Sekmadienis

2017 Vasario 26

Jau dvidešimt metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 savo žiūrovams siūlo drauge kokybiškai ir intelektualiai pramogauti. TV3 siekia sudominti žiūrovą išskirtinio turinio programomis, skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
21
30
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Aš - robotas (Trileris, Fantastika)

2035 metais žmonija tapo visiškai priklausoma nuo robotų. Kiekvienam robotui įdiegiama programa, verčianti nekelti prieš žmogų rankos. Tačiau po kelių keistų įvykių paaiškėja, kad programa nėra tokia patikima, kaip visi manė. (N-7)
23
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Supergreiti! (Nuotykių komedija)

Pašėlusių parodijų „Pats baisiausias filmas“, „Didingiausias filmas“, „Kiečiausi Spartos vyrai“, „Vampyrai užkniso juodai“ ir „Išbadėjusių žaidynės“ kūrėjai Jasonas Friedbergas ir Aaronas Seltzeris pristato naują komediją, kurioje visas dėmesys skiriamas filmui „Greiti ir įsiutę“. Šio filmo herojai dar kietesni, jų frazės dar įspūdingesnės, o mašinos – greitesnės, tačiau kažkodėl visos jų lenktynės atrodo tik velniškai juokingos, o ne pavojingos. (N-14)
Dabar rodoma
01
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Atsiskyrėlis (Drama)

Henris Bartas – talentingas mokytojas, tačiau nelinkęs įsipareigoti, atsiverti. Tad klajoja iš vienos mokyklos į kitą. Jis gauna naują užduotį dėstyti sunkaus charakterio mokiniams, o tai nemenkas iššūkis net Henriui. Šioje mokykloje jo sutiktos trys moterys padės jam atskleisti savo paties užgniaužtus skausmus. Tai – kolegė mokytoja mis Medison, problematiška paauglė Meredit ir naivi jauna prostitutė Erika. Jai Henris suteiks pastogę. Visos jos, kaip ir Henris, laviruoja tarp gyvenimo ir mirties ir bando savo pasauliuose atrasti bent šį tą gražaus. Tad gal ir Bartui pagaliau laikas sustoti ir visiems laikams susitaikyti su motinos savižudybe bei artėjančia senelio mirtimi? Pagrindinį veikėją įkūnija už vaidmenį filme „Pianistas“ Oskaru apdovanotas Adrienas Brodis, filme vaidina ir daugiau talentingų aktorių. „Atsiskyrėlis“ apdovanotas Vudstoko, Tokijo, San Paulo, Donvilio ir kitų tarptautinių kino festivalių prizais. (N-14)
03
40