
    Anioł Pański
  • 13:15Między ziemią a niebem
    13:15
    Między ziemią a niebem
  • 13:45Notacje
    13:45
    Notacje
  • 14:00Transmisja Mszy Świętej
    14:00
    Transmisja Mszy Świętej
  • 15:15KRÓTKI FILM O WARSZAWIE
    15:15
    KRÓTKI FILM O WARSZAWIE
  • 15:35Czterdziestolatek
    15:35
    Czterdziestolatek
    Anna Seniuk, Irena Kwiatkowska, Andrzej Kopiczyński, Roman Kłosowski, Leonard Pietraszak
  • 16:40Lajk!
    16:40
    Lajk!
  • 17:00Zakochaj się w Polsce
    17:00
    Zakochaj się w Polsce
  • 17:30Leśniczówka
    17:30
    Leśniczówka
    Michał Czernecki, Sebastian Jasnoch, Weronika Książkiewicz, Marek Bukowski, Maria Pawłowska, Agata Turkot, Przemysław Bluszcz, Grzegorz Pawlak, Krystyna Tkacz, Julia Kostow
  • 17:55Leśniczówka
    17:55
    Leśniczówka
    Julia Kostow, Agata Turkot, Marek Bukowski, Weronika Książkiewicz, Iwona Cichosz, Marcin Stec, Jalanta Fraszyńska, Maria Pawłowska, Filip Gurłacz, Przemysław Bluszcz
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:35Opole na bis
    18:35
    Opole na bis
  • 18:55M jak miłość
    18:55
    M jak miłość
    Drama
    Tomasz Oświeciński - Andrzejek, Rafał Mroczek - Paweł, Małgorzata Pieńkowska - Marysia, Hanna Mikuć - Krystyna, Iga Krefft - Ula, Teresa Lipowska - Barbara, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Robert Moskwa - Artur, Dominika Ostałowska... Daugiau
  • 19:50Oczy w oczy
    19:50
    Oczy w oczy
  • 20:25Borówka skrzat wyrusza w świat
    20:25
    Borówka skrzat wyrusza w świat
  • 20:45Mami Fatale, seria 1
    20:45
    Mami Fatale, seria 1
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:30Pogoda
    21:30
    Pogoda
  • 21:35Sport
    21:35
    Sport
  • 21:45Pensjonat nad rozlewiskiem
    21:45
    Pensjonat nad rozlewiskiem
    Joanna Brodzik, Olga Frycz, Joanna Fertacz, Sylwia Juszczak, Anna Czartoryska - Niemczycka, Irena Telesz - Burczyk, Laura Breszka, Maria Pakulnis, Jerzy Schejbal, Antoni Królikowski
  • 22:40Sylwester Marzeń z Dwójką - cz. 2
    22:40
    Sylwester Marzeń z Dwójką - cz. 2
  • 23:30Zakochaj się w Polsce
    23:30
    Zakochaj się w Polsce
  • 00:00Uwaga - Premiera! - Zjednoczone Stany Miłości
    00:00
    Uwaga - Premiera! - Zjednoczone Stany Miłości
    Julia Kijowska, Łukasz Simlat, Magdalena Cielecka, Andrzej Chyra, Dorota Kolak, Marta Nieradkiewicz, Tomasz Tyndyk, Marcin Czarnik, Jędrzej Wielecki
  • 09:05„Patinka!“
    09:05
    „Patinka!“
  • 09:25Serialas „Trys padūkę nuliai“
    09:25
    Serialas „Trys padūkę nuliai“
  • 10:35„Mazgo abėcėlė“
    10:35
    „Mazgo abėcėlė“
  • 10:50Animacinis serialas „Karalius Motiejus“
    10:50
    Animacinis serialas „Karalius Motiejus“
  • 11:10„Smagūs žodžiai“
    11:10
    „Smagūs žodžiai“
  • 11:35„Grūdas“
    11:35
    „Grūdas“
  • 12:05„Laisvasis ekranas“
    12:05
    „Laisvasis ekranas“
  • 12:25Reportažas
    12:25
    Reportažas
  • 12:45„Tarp žemės ir dangaus“
    12:45
    „Tarp žemės ir dangaus“
  • 13:00„Viešpaties angelas“
    13:00
    „Viešpaties angelas“
  • 13:15„Tarp žemės ir dangaus“
    13:15
    „Tarp žemės ir dangaus“
  • 13:45„Nuomonės“
    13:45
    „Nuomonės“
  • 14:00Šv. Mišių transliacija
    14:00
    Šv. Mišių transliacija
  • 15:15„Trumpas filmas apie Varšuvą“
    15:15
    „Trumpas filmas apie Varšuvą“
  • 15:35Serialas „Keturiasdešimtmetis“
    15:35
    Serialas „Keturiasdešimtmetis“
  • 16:40„Patinka!“
    16:40
    „Patinka!“
  • 17:00„Pamilkime Lenkiją“
    17:00
    „Pamilkime Lenkiją“
  • 17:30Serialas „Miškininko trobelė“
    17:30
    Serialas „Miškininko trobelė“
  • 18:30„TV ekspresas“
    18:30
    „TV ekspresas“
  • 18:55Serialas „M kaip meilė“
    18:55
    Serialas „M kaip meilė“
  • 19:50Pokalbių laida „Akis į akį“
    19:50
    Pokalbių laida „Akis į akį“
  • 20:25„Girių elfas keliauja po pasaulį“
    20:25
    „Girių elfas keliauja po pasaulį“
  • 20:45„Labanaktukas“
    20:45
    „Labanaktukas“
  • 21:00Žinios
    21:00
    Žinios
  • 21:45Serialas „Pensionatas prie tvenkinio“
    21:45
    Serialas „Pensionatas prie tvenkinio“
  • 22:40„Svajonių Naujieji“
    22:40
    „Svajonių Naujieji“
  • 23:30„Pamilkime Lenkiją“
    23:30
    „Pamilkime Lenkiją“
  • 00:00Filmas „Jungtinės Meilės Valstijos“
    00:00
    Filmas „Jungtinės Meilės Valstijos“
  • 01:50Serialas „M kaip meilė“
    01:50
    Serialas „M kaip meilė“
  • 02:45„Labanaktukas už vandenyno“
    02:45
    „Labanaktukas už vandenyno“
  • 03:00Žinios
    03:00
    Žinios
  • 03:35Serialas „Pensionatas prie tvenkinio“
    03:35
    Serialas „Pensionatas prie tvenkinio“
  • 04:30Pokalbių laida „Akis į akį“
    04:30
    Pokalbių laida „Akis į akį“
Sekmadienis, 2019 Sausio 20