Antradienis

2017 Vasario 28

TV1000 Premium – kanalas tik VIASAT AUKSINIO paketo klientams. Filmų premjeros pirmą kartą per televiziją.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
Dabar rodoma
06
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Tikra istorija

Jonah Hill vaidina Michael Finkel - neseniai atleistą Niujorko Times žurnalistą, kuriam sunkiai sekasi surasti darbą, nes viena jo rašomų istorijų nepavyko. Vieną dieną jis sulaukė skambučio iš vyro apie Christian Longo - FTB labiausiai ieškomą asmenį. Jis buvo sugautas ir gyvena kaip Finkel. Longo ir Finkel susitinka ir užmezgia labai stiprų ryšį, galintį sugriauti santuokas, kol Longo yra kalėjime ir laukia savo teismo. Finkel palieka žurnalistiką, kad išsiaiškintų tikrus įvykius, o ne tariamus Longo poelgius, dėl kurių jis kaltinamas savo šeimos žmogžudyste. (S)
08
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Bornas. Galutinis tikslas (Veiksmo trileris)

Paskutinėje kultinės trilogijos dalyje mylimos moters ir atminties netekęs Džeisonas Bornas (akt. Matt Damon) vėl priverstas ieškoti atsakymų apie savo praeitį. Tačiau tai nėra paprasta, mat Borną siekia nužudyti buvę jo darbdaviai...
10
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Jūros periodo pasaulis

Prabangus Jūros periodo kurortas Kosta Rikoje suteikia arealą daugybei genetiškai modifikuotų dinozaurų, tarp jų aršiam ir protingam Indominus rex. Kai pabėga šiš didžiulis padaras, įvyksta grandininė reakcija, dėl kurios ir kiti dinozaurai taip pat nevaldomai pasileidžia. Dabar viskas priklausys nuo to, ar buvęs karininkas ir gyvūnų ekspertas panaudos savo ypatingus sugebėjimus ir išgelbės du jaunus brolius ir kitus turistus nuo visuotinės, priešistorinės atakos. (N-14)
12
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Gera kompanija (Komedija)

Vidutinio amžiaus, bet vis dar žavus reklamos agentūros vadovas ir šeimos žmogus Denas Formanas (Dennis Quaid) po kompanijos perpirkimo pažeminamas pareigose, o jo vieta atitenka geltonsnapiui Karteriui Durėjai. Neilgai trukus Denui tenka taikstytis su kūdikiško veidelio bosu ne tik darbe, bet ir namuose, kai Karteris pradeda susitikinėti su jo dukra Aleks. (Scarlett Johansson)… (N-7)
14
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Bornas: absoliutus pranašumas

Antrojoje trilogijos dalyje buvusį CŽV agentą Džeisoną Borną (akt. Matt Damon) kamuoja atminties sutrikimai. Jis pamena daugybę praeities įvykių, tačiau nežino kurie iš jų tikri, o kurie jo vaizduotės vaisiai. Sulėtėjusį Borno gyvenimo tempą dar labiau sutrikdo incidentas, kurio metu nužudoma jo mylimoji Marija (akt. Franka Potente)... (N-7)
15
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Everestas

1996 m. gegužės 10 d. rytą dviejų komercinių ekspedicijų alpinistai pradeda paskutinį žygį į Everesto viršūnę – aukščiausią žemės tašką. Bekopiančius į kalną alpinistus staiga užklumpa neįtikėtinai smarki audra. Alpinistų komandos atsiduria pačiose atšiauriausiose, kokias galima įsivaizduoti, sąlygose. Siaučiant viską nuo žemės paviršiaus šluojančiam vėjui ir stingdančiam šalčiui prasideda paskutinė kova dėl išgyvenimo, kurią laimėti bus sunku.
17
45
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Joy

Bandydama sudurti galą su galu, Joy Mangano (Jennifer Lawrence) dirba kelis darbus. Be to, ji rūpinasi savo nerimastinga motina (Virginia Madsen), vaikais ir šeimos namais. Kai jai kyla mintis apie automatiškai išsigręžiančią šluotą namams, moteris nusprendžia ją sukurti pati. Jos nedarni šeima prieštarauja šiai idėjai ir kišasi į jos besivystantį verslą, įskaitant jos tėvą Rudy (Robert De Niro). Joy svajos ir viltys pakimba ant plauko, kai naujo QVC tinklo vadovas (Bradley Cooper) suteikia jos „stebuklingai šluotai" galimybę pasirodyti produktams skirtame TV kanale.
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Tobulas apiplėšimas

Vaughn (Jeffrey Dean Morgan) - tėvas, kuriam žūtbūt reikia pinigų, kad galėtų užmokėti už savo sergančios dukters gydymą. Jis apiplėšia pavojingam gangsteriui Popiežiui (Robert De Niro) priklausantį kazino, tačiau, jo vairuotojui prieš pabėgimą apsigalvojus, Vaughn užgrobia miesto autobusą su nekaltais žmonėmis. Autobusui vingiuojant greitkeliu, su savo komanda juos vejasi policijos pareigūnė Bajos (Gina Carano), tačiau didžiausią grėsmę kelia Šuo (Morris Chestnut) - negailestingas Popiežiaus padėjėjas, kuris nesustos, kol grąžins savo boso pinigus. Norint išgyventi ir išgelbėti savo dukrą, Vaughn neturi kito pasirinkimo, kaip tik juos visus pergudrauti. (N-14)
21
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Ex Machina

Caleb (Domhnall Gleeson) - jaunas interneto programuotojas, išrinktas dalyvauti mokslo eksperimente, kuris pakeis mūsų supratimą apie dirbtinį intelektą. Atsiskyręs kompanijos vadovas (Oscar Issac) duoda jam užduotį įvertinti Ava (Alicia Vikander), kurioje įrengtas sudėtingiausias kada nors sukurtas dirbtinis intelektas. Tačiau abu vyrai nesupranta, kad intelektas gali turėti savo paties planą. (S)
23
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Programišiai

Nežinomiems nusikaltėliams įsilaužus į Hongkongo atominę elektrinę ir Čikagos prekių biržą, federalinis agentas pasiūlo FTB dirbti su Kinija ir surasti kibernetinius nusikaltėlius. Kiniečių komandos vadovas Chen Dawai pareikalauja, kad kaltinamąjį kompiuterių įsilaužėlį Nick Hathaway paleistų iš kalėjimo padėti tyrimui. Nick ir jo draugams persekiojant grobį tampa aišku, kad įsilaužėliai savo veiksmus grindžia piktavališkais motyvais. (N-14)
01
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Greitis (Veiksmo filmas)

Ant Los Andželo policijos departamento įsiutęs teroristas sumontuoja bombą miesto autobuse, sprogsiančią, jei autobuso greitis bus mažesnis nei 80 km/h. Specialaus padalinio pareigūnas Džekas Treivenas (akt. Keanu Reeves) pasiryžęs išgelbėti perpildytu autobusu važiuojančių žmonių gyvybes. Džekui į pagalbą ateina žavi keleivė Enė (akt. Sandra Bullock). (N-7)
03
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Molly Hartley egzorcizmas

Molly Hartley (Haley Bennett) jau suaugusi, tačiau joje vis dar gyvena siaubingas demonas. Praėjus šešeriems metams po mokyklos baigimo, Molly atskleidžia, kad jos siela velniui buvo atiduota pasirašius slaptą sutartį. Ji įtariama žmogžudyste ir yra laikoma psichiatrinėje ligoninėje, kur su antgamtiškomis jėgomis sukelia sumaištį tarp darbuotojų ir pacientų. Vienintelė Molly viltis yra dvasininko titulą praradęs kunigas (Devon Sawa), kuris turi išgelbėti Molly gyvybę, kol neįvyko siaubinga jos transformacija. (N-14)