Trečiadienis

2017 Balandžio 26

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
12
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Jūros periodo pasaulis

Prabangus Jūros periodo kurortas Kosta Rikoje suteikia arealą daugybei genetiškai modifikuotų dinozaurų, tarp jų aršiam ir protingam Indominus rex. Kai pabėga šiš didžiulis padaras, įvyksta grandininė reakcija, dėl kurios ir kiti dinozaurai taip pat nevaldomai pasileidžia. Dabar viskas priklausys nuo to, ar buvęs karininkas ir gyvūnų ekspertas panaudos savo ypatingus sugebėjimus ir išgelbės du jaunus brolius ir kitus turistus nuo visuotinės, priešistorinės atakos. (N-14)
14
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Avelės ir vilkai

Magiškoje, tolimoje šalyje, nedideliame miestelyje su nuostabiais vaizdais, esančiame žaliose pievose, gyvena nerūpestingų avelių banda. Tačiau, netoli esančioje dauboje įsikūrus vilkų gaujai jų idealus gyvenimas baigiasi. Gaujos vadas Magra paskelbia, kad jo įpėdinis privalės išlaikyti išbandymą. Kraujo ištroškęs Ragear pasisiūlo tai padaryti, tačiau rujos numylėtinis Grey išdrįsta stoti su juo į kovą, nors yra beviltiškai išsiblaškęs. Kad taptų gaujos vadu ir vėl užsitarnautų Biankos meilę, Grey iškeliauja į miškus, o ten aptinka kiškių stovyklavietę. Burtininkė Mami duoda jam magiško gėrimo, kuris jį paverčia avinėliu.
Dabar rodoma
16
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Op (Komedija, Animacija)

Tai pasakojimas apie Fredą, netyčia automobiliu partrenkusį Velykų triušiuką ir parsinešusį jį namo. Slaugydamas nepakenčiamą svečią, Fredas gauna puikią gyvenimo pamoką ir suvokia, ką reiškia suaugti.
17
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Van Helsingas

XIX a. monstrų medžiotojas daktaras Abraomas Van Helsingas (Hugh Jackman) pakviečiamas į paslaptingą Rytų Europos kraštą sumedžioti nemirtingąjį grafą Drakulą ir kitas blogio jėgas. Ten jam į pagalbą atskuba Ana (Kate Beckinsale), garsios šeimos paveldėtoja, pasiryžusi sugauti ir sunaikinti Drakulą. (N-14)
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

The Stanford Experiment

Based on a true story, Dr Phillip Zimbardo (Billy Crudup) decides to hold an experiment in 1971 at the Stanford psychological building. Selecting a number of volunteers at random, he assigns them roles of either prisoner or warden in his mock prison. Not long after the study begins, things begin to go awry as the prison wardens become increasingly abusive towards the prisoners. As the prisoners group together in solidarity, the abuse escalates. Will Zimbardo put a stop to the experiment before the wardens take things too far? (N-14)
22
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Narkotikų karas

FTB agentė Kate Macer (Emily Blunt) su partneriu dalyvauja įtariamo pagrobėjų tinklo kartelio SWAT reide Arizonoje. Tyrimo metu atrandami dešimtys kūnų ir mirtini spąstai pasiglemžia dviejų policininkų gyvybes. Po įvykių agentė Macer pakviečiama prisijungti prie specialiųjų pajėgų, kurioms vadovauja CŽV ir Gynybos departamento agentas Matt Graver (Josh Brolin), kuris padeda sugauti kartelio vadovą. Pajėgos su Graver ir jos partneriu Alejandro (Benicio Del Toro) pasiruošia sulaikyti narkotikų operaciją Juareze. Tačiau tai prieštarauja Macer principams, supratusios, kad kai kurie agentai yra korumpuoti. (S)
00
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ištikimasis sodininkas

Tolimoje Kenijos šiaurėje žiauriai nužudoma aktyvistė Tesa Kveil (Rachel Weisz). Britų Komisijos Nairobyje nariai tiksi, kad Tesos vyras, tylus koledžo dėstytojas Džastinas Kveilas (Ralph Fiennes), bylos tyrimą paliks jiems. Tačiau jie labai klysta. Persekiojamas kaltės jausmo ir gandų apie velionės žmonos neištikimybę Kveilas visus nustebina leisdamasis į asmeninę odisėją, kurioje jam teks pereiti tris kontinentus. Pasinaudodamas priėjimu prie diplomatinių paslapčių ir rizikuodamas gyvybe Kveilas atskleidžia sąmokslą, kur kas pavojingesnį, nei galėjo įsivaizduoti. (N-14)
02
05
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Pasimatysime svajonėse

Šiame juokingame, nuoširdžiame filme našlė ir buvusi dainininkė Carol (Blythe Danner) supranta, kad gyvenimas bet kokiame amžiuje gali prasidėti iš naujo. Padedant trims ištikimiems draugams, Carol nusprendžia pasidžiaugti gyvenimu ir netikėtai susidraugauja su baseiną prižiūrinčiu vyru, siekia meilės ir užmezga stipresnį ryšį su savo dukra. (S)
04
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Atgal į ateitį III (Nuotykių komedija)

Kelionės laike tęsiasi. Martis sėkmingai grįžta į savo laiką, tačiau netikėtai gauna laišką nuo daktaro Brauno. Pasirodo, kad jis - įstrigęs 1885-uosiuose. Taigi Martis keliauja į Laukinius Vakarus ir turi išgelbėti daktarą Brauną nuo mirties...